Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Süper Fiyat, Süper Teklif

Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Keenetic
Keenetic N300 Wifi Mesh Sistem Kiti (Omni Dsl+Lite)

Keenetic N300 Wifi Mesh Sistem Kiti (Omni Dsl+Lite)

Keenetic
899,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/60003514

Keenetic N300 WiFi Mesh Sistem Kiti 2’li Paket (Omni DSL + Lite)

 

 

Keenetic Omni DSL​N300 Whole Home Wi-Fi
Kablosuz WPA3 Destekli Bulut Tabanlı VDSL2/ADSL2+ Ethernet Fiber USB Modem Router & Wi-Fi Mesh

 

 

 

 

 

Keenetic Extra DSL Logo

 

 

 

 

 

 

 

Ev ve iş yeriniz için fark yaratan benzersiz kablosuz bağlantı, üstün yazılım nitelikleri ile premium KEENETIC Omni DSL burada!

 

 

 

 

 

 

 

 

Keenetic Unique Whole Home Wi-Fi

 

 

 

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama
Whole Home Wi-Fi Mesh

 

 

 

Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic Omni DSL , kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Whole Home Wi-Fi Mesh sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi , ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi , evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşım olanağı sağlar.

 

 

 

 

Keenetic Whole Home GIF

 

 

Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tüm Keenetic cihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Kablosuz Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız. Bandsteering , beamforming , IEEE 802.11k/v/r ve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.

 

 

 

 

 

 

Hem Modem Hem Wi-Fi Mesh

 

 

Keenetic Omni DSL kullanıcılarına gelişmiş ve sorunsuz bir kablosuz ağ sunuyor. Sahip olduğu 802.11k/v/r protokolleri sayesinde Keenetic Omni DSL diğer tüm Keenetic ürünleri ile birlikte Wi-Fi Mesh olarak çalışabilir. Bu özelliği ile ev ve işletmeler için uygun fiyatlı Wi-Fi mesh sistemleri oluşturulmasına imkan tanır. Örneğin, Omni DSL cihazının yanına Keenetic Lite’ı Wi-Fi mesh sisteminize dahil edebilir. Tek bir yerden kolayca ağınızı yönetir ve kesintisiz internet bağlantısı sağlarsınız. Eğer hattınız VDSL yada ADSL ise Wi-Fi Mesh sistemi ile kullanabilmek için ek modem almanız gerekirmeden Omni DSL cihazınızı Wi-Fi Mesh sisteminizin kontrolör cihazı olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Keenetic Çalışma Modları

 

 

 

 

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma

 

 

Keenetic Omni DSL ve tüm Keenetic cihazlar router , mesafe genişletici (range extender) , access point ve client (istemci) modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı

 

 

Keenetic Omni DSL ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

 

 

 

 

Keenetic Bileşenler

 

 

 

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic Omni DSL cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic Omni DSL sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 


KeeneticOS işletim sisteminde sunulan bazı opsiyonel bileşenler şunlardır:

 

 

 

 • Ağ hızlandırıcı motoru: Cihazınızın routing performansını geliştirir.

   

 • AdGuard DNS: AdguardDNS servisi sayesinde ev yada ofis ağınızdaki can sıkıcı online reklamların önüne geçer.

   

 • SafeDNS: 3.parti SafeDNS servisi ile gelişmiş ebeveyn kontrolü ve içerik yönetimi sağlar.

   

 • 802.1x İstemci: Ethernet ağları üzerinden oturum açma/şifre tabanlı kimlik doğrulama desteği sağlar.

   

 • PPTP VPN Sunucu: PPTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.

   

 • SSTP VPN Sunucu: SSTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.

   

 • L2TP/IPSec VPN Sunucu: L2TP/IPsec PSK kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.

   

 • OpenVPN İstemci: OpenVPN tünelleri yaratmanıza imkan tanır.

   

 • IP-IP Tünelleme: IP-over-IP tünelleri yaratmanıza imkan tanır.

   

 • Wireguard VPN: Wireguard tünelleri oluşturulmasına imkan tanır.

   

 • Trafik sınıflandırma motoru ve IntelliQoS: Dinamik internet bağlantısı bant genişliği dağıtma sistemi.

   

 • SNMP Sunucu: Uzaktan cihazdaki istatistikleri toplamak için izin verir.

   

 • Captive Portal: SMS kimlik doğrulama ile açık wifi ağı oluşturmanıza imkan tanıyan uygulama.

