Kombine Anahtar

“Kuvvet kolu yük kolundan büyük olduğunda, kuvvetten kazanç vardır,” fizik kuralından yola çıkılarak tasarlanmış kombine anahtar modelleri inşaat, makine ve otomotiv sanayi gibi farklı sektörlerde sıklıkla kullanılıyor. Çeşitli formlara sahip somunları ya da vidalı makine elemanlarını söküp takmak için başvurulan el aletleri sundukları pratik çözümlerle, işlerin akışına hız kazandırıyor. İmalat, bakım/onarım ya da montaj gibi faaliyetlerin dışında evlerde de yararlanılan kombine el aletleri, takım çantalarındaki bir numaralı elemanlar arasına yer alıyor.

Tamir Anahtarı ve Tamir Takımı Tipleri

 • Üstlendikleri görevler bağlamında birbirlerine çok benzeyen kısa / uzun boy iki ağız anahtar, kombine anahtar, düz yıldız anahtar, allen / alyan anahtar, yıldız iki ağız anahtar, çatal iki ağızlı anahtar ve yarım ay anahtar gibi pek çok çeşidi bulunan tamir anahtarı tipleri metrik ve SAE (inç) olarak iki ayrı tipte ağız ölçüsüyle öne çıkıyor.
 • Bir ağzı açık bir ağzı kapalı uzun ya da kısa boy kombine anahtar ve düz yıldız anahtar modelleri, amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap ediyor.
 • Kombine anahtar modellerinin açık uçlu ağızları, boru uçları gibi erişimin sınırlı olduğu işler için kullanılıyor. Erişimin mümkün olduğu durumlarda ilk gevşetmeyi ve son sıkmayı yapmak için anahtarın yıldız ucu öneriliyor.
 • Yıldız anahtar modelleri, somunların deformasyona uğramadan maksimum kavrama yeteneğiyle sıkılmasını ve sökülmesini sağlıyor.
 • Dar yerlerdeki somunlara ulaşımı kolaylaştıran allen / alyan setlerinin yanı sıra, T tipi allen, çakı allen seti, anahtar allen, kısa allen ve uzun allen çeşitleri bulunuyor. Cep klipsli, dirsekli, altıgen formlu, farklı açılara sahip modeller sayısız seçenek oluşturuyor.
 • Kategoride kendine yer edinen çift başlı kombine duş seti yağmur tepe duşu, sürgüde konumlanan ayarlanabilir duş başlığı, krom kaplaması ve uzayabilen hortum gibi birçok özelliğiyle kaliteli bir yapı sergiliyor.

Özel Uygulamalar İçin Geliştirilen Anahtar Tipleri

 • Özel uygulamalar için geliştirilmiş iki ağzı cırcır mekanizmalı, bir ağzı cırcır bir ağzı açık cırcır kombine ve mafsallı cırcır kombine anahtar modelleri kullanıcıların hizmetine sunuluyor.
 • Profesyoneller ve meraklıları için çok yönlü kullanım fırsatı sunan cırcır kombine anahtar modelleri, üstün taşıma gücüyle dikkat çekiyor.
 • Silindir formlara vida dişi açmak için kullanılan pafta kolu, değişen ölçülerdeki kesici ağza sahip tasarımlarıyla öne çıkıyor.
 • Boru uzatmalı yıldız anahtarlar ya da darbeye karşı dayanıklı bir yapı sergileyen çakma anahtar modelleri, kullanım amaçlarına bağlı olarak alternatif tasarımları içeriyor.
 • Cırcırlı somun sıkma anahtarı sıkma ve gevşetme işlemlerini, anahtarı somundan ayırmaya gerek bırakmadan gerçekleştiriyor. Dışbükey çene yüzeyi sayesinde üzerinde çalışılan somunların deformasyonunun önüne geçiliyor.
 • Çelik lokma anahtar modelleri dış tork cıvatalarının vidalama ve sökme işlemleri için geliştirilmiş tasarımları ile, kullanıcıların bu yöndeki ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Ayarlanabilir Anahtar Tipleri

İngiliz anahtarı yerine geçebilen ve değişen çaptaki somunlarla uyumlanan akıllı anahtar modelleri, pratik ve kolay kullanımıyla öne çıkıyor. Özel alaşımlı kombine pense modelleri indüksiyonda sertleştirilmiş kesici ağızlarıyla işlevsel yapı sergiliyor. Üç ayaklı filtre sökme anahtarları, yağ filtrelerinin pratik bir şekilde sabitlendikleri yerden çıkarılmasını sağlıyor.

Kombine Aksesuarlar ve Krom Vanadyum Çeliği

Krom ve Vanadyum alaşımlı çelikten üretilen kombine anahtarlar, tamir anahtarları ve sayısız özel anahtar modeli korozyona, paslanmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı yapılarıyla öne çıkıyor. Sertliği ve sağlam yapısıyla iyi direnç sağlayan krom vanadyum çeliği kombine anahtar modellerine, yüksek torklarda bile bozulmayan güçlü bir karakter kazandırıyor. Kombine aksesuar modelleri farklı ebat ve boyutlarda geliştirilmiş zengin bir çeşitlilik sergiliyor. Tüm bunlara ek olarak kombine aksesuarlar tekli ya da farklı adetlerden oluşan setler halinde kullanıcıların hizmetine sunuluyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kombine Anahtar

3037 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın