Klips, Yoyo

Klips ve yoyolar, iş yeri kimlik ya da giriş kartları, yolculuk kartları ya da anahtarlar için kullanılabilen kişisel aksesuarlardır. Her renkte tasarlanan klips ve yoyo modelleri, resmi kurumların bazen çalışanlarına özel tasarlattığı modeller olabiliyor. Klips ve yoyo modelleri yalnızca klips ya da yoyo şeklinde satışa sunulabiliyor. Ayrıca kimlik kartının yerleştirildiği kartlık bölümünün de olduğu modeller bulunabiliyor. Klips ve kart kabı canlı renklerden seçilebilirken istenirse şeffaf, siyah ya da beyaz olarak da tercih edilebiliyor. Farklı sayıda satışa sunulabilen klips ve yoyo fiyatları 1 pakette 100 adet olacak şekilde alındığında daha uygun fiyatla satın alınabiliyor.

Klips ve Yoyo Ne İşe Yarar?

Klips ve yoyolar gündelik hayatı kolaylaştıran minik aparatlar olduğundan kullanıcıları tarafından oldukça ilgi görüyor. Kimlik kartınızı takabileceğiniz yoyoyu kemerinize takarak cebinize saklayabilir, böylelikle kaybolmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca kadınların da beğenisini kazanan klips ve yoyolar hangi renk ve tasarımda olursa olsun sırt çantası ya da el çantasına iliştirilebiliyor. Böylelikle otobüse binerken kartınızı çantanızda aramanıza gerek kalmıyor. Öte yandan sabah şirkete girerken iş yeri kartınızı nereye koyduğunuzu düşünmenize gerek kalmıyor. Çantanızın kenarında hazır bulunan yoyoyu dışarı doğru çekerek kimliğinizi okutmanız mümkün olabiliyor.

Yoyo ve Klips Nasıl Kullanılır?

Yoyo modelleri rengârenk dairelerin ucundaki şeffaf bağlantı bölümüyle oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Plastik şeffaf bağlantı bölümüne takılan iş yeri kimlik kartı ya da öğrenci kimlik kartı gibi kişisel kartlar yoyonun içinde sarılı olan lastik ip sayesinde uzayıp kısalabiliyor. Kullanılmak istendiğinde kimliğin çekilmesi ile lastik ip dışarıya çıkıyor; sonrasında ise bırakıldığında otomatik olarak kendini geri sarıyor. Sade ve hafif klipsler, seminer, sempozyum ya da çeşitli organizasyonlarda görev alacak kişilerin görevli kimlik kartlarını gömlek yakasına tutturmak için ideal oluyor. Metal ya da plastik maşalı olarak tasarlanan klipsler, birden fazla kullanım için oldukça dayanıklı üretiliyor.

Klips Nasıl Takılır?

Mandalın dişli ucu kıyafete iliştirilirken, klipsin çıtçıtlı ucu kimlik kartında hazır bulunan bölüme takılarak kullanılabiliyor. Farklı renklerde üretilen klipsler oldukça hafif olduklarından her türlü kıyafetle rahatlıkla kullanılabiliyor. Kıyafetin cep bölümüne ya da göğüs bölümüne takılan klips kıyafet rengine göre de seçilebiliyor. Genel olarak kurumlar tarafından çoklu setler şeklinde satın alınan klipsler şeffaf olduklarından göze batmayacak bir görünüm sergiliyor.

Klips ve Yoyo Fiyatları Ne Kadar?

Klips ve yoyo fiyatları, üretim malzemesine ya da kalitesine göre değişen fiyat aralığında olabiliyor. Ayrıca paket içerisinde yer alan klips ya da yoyo sayısı da fiyatın belirlenmesinde oldukça etkili oluyor. Tek başına klips ya da yoyo satın almak istediğinizde oldukça cüzi miktarlarda bir fiyat etiketi ile karşılaşılıyor. Kart kabı ile birlikte satın alınmak istendiğinde fiyatın bir miktar daha arttığı gözlemlense de çok sayıda yapılan alımlarda toplam fiyatın daha uygun bir seviyeye çekildiği görülebiliyor. Kişisel kullanımlar için 3’lü, 5’li ya da 10’lu paketlerde bulunabilen klips ve yoyo fiyatları çok sayıda ürün içeren paketlerden daha uygun fiyatlı oluyor. Büyük kurumların satın aldığı klips ve sayısı göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul fiyat aralıklarında bulunan dayanıklı ürünler tercih edilebiliyor. Uzun süreli kullanımlarda meydana gelebilecek aşınmalar ya da yırtılmaların yanı sıra kaybolma riski dikkate alındığında klips ve yoyo miktarını ihtiyaçtan bir miktar daha fazla sayıda satın almak gerekebiliyor. Siz de Hepsiburada.com’un çeşit çeşit klips ve yoyo modellerine göz atarak dilediğiniz sayıda ve renkte ürünü online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Klips ve Yoyo Fiyatları

2036 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 37 / 2036 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?