Körüklü Dosya

Okul ve iş yaşamında sıklıkla kullanılan dosyalar farklı ürün çeşitlerinden oluşur. Dokümanları, belgeleri, evrakları ve çalışma notlarını taşımak ve sistemli biçimde muhafaza etmek için dosyalara ihtiyaç duyulur. Kurum içi arşivler de dosyalanarak yapılır. Dosya ve klasörler düzenli bir okul ve iş yaşamı için gereklidir. Notları, sunumları, bilgi belgelerini ve listeleri taşımak için geniş hacimli bir ürüne ihtiyacınız varsa tercihinizi körüklü dosyalardan yana kullanabilirsiniz. Özel tasarımlar ve malzemelerle üretilen, çok sayıda bölme ve cep olanağı sunan körüklü dosyalar, tüm dokümanlarınızı güvenle taşımanıza yardımcı olur.

Körüklü Dosya Denir?

Pratik bir basılı belge taşıyıcısı olan körüklü dosyalar, her zaman yanınızda bulundurmak istediğiniz çalışma notlarınızı, hazırladığınız sunumları kolayca taşımanıza yarar. Öğrencilerin dönem ödevleri ve bitirme tezleri için de tercih ettiği şık tasarımlı ürünlerdir. Körüklü dosya modelleri proje sunumları için ideal ürünler olmayı başarır. Körüklü yapısı ile geniş bir iç hacmine sahip olan dosyaların bölmelerine, diğer ince bilgi dosyalarınızı ve belgelerinizi sistematik olarak yerleştirebilirsiniz. Dosya modellerinin sunduğu bölme ve cepleri etiketleyerek kategorize etmeniz de mümkündür. Böylece ihtiyacınız olan belge ve notları rahatça bulabilirsiniz. Körüklü dosyaların kapak yapıları farklı koruma detayı sunar ve evraklarınızı güvenle taşımanıza imkân sağlar. Kraft, karton ve plastik malzeme ile üretilen ve farklı bölme sayısı sunan dosyalarla ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Körüklü Dosyaların Yapısal Özellikleri Nelerdir?

Hafif yapılı ve modern tasarımlı körüklü dosya modellerini rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. Dosyaların bazı modelleri taşıma kulpu detayı ile üretildiği için pratik taşıma imkânı tanır. Ürünler genel olarak A4 boyutundaki dokümanları muhafaza etmek üzere tasarlanır. Özel ebatlı tasarımlarını bulmanız da mümkündür. Körüklü dosya seçenekleri sık sık iş toplantısına katılmak zorunda olan kişiler için ideal bir belge taşıyıcıdır. Dosyaların kapak özellikleri ise farklı tasarımlar sunarak gereksinimlerinizi karşılamayı başarır. Mıknatıslı olan modellerin yanı sıra fermuarlı, çıtçıtlı, kilitli ve lastikli kapak detayı sunan körüklü dosyalar da vardır. Şık tasarımlı ve renk seçenekli dosya çeşitlerini kullanarak önemli belgelerinizi rahatça taşıyabilirsiniz. Sarı, kırmızı, pembe, mor, mavi ve gri gibi renklerle tasarlanan ürünler, cazip körüklü dosya fiyatları da sunar.

Körüklü Dosya Modelleri Nasıl Kullanılır?

Geniş bir kullanım alanına sahip olan körüklü dosya seçenekleri kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Körüklü olması nedeniyle açıldığında büyük bir kullanım alanı sağlar. Dosya kapatıldığında ise çok az yer tutar. Birçok poşet dosyanızı ürünün bölmelerine yerleştirebilirsiniz. Ceplerine de daha küçük ebatlı notlarınızı, kartvizitlerinizi veya hesap makinesi gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz. Körüklü dosyalar 4, 6, 12 ve 13 gözlü olarak tasarlandığı için farklı ihtiyaçlara yanıt verir.

Dosyanızın bölümlerini sınıflandırarak kullanmanız mümkündür. Belgelerinizi ve notlarınızı bir düzen içerisinde dosyanızda tutabilirsiniz. Körüklü dosyalar üniversite öğrencilerinin ders notlarını ve kitapçıklarını sağlıklı biçimde taşıdığı ürünlerin başında gelir. Çanta görünümüne sahip kilitli dosya modelleri öğrencilerden büyük ilgi görür. A4 boyutunda dikey körüklü magazinlikler de ofislerde kullanılan bir dosya çeşididir. Çekmece içlerinde değerlendirilen dosyalar, etiketlenen cepler sunarak dosyalama yapmanızı kolaylaştırır. Dayanıklı PP malzemeyle üretilen ve çift yönlü tutma detayı sunan körüklü magazinlikler uzun süreli kullanıma uygundur.

Körüklü Dosya Fiyatları Nedir?

Körüklü dosya çeşitleri iş ve okul hayatındaki ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlandığı için farklı kapasite özelliği sunar. Az sayıda bölmesi olan dosyalar ile çok bölmeli olanlar ya da kilitli kapak detayı sunanlar aynı fiyatları taşımaz. Kategoride yer alan ürün seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Körüklü Dosyalar

82 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 82 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15052