   

 • Paket Yakalama (Packet Capture): Yönlendirici arayüzlerinde ağ trafiğini yakalamaya izin verir.

   

 • Dosya paylaşımı (Apple Dosya Protokolü -AFP- ve Time Machine): Time Machine yedekleme desteği de dahil olmak üzere USB sürücüleri AFP özellikli cihazla paylaşmanıza izin verir.

   

 • Medya Sunucu: Bu cihazın USB sürücüde depolanan içeriği ağa bağlı dijital ortam yürütücülere aktarmasına izin verir.

   

 • İndirme Merkezi: Bağımsız hafif web arayüzü sağlayan BitTorrent ağlarında dosya paylaşmanıza izin verir.

   

 • FTP Sunucu: FTP protokolü üzerinden dosya paylaşımına izin verir.

   

 • Open Package Desteği: OPKG'ye dayanan hafif paket yönetim sistemi.

   

 

 

 

 

Keenetic Wireless Amplifier

 

 

 

 

 

Kablosuz Güçlendirici
(Wireless Amplifier)

 

 

Keenetic Omni DSL , sahip olduğu 2 adet 5 dBi yüksek kazançlı harici antene ek olarak 2 adet Wi-Fi güçlendiriciye (amplifier) sahiptir. Bu sayede, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır. Wi-Fi kablosuz güçlendiriciler sayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bile Keenetic Omni DSL sayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.

 

 

 

 

Keenetic Extra DSL Ürün Görseli GIF

 

 

 

 

 

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet

 

 

Keenetic Omni DSL bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel DSL bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic Omni DSL ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic cihazınızda temel servis sağlayıcınız size DSL hizmet sağlıyor ise, USB portu üzerinden bağlayacağınız uyumlu 3G/4G dongle ile 3G/4G hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz. Ya da 3G/4G bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

 

 

 

 

 

Keenetic Güçlü Koruma

 

 

 

 

 

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

 

 

Keenetic Omni DSL , üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic Omni DSL 'de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic Omni DSL ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic Omni DSL cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.

 

Keenetic WPA3-OWE

 

 

 

WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik

 

 

Keenetic , tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır. Keenetic Omni DSL 'in sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur. Keenetic Omni DSL cihazınız WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWE kablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Keenetic Akıllı Ev

 

 

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti)

 

 

Keenetic Omni DSL bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir. Keenetic Omni DSL ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic Omni DSL internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir

 

 

 

 

.

Keenetic Tüm İş İhtiyaçları İçin

 

 

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı

 

 

Keenetic Omni DSL ve sahip olduğu Whole Home Wi-Fi Mesh özelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic Omni DSL KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:

 

 

 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme;

   

 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma;

   

 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi;

   

 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir;

   

 • Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır.

   

 

 

 

Keenetic Mobil Uygulaması

 

 

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama

 

 

Keenetic Omni DSL Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Whole Home Wi-Fi Mesh cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

 

 

 

Keenetic Türkiye Destek Kanalları

 

Güçlü donanım ve yazılım özellikleri, sürekli ve planlanmış güvenlik ve yazılım güncellemeleri, mobil uygulama sayesinde hızlı ve kolay kurulum aşamaları ile Keenetic cihazlarının kurulumu ve detaylı yapılandırması çok kolaydır. Keenetic cihazlarının web arayüzleri ve Keenetic Mobil Uygulaması tamamen Türkçedir. Kurulum, gelişmiş yapılandırma ve diğer aşamalarda yardım almak için aşağıdaki kanallardan biriyle Keenetic Destek ekibine ulaşabilirsiniz:

 

 

 

 

 

Keenetic Web Sayfası Destek

 

 

Keenetic Web Sayfası ve Makaleler

 

 

 

keenetic.com.tr ve destek.keenetic.com.tr ilk kurulum ve detaylı yapınlandırma ile ilgili faydalanabileceğiniz kaynakların bulunduğu kütüphanedir. Keenetic web sayfasından cihazınızın basit ayarları ile ilgili destek alabileceğiniz gibi konsol yönetimi (CLI) ve diğer uzmanlık ayarları ile ilgili de bilgiler bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Keenetic Mobil Uygulama Destek

 

 

Keenetic Mobil Uygulaması

 

 

 

Keenetic Mobil uygulamasında bulunan 'Destek' bölümünden konuyla ilgili yazılmış olan makaleleri aratabilir veya doğrudan destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Konuyu ya da sorununuzu destekleyecek görsel eklemeler yapabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibi en kısa sürede iletişime geçerek probleminizi çözmeye yardım eder.

