PVC Kart Poşeti

Market, mağaza, okul gibi özel ya da resmi, birçok kurum ve kuruluşun dahil olduğu kurumsal sektör çalışanlarınca kullanılan ‌PVC kart poşetleri, pratik kullanımlarıyla öne çıkıyor. ‌PVC kart poşetleri, bir nevi kimlik görevi üstlenen iş ya da seyahat kartlarını çevresel etkenlerin yıpratıcı etkilerine karşı koruma altına alıyor. Oldukça fonksiyonel ürünler olan ‌PVC kart poşetleri aynı zamanda göze de hitap ederek kullanım açısından estetik bir bütünlük oluşturuyor. Sağlam ve ergonomik bir yapıya sahip olan şeffaf kart aksesuarları uzun bir süre kullanım sunuyor.

‌PVC Kart Poşeti Nedir?

Standart olarak bir kredi kartını içine alacak ölçülerde tasarlanan saydam, yumuşak veya sert ‌PVC malzeme ile üretilen plastik kaplara ‌PVC kart poşeti deniyor. ‌PVC kart poşetleri personel kimlik kartlarından, fuar, kongre, seminer gibi çeşitli organizasyonlarda kullanılan giriş / çıkış kartlarına kadar oldukça geniş bir faaliyet alanında kullanılıyor.

‌PVC Kart Poşeti Çeşitleri Nelerdir?

Ülke isimleri desenli, çizgili, altıgen ya da karo gibi geometrik desenli, ‌PVC bagaj etiketleri, canlı ve uyumlu renkleri ile öne çıkıyor. Çanta ve valiz gibi bagajların üzerine takılabilen renkli plastik etiketlerin arka yüzünde; isim, adres, telefon gibi kişisel bilgilerin yazılacağı bir alan bulunuyor. İkili plastik etiketlerden oluşan setler sayesinde bagajların güvenliğine yönelik önlem alınabiliyor. Böylece seyahat esnasında valizlerin başka valizlerle karışma ihtimalinin önüne geçilmiş oluyor.

Termal baskı yapabilen yazıcılarda kullanılmak üzere boş kart setleri bulunuyor. ‌PVC malzeme ile üretilen termal kartlar, farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Yumuşak ‌PVC malzemeden üretilen dikey ve yatay setler boyuna asılabildiği gibi kokart şeklinde olan çeşitleri de bulunuyor. 50 ve 100 adet ürün içeren yaka kart poşeti modelleri, setler halinde satışa sunuluyor. Klipsli, oval şeritli modeller ise, cep ya da yakaya takılmak üzere farklı bir kullanım seçeneğini oluşturuyor. ‌50 ya da 100 adet PVC kart poşeti setleri genellikle orta veya büyük ölçekli kurumsal işletmeler tarafından tercih ediliyor.

‌PVC Pasaport Kılıfı Özellikleri Nedir?

‌202 mm x 123 mm boyutlarındaki pasaport kılıfları, 11 mm kalınlığında bir forma sahip oluyor. ‌PVC malzeme ile üretilen plastik pasaport kılıfları siyah, pembe, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Eğlenceli desenleri ile dikkat çeken kılıf modelleri, pasaportlar için yurt dışı seyahatler esnasında kullanıcılara şık bir koruma sağlıyor. ‌PVC kart koruyucu setleri; 54 mm x 86 mm, 70‌ mm x 100 mm, ‌75 mm x 95 mm, ‌80 mm x 105 mm veya ‌107 mm x 150 mm gibi değişen boyutlarda üretiliyor.

‌PVC Kart Poşetleri Nerelerde Kullanılır?

‌PVC kart poşeti modelleri, bina giriş ve çıkışlarında konumlanan otomatik tanıma ve tarama sistemlerinin olduğu alanlarda tercih ediliyor. Güvenliği ve organize hareketi sağlama amacıyla düzenlenen kimlik kartlarına yönelik korunaklı, pratik ve estetik bir taşıma ve sergileme imkânı sunuyor. Plastik taşıma poşetleri; çipli kimlik kartları, seyahat kartları ya da personel yaka kartlarının kirlenmesini, çizilmesini ve yıpranmasını engelleyerek, uzun süreli kullanım sunuyor.

Yurt içi ve yurt dışı yolculuklar esnasında valizlerin üzerine kimlik bilgilerinin eklenebildiği ‌PVC bagaj ve valiz etiketleri bulunuyor. Bunun yanında pasaport kılıfları dayanıklı malzemeleri, göze hitap eden renkleri ve estetik tasarımları ile beğeni kazanıyor. Boyuna asılarak, yaka veya cep üzerine takılarak kullanılan plastik kart poşetleri hastane ya da okul gibi kurumsal firmalarda, farklı temalarla düzenlenen sergi, gezi ya da toplantı gibi organizasyonlarda görev alan kişilerce kullanılabiliyor. Çalışanların ve görevlilerin kimlik ve statü bilgilerini taşıyan kimlik kartları, şeffaf yüzeye sahip kart poşetleri sayesinde diğer kişilerce kolaylıkla okunabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PVC Kart Poşetleri

151 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 151 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?