Kondisyon Cihazı

Spor yapanların kullanıldığı spor ekipmanlarından biri olan kondisyon cihazı çeşitleri arasında masaj yapan aletler de bulunur. Masaj yöntemi ile zayıflamayı destekleyen ve vücudu rahatlatan cihazlar özellikleri ve çalışma prensipleri ile farklılık gösteren ürünlerdir. Titreşimli çalışma şekli ile hem bir spor aleti olarak hem de bir masaj aleti olarak kullanılan cihazlar, kan dolaşımını hızlandıran yapıya sahiptir. Masaj yapma stili ve modellerine bağlı olarak değişiklik gösteren cihaz çeşitleri, farklı modeller olarak kullanıcıya sunulur.

Kondisyon masaj cihazı çeşitleri arasında ayakta kayışlı sistemi ile masaj yapan ürünler öne çıkar. Ayakları koymak için cam bölümü, titreşimli kemeri ve ayarlanabilir boyu ile kolay bir kullanım sunan ürünler, değişen masaj hızı ayarlarına sahiptir. Bel, kalça ve basen bölgelerine yerleştirilerek kullanılan ürün; çaba ve efor sarf etmeden zayıflamanıza yardımcı olur. Birden fazla masaj kemeri ile farklı masaj imkanları sunan ürünlerin kemerlerini kolayca değiştirebilirsiniz. Masaj yöntemi ile bölgedeki kan dolaşımını hızlandıran ürünler aynı zamanda selilütleri geçirmek için kullanılır. Kasları yumuşatarak rahatlama hissi de veren masaj cihazlarının ağırlık ve kurulum ölçülerini inceleyebilirsiniz. Masaj cihazlarında iki kişinin aynı anda çalışmasına imkan veren ve fazladan kemeri bulunan ürünler de bulunur. Motor hızı ile masaj yapma hızı değişen ürün çeşitlerinde selilüt ve masaj kremi ile birlikte satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Masaj sırasında ve masaj sonrasında sürülmek için tasarlanan kremlerin ve masaj cihazlarının kullanım özelliklerini detaylıca inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kondisyon masaj cihazı modelleri arasında hem spor aleti olarak hem de masaj aleti olarak işlev gören ürünler bulunur. Ayak koymak için tasarlanan bölümü, yanlardan tutmak için kol kısmı ve önde bulunun göstergeli gözde bölümü ile çalışan ürünler, titreşimli masaj yapma temeline dayanır. Ayak bölümü titreşimli olduğu için temel olarak ayakları ve bacakları hareket ettiren ürünler, özellikle vücudun altı kısmında kan dolaşımını arttırır. Titreşimli bölümünde iki ayağınızı birden çalıştırabileceğiniz gibi ayaklarınızı tek tek de çalıştırabilir, cihaz ile yapılması tavsiye edilen farklı hareketleri uygulayabilirsiniz. Ayakta farklı hareketler çalışmaya imkan veren aletler yatarak farklı pozisyonlarda egzersiz ve masaj olanağı da sunar. Masaj cihazları arasında kol bölgesini çalıştırmaya yönelik olarak yanlardan çekmeli ipleri olan ürünler de bulunur. İpler ile özellikle daha fazla kalori yakmanıza imkan verecek hareketeler deneyebilirsiniz. Masaj cihazlarının ekran özellikleri ise üründen ürüne değişir. Temel çalıştırma tuşları dışında ağırlıklı olarak zaman, kademe ve hız göstergelerine sahip olan LED ekranlı ürünlerde vücut yağ oranını ölçen cihazları da temin edebilirsiniz. Farklı sayıda hazır egzersiz programı ile sunulan masaj cihazlarının çalışma şekillerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kondisyon masaj cihazı fiyatları ise ürünlerin niteliklerine bağlı olarak değişir. Kemerli masaj cihazları uygun fiyatlara sahipken ayak bölümü titreşimli hem spor hem de masaj cihazı olan çok kullanışlı ürünler farklı bütçelere hitap eder. Farklı ihtiyaçlara cevap verdiği için farklı kullanıcılara uygun olan ürün çeşitlerinin teknik özellikleri ve markaları da fiyatlar üzerine etkilidir. Birden fazla kullanma özelliği ile vücudun farklı bölgelerini çalıştırmaya yönelik ürünler, niteliklerine uygun fiyatları ile kullanıcıya sunulurken belirli bölgeleri çalıştıran cihazlar daha cazip fiyatlara sahiptir. Kullanım panelli ve watt değeri açısından da farklılık gösteren masaj aletlerinin farklı teknik özelliklerini inceleyerek ürünlerin fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Kullanım özelliklerinin yanı sıra ses seviyesini de göz önünde bulundurarak seçilmesi tavsiye edilen ürünler arasında size uygun olanı ürünü kolayca belirleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kondisyon ve Masaj Cihazları

1004 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1004 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/27012399