 

 

 

 

 

 

Keenetic E-posta Destek

 

 

E-posta

 

 

 

Keenetic Destek Ekibine probleminizi e-posta yoluyla bildirebilirsiniz. Probleminizle ilgili maili destek@keenetic.com.tr adresinden Keenetic Türkiye'ye ulaştırın.

 

 

 

 

 

Keenetic Telefon Destek

 

 

Telefon ve Çağrı Merkezi

 

 

Keenetic Türkiye Destek Ekibine telefonla da ulaşabilirsiniz. Anlık çağrı yoğunluğuna göre en kısa sürede yaşadığınız problemle ilgili destek alabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibine 0 (216) 709 32 00 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Kurulum Videoları

 

Web Arayüz

 

Mobil Uygulama

 

Keenetic Omni DSL Teknik Özellikleri

 

 ÖzellikDeğerAçıklama
İşlemci (CPU)


EN7512U 700 MHz-


Hafıza (RAM)


128 MB DDR2-


Flash Memory, Dual Boot128 MB


Belirtilen bellek boyutu iki bölüme ayrılmıştır. Her yazılım güncellemesi için bu bölümler arasında Keenetic cihazı değişimler yapar. Böylece, Keenetic güncelleme sırasında güç kaybı yaşasa bile yedek bölümden başlatılabilir.
Wi-Fi SınıfıN3002.4GHz, 300Mbps
Wi-Fi Hızı300Mbps2.4GHz, 300Mbps
Anten Kazancı2x5 dBi-
Anten Sayısı ve Tipi2 adet fixed antenPrecision baskılı yönlenebilir dipol antenler


Kablosuz Amplifier
(Sinyal Artırıcı)
Var
(2 adet)
2 amplifier ile zayıf kablosuz sinyaller en iyi seviyede alınır.


Ethernet Portları4 Adet-
Ethernet Port Hızı100Mbps-
WPS/Wi-Fi ButonuVarWPS butonu sayesinde ağınıza bağlanmak isteyen Windows ve Android cihazları şifre olmadan kolayca ağınıza bağlayın.
FN Fonksiyonu ButonuVarCihaz ayarlar sayfasından farklı ağ görevleri atayabildiğiniz, yapılandırılabilir fonksiyon butonu.
3G/4G/LTE DesteğiVarUyumlu USB modem ile. Uyumlu cihaz listesi için keenetic.com.tr 'yi ziyaret edin.
DSL DesteğiVarSahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Extra DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
Farklı Çalışma Mod DesteğiVarWi-Fi Mesh (diğer Keenetic cihazlar ile), Access Point, Mesafe Genişletici (Repeater/Range Extender) ve İstemci (Client) modları
IPoE/PPPoE routing95 Mbit/s'ye kadar-
L2TP/PPTP routing95 Mbit/s'ye kadar-
USB Sürücüden Okuma12 MB/s'ye kadar-
Otomatik ADSL
Modülasyon Seçimi
Var-
G.dmtVar-
G.liteVar-
ADSL2Var-
ADSL2+Var-
Annex AVar-
Annex MVar-
Maks. PVC Sayısı8-
VDSL2 DesteğiVar-
G.vector desteğiVar-
VDSL Profilleri8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30aSahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Extra DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
IPoEVar-
PPPoEVar-
PPTPVar-
L2TPVar-
802.1xVar-
Birden çok PPP tünelleriVar


