Kış sporları deyince akla ilk olarak kayak geliyor. Bu spor; karlı, engebeli ve dağlık bölgelerde yapıldığı için öncesinde birtakım önlemler almayı ve detaylı bir hazırlık yapmayı gerektiriyor. Bunlardan ilki, bir kayak çantası edinmek oluyor. Elinizde bu tarz bir ürün yoksa beklentilerinize göre çeşitli modelleri seçebilirsiniz.

Kayak sporu, teferruatlı malzemeler gerektirdiği için farklı boyutlarda, çok çeşitli ürünler üretiliyor dolayısıyla kayak çantası fiyatları da fonksiyonlarına göre değişiyor. Kayak çantaları için öncelikle nasıl bir ürün alacağınıza, içine ne gibi eşyalarınızı yerleştirmek istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu, sizin İnternet'teki ürün taramanızı ve alışverişinizi daha kolay yapmanızı sağlıyor.

Birbirinden kaliteli markaların sunduğu modellerin büyük bir kısmı, polyester kumaştan yapılırken, bazı ürün çeşitlerine ise polietilenle dolgu yapılıyor. Bu sayede dağ koşullarında çantanın aşınması önlenirken, tente kumaşı da çantanın ıslanmasını engelliyor.

Çeşitli markalarda, farklı ağırlıklarda ve renklerde alternatifleri olan kayak taşıma çantalarının iç kısımları, PVC destekli ve yırtılmaya dayanıklı olarak üretiliyor. Havalandırma desteği olan bazı ürünlerin taşıma askı kemerlerinin uzunluğu da ayarlanabiliyor. Kayağı korumak için ek katmanları olan bazı modellerde sporcunun isminin, adresinin ve diğer bilgilerinin yazılabileceği şeffaf etiket kısmı da bulunuyor. Yanlarda el tutma bölümü olan ürünün, taşıma kolaylığı sağlamak için tekerlekleri de bulunuyor.

Sporculara özel kayak ayakkabısı çantası olarak geliştirilen ürünler, kar koşullarına uygun olarak geliştiriliyor. Ürünün kapakları, ayaklarınızın yere değmesini engellemek için yere seriliyken giyinilecek şekilde dizayn ediliyor. Sırtta taşımanın rahat olamasını sağlamak açısından, bu modellerin içine özel bir ped dolduruluyor ve yürürken dengeyi sağlamak kolaylaşıyor. Farklı boyutlardaki ürünlerin tek ya da çift bot modelleri olduğu gibi iki çift ayakkabının sığabileceği alternatifleri de bulunuyor.

Kayak Çantası Fiyatları

İçine çeşitli aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz, sırtınızı rahatsız etmeyecek şekilde kayak için sırt çantası olarak geliştirilen modeller, geniş fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Boyu çok uzun olmayan ya da çocuğunuz için aldığınız bir çift kayak veya "snowboard" yerleştirebileceğiniz bu çantaları, taşıma kolaylığı sayesinde yorulmadan saatlerce kullanabilirsiniz. Biri karın; diğeri de göğüs bölgesinde bulunan kayışların uzunluğunu vücudunuza göre ayarlayabilirsiniz. Çok sayıda ve çeşitli büyüklükteki cepleri olan ürün, her türlü eşyanızı kırılmadan taşınacak şekilde kumaş ve pedlerle destekliyor.

Dağ koşulları düşünülerek tasarlanan bölmelerin ana kısmına su şişesi, atıştırmalık yiyecekler koyulabiliyor. Bir diğer bölmesi, kayak ve güneş gözlüğünü kırılmadan muhafaza edecek şekilde üretiliyor. Güvenlik tedbirleri düşünülerek hazırlanan ön cepte araba anahtarı, cüzdan ve yönünüzü tayin etmek üzere pist haritası gibi malzemeler saklanabiliyor. Ön tarafta bulunan bir diğer cebe kayak maskesi, ilaç, krem ve telefon gibi eşyalar koyulabiliyor.

Çantalarınıza sadece yukarıda yer alan eşyaları değil; ürünün geniş hacmi sayesinde daha birçok malzemenizi gönül rahatlığıyla koyabiliyorsunuz. Sporcu zevkiyle geliştirilmiş ürünler, modern görüntüsüyle üzerinizde şık bir aksesuar olarak dururken çantaların su geçirmez kumaşı ise eşyalarınızı kuru tutuyor. Bu sayede çantanız, kış ve doğa şartları açısından büyük konfor sunarken sağlığınızı da korumanıza yardımcı oluyor.

Her çeşit kullanıcıya göre farklı alternatifleri üretilen kayak sporuna yönelik çantaları yıpranmadan senelerce kullanabiliyorsunuz. Pek çok risk göz önünde bulundurularak geliştirilen ürün, fırtına ya da benzeri hava şartlarında en güvenilir yol arkadaşı oluyor.

Kayak çantası fiyatları, modelin büyüklüğüne ve fonksiyonlarına göre değişirken her bir ürün, sporcuların rahatça taşıyabileceği ve güvenle kullanacağı şekilde dizayn ediliyor. Tüketicilerin beklentileri göz önünde bulundurularak geliştirilen çantaların son derece fonksiyonel olarak tasarlanması, alışveriş sonrasında da kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Kayak Çantası

8 ürün var
  1. Markalar
    1. Völkl
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı

Kayak Çantası Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001546/2147483604/80096006/22001697/60004382/80096014
BAŞA DÖN