Dosyalama ve arşivleme işlemlerini kolayca yapmanızı sağlayacak, pratik yapısı ve not alınmaya uygun ön kapağı ile aradığınız belgeyi kolayca bulabilmenize yarayacak karton dosyalar kategori içerisinde sizleri bekliyor.

İş yeri veya ofisinizdeki dosya karmaşasını ve dağınıklığı karton dosya sayesinde rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Belgeleri, evrakları, çeşitli boyutlardaki dökümanları ve faturaları karton dosyalar ile muhafaza edebilir, dilediğiniz rahatça erişebilirsiniz. Önemli belgelerinizi muhafaza edebilmek için tasarlanmış bu ürünlere hepsiburada.com farkı ve avantajlı fiyatları eşliğinde kolayca sahip olabilirsiniz.

İş yerinizde veya evinizden oluşan belge, fatura karmaşasını ortadan kaldıracak farklı markaların birçok dosya seçeneğine Kırtasiye/Ofis ve Kırtasiye Ürünleri kategorileri içerisinde göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ofis malzemelerini bulabileceğiniz kategoriler içerisinde yer alan karton dosyalar bölümünde de; önemli evrakları kendi alanlarına göre ayırmanızı sağlayacak, belgelerin aşınmasını ve yıpranmasını engelleyecek ve uzun zaman muhafaza edebilmenize yardımcı olacak karton dosya veya yarım kapak karton dosya seçeneklerini bulabilirsiniz. Kullanışlı ve hafif yapıları sayesinde size hız ve düzen sağlayacak bu ürünlere bütçenize uygun fiyatlar eşliğinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü daha detaylı inceleyebilir ve ev veya iş yerinizden rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Ofis ve iş yerlerinin değişilmez malzemelerinden olan, farklı renk seçenekleri ve tasarımları olan, paket halinde ulaşabileceğiniz ve dosyalama işlerinizde size büyük kolaylıklar sağlayacak karton dosyalara hepsiburada.com farkı ve güvencesi ile rahatça sahip olabilirsiniz.

Karton Dosyalar

30 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Keskin Color
  2. Alemdar
  3. hobi24
  4. Ningbo Fold
  5. Bigpoint
  6. Chenming
  7. No Name
  8. Umix
  9. Eskaboard
  10. Folder
  11. Jollygraf
  12. Umur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15051
BAŞA DÖN