-


PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2Var-
MPPE (Auto/40/56/128)Var-
VLAN IEEE 802.1QVar-
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel)Var-
Link DuoVarPPPoE/PPTP/L2TP kimlik doğrulama ile internet'e ve İSS'nin (İnternet Servis Sağlayıcı) iç ağına eşzamanlı olarak bağlanabilirsiniz
IntelliQoSVarÖzel IntelliQoS teknolojisi, çevrimiçi video veya I P T V'nin kesintisiz görüntülenmesini otomatik olarak sağlar, torrent gibi tüm bantgenişliğini kullanmaya çalışan uygulamaların optimize çalışmasını sağlar. Diğer bir yandan, her bir cihaz için ayrı ayrı hız sınırlandırması yapabilirsiniz. Ev ağınızın yönetimi sizde olur.
DHCP (istemci/sunucuVar-
IPv6 Dual StackVar-
NATVarBirden çok harici IP destekleyen tam özellikli NAT; ağ arayüzü rollerinin atanması.
IGMPVar-
UPnPVar-
Manuel Port YönlendirmeVar-
VPN PasstroughVar-
DoS Ataklarından Koruyan
SPI Firewall (Güvenlik Duvarı)
Var-
Ping DenetleyicisiVar-
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 ve OWE ile Gelişmiş Ağ GüvenliğiVarEn güncel WPA3 ve OWE kablosuz güvenlik protokolleri sayesinde kablosuz ağınız her zaman güvendedir.
Misafir Wi-Fi Ağı DesteğiVar-
MAC Adresi ile Ağ Erişim KontrolüVar-
Wi-Fi Multimedia (WMM)Var-
Android ve iOS için mobil uygulamaVarHızlı kurulum ve uzaktan ağ yönetimi sağlar. Bulut temelli mimarisi sayesinde ağınızı internete bağlı olduğunuz heryerden yönetmenize imkan tanır.
Transmission Torrent İstemcisiVarBilgisayara ihtiyaç duymadan, 7/24 dosya paylaşım ağlarında çalışmaya izin veren, tek başına çalışabilen torrent istemcisi.
Dosya SunucusuVarEv ağında dosya paylaşmak için Keenetic cihazınıza bir USB sürücü takın. Desteklenen biçimler şunlardır:
FAT/FAT32/EXT2/EXT3/NTFS/HFS+
DLNA SunucusuVarUSB sürücünüzdeki medya dosyalarını (video, resim v.b.) DLNA uyumlu akıllı TV, tablet ya da akıllı telefon gibi cihazlarınızda doğrudan oynatın.
UDP - HTTP ProxyVarMulticast stream (oynatma) desteklemeyen cihazlarda I P T V hizmeti için
FTP SunucusuVarBağlı USB sürücdeki dosyalara uzaktan erişim için kullanılır. Daha kolay kullanım için DynDNS (dinamik DNS) özelliğinin kullanılması tavsiye edilir.
Yazıcı SunucusuVarUyumlu USB yazıcılar ile ağ üzerinden yazıcı erişimi/paylaşımı (GDI modeller hariç)
IPsec VPN (istemci/sunucu)Var-
PPTP VPN sunucu10 AdetVPN sunucu, ev ağınıza İnternet üzerinden güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
Yandex.DNS İnternet FiltresiVarÖn yüklemeyle gelen Yandex.DNS İnternet filtresi ev ağınızı zararlı web sayfalarından, bot ağlarından ve diğer tehditlerden korur.
SafeDNS Ebeveyn KontrolüVarBulut hizmeti üzerinden çalışan SafeDNS İnternet filtresi, ev ağınızdaki cihazların çevrimiçi etkinliklerini izlemenize, onları istenmeyen çevrimiçi hizmetler, web siteleri ve hatta arama sonuçlarından korumanıza olanak sağlar.
Dinamik DNS İstemcisiVarNo-IP, DNS Master, DynDNS servisleri desteklenmektedir. Dilerseniz kendi dinamik DNS servisiniz manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.
AdGuard Reklam EngelleyiciVarTüm ev ağı cihazlarınızı can sıkıcı reklamlardan korur.
Cihaz Boyutları159mm x 110mm x 29mmAnten hariç.
Cihaz Ağırlığı214gr-
Çalışma Sıcaklığı0 – 40°C-
Nem%20 – %95Yoğuşmasız
Güç Giriş Gerilimi100-240V
50/60 Hz
Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik dalgalanmalarına karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar;Keenetic Lite Özellikler

 

N300 Whole Home Kablosuz Router/Genişletici, Kablosuz Amplifier, 5-port Yönetilebilir Switch ve Mod Degiştirme Butonu

 

 

 • 100 Mbps' ye kadar tüm İnternet planları için, MultiWAN, ve Akıllı TV
 • Yüksek hassasiyetli 5 dBi PCB antenlerle hızlı Wi-Fi
 • 4 farklı çalışma modu: router, access point, istemci ve kablosuz genişletici
 • Kolay kurulum için cihaz üzerinde mod değiştirme düğmesi
 • Dahili siber tehdit koruması, reklam engelleyici ve her cihaz için ayrı ebeveyn kontrol yapılandırma
 • Mobil cihazınız üzerinden istediğiniz zaman istediğiniz yerden ağınızı görüntüleyin ve yönetin

