Kaspersky

Rusya merkezli Kaspersky bilişim dünyasının önde gelen firmaları arasında yer alıyor. İnternet güvenliği alanında ürettiği ürünlerle kullanıcıların beğenisini kazanan marka, antivirüs, anti-spyware, anti-spam ve anti-intrusion türündeki yazılımlarıyla ön plana çıkıyor. 1997'de Eugene Kaspersky tarafından kurulan şirket, genel olarak antivirüs ve güvenlik duvarı alanında verdiği hizmetlerle piyasada adından söz ettiriyor.

Antivirüs korumasında hem yazılım yapısı hem de kullanım seçenekleri açısından oldukça yenilikçi bir marka olan Kaspersky, birçok farklı güvenlik programını bünyesinde barındırıyor. Bilgisayarlarda kullanılacak yazılımlara ek olarak akıllı telefonların işletim sistemlerine yönelik antivirüs programları da üreten marka, internet ortamının yarattığı tüm tehditlere karşı tam koruma sağlamayı başarıyor. Üstelik Kaspersky tarafından üretilen güvenlik yazılımları sadece internetten gelebilecek tehditleri değil, sabit diskler aracılığıyla cihazlarınıza aktarılabilecek virüsleri de engelliyor.

Dijital Hayatınız Koruma Altında

Kaspersky, ürettiği çeşitli antivirüs programlarıyla çoklu cihazlarda tam koruma sunmayı başarıyor. Kişisel verilerinizi, paranızı, kimliğinizi, resimlerinizi, dosyalarınızı ve belgelerinizi hem internetteki olağan tehditlere hem de siber suçlara karşı üstün şekilde koruyan marka, yenilikçi teknolojilerle güvende hissetmenize katkı sunuyor.

Kimlik avı koruması özelliklerini bünyesinde barındıran Kaspersky antivirüs programları, paranızı ve kimliğinizi çalmaya çalışan internet korsanlarına karşı yanınızda yer alıyor. Password Manager ile tüm çevrim içi hesaplarınıza ait bilgilerin korunmasını sağlayan Kaspersky, bazı programlarında yer alan bulut tabanlı yedeklemeyle de inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarının yarattığı önemli güvenlik tedbirini hayatınıza sokuyor.

Koruma ve verimliliği bir araya getirerek son derece işlevsel bir kullanıcı deneyimi ortaya koymayı başaran Kaspersky, herhangi bir cihazda performansı olumsuz şekilde etkilemiyor. Tüm cihazlarınız tasarlandıkları hâlleriyle çalışmaya devam edebilir. Kaspersky güvenlik teknolojileri arka planda çalışırken siz de aynı anda birçok işlemi yerine getirebilirsiniz.

Çocuklarınızı Çevrim İçi Risklerden Koruyun

İnternet ortamındaki enformasyon çeşitliliğinin kontrol edilebilir noktayı aştığı günümüzde çocukları çevrim içi tehditlerden korumak son derece önemli. İnternet ve bilişim dünyasının yararlı özelliklerinin çocukları cezbetmesi gerekiyor. Fakat enformasyon bombardımanının tetiklediği geniş içerik skalası interneti zaman zaman çocuklar için tehlikeli hâle getirebiliyor. Kaspersky de Ebeveyn Denetimi fonksiyonu sayesinde çocukları çevrim içi dünyadaki tehditlerden korumayı başarıyor.

Çocukların internet kullanımında tam kontrol sağlayan Ebeveyn Denetimi uygunsuz içerik erişimini engelliyor, uygulama mağazası alışverişlerini önlüyor ve hem oyunları hem de sosyal mecra kullanımını denetliyor. 

İnternet Alışverişlerinde Üst Seviyede Güvenlik

Ekstra katmanlarla çevrim içi alışveriş ve banka işlemlerinde de yanınızda olan Kaspersky, hırsızların paranızı çalmasını engelliyor. Sık kullandığınız alışveriş sitesi ve internet bankacılığı hizmetlerine tıkladığınızda Güvenli Para teknolojisini devreye sokan marka, açmak istediğiniz web sitesinin güvenli olup olmadığını kontrol ediyor. Sistem sahte bir site tarafından kandırılmadığınızdan emin olduktan sonra yine ilgili siteyi, özel korumalı modda açıyor.

Kaspersky uzman desteği her zaman size bir adım uzaklıkta. Satın aldığınız yazılımın güncellenmesi, herhangi bir teknik hata veya koruma detaylarıyla ilgili sorularınızda destek ekibiyle kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Soru 1: Kaspersky antivirüs programlarının tamamı PC, Mac, Andorid ve mobil cihazlarla uyumlu mu?

Cevap 1: Hayır, tercih ettiğiniz antivirüs programına göre uyumlu cihaz ve sistemlerin sayısı değişkenlik gösteriyor.

Soru 2: Markanın antivirüs yazılımları sadece tek kullanıcı ve cihazda mı kullanılıyor?

Cevap 2: Hayır, yine yazılım türüne göre değişmekle birlikte, birden fazla kullanıcıya izin veren Kaspersky antivirüs programları de mevcut.

Soru 3: Programların yazılım lisanslarının süresi ne kadar?

Cevap 3: Kaspersky tarafından üretilen antivirüs programlarının yazılım lisanslarının süresi 12 ila 24 ay arasında değişiyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...