Yaka kartlarının konulduğu kart askılıklar genellikle okul, iş yerleri, konserler, etkinlik alanları ve fuarlar gibi mekânlarda kullanılmaktadırlar. Kart askılıklarda kişiye ait isim, soy isim, unvan ve iletişim bilgileri gibi gerekli bilgiler yer almaktadır. Bu kartlar kişisel bilgileri taşımanın yanında, belirli alanlarda kısa zamanlı ya da tam zamanlı bulunmak için anahtar niteliği görmektedirler. Kart askılıklarının kullanımını kolaylaştırmak ve kaybolmasını engellemek için kart askılıkları için farklı türde kart askılığı ipleri bulunmaktadır. Kart askılığı ipleri sayesinde yaka kartları rahatlıkla taşınabilir ve yaka kartlarının kaybolmaları önlenebilir. Hepsiburada.com ayrıcalığı ile dilediğiniz renkte ve tasarımdaki kart askı iplerine ihtiyacınıza uygun adette sipariş verebilir, tek bir tıkla istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Kart Askı İpi Ne İşe Yarar?

Kart askı ipleri yaka kartlarını kolaylıkla taşımak için kullanılmaktadırlar. Öğrencilerin, çalışanların, fuar ya da etkinlik alanında kısa dönemli bulunanların kullandığı gibi aynı zamanda iş görüşmesi ya da toplantılar gibi belirli bir zaman dilimi içinde kişiye geçici giriş imkânı tanımak için de kullanılmaktadırlar. Yaka kartlarında iletişim bilgilerinden, bulunan departman ya da göreve kadar gerekli tüm bilgiler yer alabilir. Yaka kartlarının kaybolmamasını sağlayan en önemli unsurlardan biri de kart askı ipleridir. Kart askı ipleri sayesinde yaka kartları kolaylıkla boyunda taşınabilir, bununla birlikte kemer ve çantalara da rahatlıkla takılabilir. Kart askı ipinin farklı renk ve tasarımlardaki modelleri de kullanıma farklı seçenekler katarak yaka kartı taşımayı keyifli bir hale getirebilir. Tek tip kart askı iplerinin dışına çıkmak isteyenler çizgi film karakterlerinden, popüler filmlere kadar farklı tasarımlardaki kart askı iplerine Hepsiburada.com ayrıcalığı ile ulaşabilirler.

Kart Askı İpi Nerede Kullanılır?

Okula yeni başlayan öğrenciler yaka kartlarını güvenlik amacıyla taşıyabilmektedirler. Acil durumlarda kime ulaşılacağının bilgisi okuma çağına yeni geçiş yapmış öğrenciler için faydalı olabilmektedir. Bununla birlikte öğrencilerin yaka kartlarını yanlarından ayırmamaları gerektiğinde kart askı ipi ile boyunlarında taşıyabilirler. Okul çağındaki tüm öğrenciler için kart askı ipleri farklı renklerde bulunduğu gibi, çizgi film kahramanlarını da modellerinde bulundurmaktadırlar. Böylelikle öğrenciler yaka kartlarının zorunlu kullanımı gereken yerlerde kart askılıklarını takarken sevdikleri karakterlerin yer aldığı farklı kart askı ip seçenekleri ile yaka kartlarını keyifle kullanabilirler. Yaka kartları aynı zamanda iş yerleri, etkinlik alanları ve fuarlarda da kullanılmaktadır. Özellikle konser gibi etkinlik alanlarında kullanılması gereken yaka kartlarının kolaylıkla taşınması için kart askı ipleri klipsi ya da anahtarlık seçenekleriyle kolay ve pratik kullanım imkânı sağlamaktadırlar. Bununla birlikte iş görüşmeleri ya da toplantılar gibi aday ve misafirlerin alana girişte bulundurmasının zorunlu olduğu yaka kartları için de kart askı iplerine gerek duyulmaktadır. Güvenlik amacıyla kullanılan yaka kartlarında misafirin yaka kartını kaybetmemesi için kart askı ipleri yardımcı olacaktır.

Kart Askı İpi Fiyatları Nedir?

Yaka kartlarının kullanılması zorunlu alanlarda kart askı ipinizi Hepsiburada.com’da bulunan birbirinden farklı renk ve modellerdeki kart askı ipleri ile kişiselleştirebilirsiniz. Size en uygun fiyat aralığını belirleyebilir, tercihinize göre ister tek isterseniz farklı paket avantajlarıyla kart askı iplerini toplu alabilirsiniz. Farklı renk alternatiflerine eşlik eden klipsli modellerinin yanında, aynı zamanda anahtarlık olarak kullanabileceğiniz kart askı ipi modellerine de ulaşabilirsiniz. Özellikle ofis araç ve gereçlerinde bulundurulması gereken kart askı ipleri 25’li, 50’li ve 90’lu paketlerde sunulmaktadır. Bununla birlikte ip ya da zincir gibi farklı materyal seçeneklerinden oluşan kart askı iplerine dilerseniz tek bir adet de sipariş verebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kart Askı İpi Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1342 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/60002958/273343