 

 Model numarasıKN-1310
İşlemci (CPU)MT7628N 575 MHz
Hafıza (RAM)64 MB DDR2
Flash memory8 MB
Wi-FisınıfıN300
Antenler5 dBi
Ethernet portları5 x 100 Mbps
WPS/Wi-Fi düğmesi
Access point, tekrarlayıcı, adaptör modlarıVar, donanımsal düğme
Wi-Fi MESH sistem desteğiEthernet kablosu ile2,4 GHz Wi-Fi ağı300 Mbit/s
IPoE/PPPoE routing95 Mbit/s’ ye kadar
L2TP/PPTP routing95 Mbit/s’ ye kadarIPOE
PPPoE
PPTP
L2TP
802.1x
Birden çok PPP tünelleri
PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2
MPPE (Auto/40/56/128)
VLAN IEEE 802.1Q
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel)
Link Duo 
DHCP (istemci/sunucu)
IPv6 Dual Stack
NAT 
IGMP
UPnP
El ile port yönlendirme
VPN Passthrough
DoS ataklarından koruyan SPI firewall (güvenlik duvarı)
Ping DenetleyicisiWEP/WPA-PSK/WPA2-PSK ile gelişmiş ağ güvenliği
Misafir Wi-Fi ağı desteği
MAC adresi ile ağ erişim kontrolü
Kolay Kablosuz Kurulum (WPS)
Wi-Fi Multimedia (WMM)Android ve iOS için mobil uygulama 
UDP - HTTP proxy 
IPsec VPN (istemci/sunucu)
PPTP VPN sunucu 10
Yandex.DSN İnternet filtresi 
SafeDNS ebeveyn kontrolü 
Dinamik DNS istemcisi 
AdGuard reklam engelleyici Cihaz boyutları (anten hariç), G x D x Y159mm x 110mm x 29mm
Cihaz ağırlığı198gr
Çalışma sıcaklığı0 – 40°C
Çalışma nemi%20 – %95 (yoğuşmasız)
Güç giriş gerilimi100-240V 50/60 Hz 

 Web Yapılandırıcı
Komut satırı (CLI) - TELNET üzerinden
Harici, farklı bir ağdan yönetme
Yapılandırma yedekleme ve yükleme
Yapılandırılabilir özellik güncelleme
Sistem olay günlüğü (loglama) 

 Cihaz
Güç adaptörü
Ethernet kablosu
Kullanım Kılavuzu


 

 

Keenetic N300 Wifi Mesh Sistem Kiti (Omni Dsl+Lite) Özellikleri

3G/4G Desteği 3G;4G
Anten Gücü 2 x 5 dBi
Anten Sayısı Çift Antenli
Değiştirilebilir Anten Yok
Ethernet Çıkışı 4 Port
Fiber Bağlantı Belirtilmemiş
Firewall Özelliği Var
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps
Modem Tipi ADSL - VDSL
Router Özelliği Var
Splitter Yok
Türkçe Menü Var
USB Var
Wireless Özelliği 802,11 a/b/g/n
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000003KJOS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Tenda V12 AC1200 Mbps Dual Band Kablosuz 4 x Gigabit Port Fiber Vdsl/adsl Modem Router ( Super Vdsl Profil 35B)
Keenetic Hero DSL AC1300 4x5 dBi Cloud VPN Dualcore MU-MIMO Beamforming WPA3 Amplifier 2xUSB 5xGE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
Asus DSL-N16 DualBand Vpn ADSL VDSL-Fiber Modem Router
Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
709,00 TL
1.399,00 TL
541,50 TL
1.149,00 TL
Satıcı
Teknorya 10
Arestrendy 9,9
Vizyon Bilgisayar 9,8
OVY 10
Değerlendirmeler
(522)
(370)
(1304)
(3320)
Anten Gücü 4 x 5 dBi 4 x 5 dBi 2 dBi 4 x 5 dBi
Ethernet Çıkışı 4 Port 5 Port Yok 4 Port
Kablosuz Bağlantı Hızı 1200 Mbps 1300 Mbps Belirtilmemiş 1200 Mbps
USB Var Var Yok Var
Wireless Özelliği 802.11a/n/ac 5GHz, 802.11b/g/n 2.4GHz 802,11 a/b/g/n/ac 802,11 b/g/n 802,11 a/b/g/n/ac
Başa dön