Firmanızın ismini, iletişim bilgilerini ya da göstermeye ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm bilgileri göstermede kullanabileceğiniz kaşeler, hepsiburada.com online alışveriş sitesinin hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti ile elinize ulaşıyor.

Muhasebe, nakliye ya da firmanızın başka departmanları için vazgeçilmez bir araç olan kaşeler, farklı renk ve özellikleri ile tercihinize sunuluyor. Firmanıza ait bilgilerin yanı sıra kişiye özel olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kaşeler, genel olarak üzerindeki numaratörü ve harf seçenekleri ile baskısı değiştirilebilen ve baskısı değiştirilemeyen olmak üzere iki türe ayrılıyor. Numaratörlü kaşeler sayesinde, tarih ya da istenilen rakamlar rahatlıkla sayfaya aktarılabiliyor. İhtiyacınıza uygun olarak üretilen plastik veya metal saplı otomatik kaşeler son derece profesyonel bir iş çıkararak, iş yerindeki hızı ve verimi arttırıyor. Kaşelere konulacak karakter miktarına göre, boyutları değişiyor. Mersis no, adres, vergi dairesi ve benzeri gibi kaşelerde olması gerekenler ise orta - büyük boy ürünlere rahatlıkla sığdırılabilirken; daha az karakter gereksinimleri için ise küçük ebatlardaki kaşeler kullanılıyor. Farklı tonlardaki ihtiyaçlarınız için ise kırmızı, lacivert, mavi, siyah gibi renklerde üretiliyor. Yanınızda taşımanız için tasarlanan cep kaşeleri ise mürekkep kaçırmayarak rahatça taşınabiliyor ve kullanıcısına hız kazandırıyor.

Türkiye'nin en büyük online mağazalarından olan hepsiburada.com ile ihtiyacınıza uygun özelliklerdeki kaşe çeşitleri ve modellerine ulaşabilir; kaşe fiyatları, markaları ve özellikleri ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Kaşeler

161 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sirdaş
  2. Trodat
  3. Brons
  4. MAS
  5. BuldumBuldum
  6. Colop
  7. Pelikan
  8. Artline
  9. Reiner
  10. Kraf
  11. Muhtelif
  12. Picador
  13. Shiny
  14. Delta
  15. Motex
  16. NPW
  17. Steelpen
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15216
BAŞA DÖN