Alanında uzman, seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan karton klasör çeşitleri hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile bir tık uzağınızda bulunuyor.

Kütüphanelerin, kitaplıkların ve çalışma masalarının vazgeçilmezi olan karton klasörler dosyalama ve arşivleme işlerinizde fonksiyonel ve pratik bir işleve sahip. İhtiyaç tipine uygun çeşitleri ve farklı renk seçenekleri ile ofis hayatınızda ve çalışmalarınızda düzen sağlayarak, işinizi kolaylaştırıyor.

Benzer içerikteki evrak ve belgelerinizi hem bir arada tutmanıza hem de dokümanlarınızın dış etkenlerden korunmasına yardımcı olan karton klasörler kütüphane raflarınızda estetik bir görünüm yaratmanıza da yardımcı oluyor. Klasöre yerleştirdiğiniz ve arşivlediğiniz belgelerinize ürün sayesinde daha kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Klasörlerin üzerinde bulunan sırt etiketliği yardımıyla da belgelerinizi konu başlıklarına ayırabiliyorsunuz.

Bu kategori altında seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan karton klasörler sizleri bekliyor. Ürün; A4 formatına uygun dizaynı, 500 kağıda varan taşıma kapasitesi, estetik ön kapağı ve sağlam tasarımı ile öne çıkıyor. Dokümanlarınızın güvenli şekilde tasnifini ve taşınmasını sağlayan klasörler farklı sırt genişlikleri ile kullanımınıza sunuluyor.

Türkiye’nin en seçkin internet mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen uzman markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; karton klasör fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla birkaç adımda hemen satın alabilirsiniz.

Karton Klasörler

45 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Alemdar
  2. Cassa
  3. Busquets
  4. Esselte
  5. Leitz
  6. MAS
  7. Rasyonel
  8. Temat
  9. Umur
  10. Bold
  11. Exxo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15075
BAŞA DÖN