ARA
Loading interface...
Loading interface...
Kozmos
Kozmos Kpp-125Wh Dijital Piyano + Kulaklık

Kozmos Kpp-125Wh Dijital Piyano + Kulaklık

Kozmos
%6 indirim 4.450,00 TL 4.183,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001501/2147483641/80530127/402326/405066

Kozmos Kpp-125Wh Dijital Piyano + Kulaklık 

Kolay Taşınabilirlik, Uygun Ve Ulaşılabilir Bir Fiyatta Birleşiyor
Kozmos Dijital Piyano Ailesine Yeni Katılan Kpp-125 Serisiyle, Bir Piyanoda Kolay Taşınabilirlik Ve Ulaşılabilir Fiyat Bir Araya Geliyor. 88-Tuş Çekiç Mekanizmalı Klavyesi, Akustik Piyanolardan Alınmış (Sample) Örnekleme Sesleri Ve Daha Birçok Kullanım Kolaylıklarıyla Kpp-125 Serisi Mat Siyah Ve Mat Beyaz Renkleriyle Evlerinize Ek Bir Güzellik Katacaktır. Gövde Rengine Uyumlu Ve 3 Pedallı Özel Standından Dilediğiniz Zaman Ayırarak Kolayca Sahnenize, Yazlık Evinize Veya Arkadaşlarınızla Çalmaya Götürebilir Ve İçerisinden Çıkan Ekstra Tekli Sustain Pedalıyla Piyanonuzu Sorunsuzca Dilediğiniz Yerde Kullanabilirsiniz.

Gerçekçi Tuşlar Ve Doğal Hareketler : Duyarlı Ve Çekiç Mekanizmalı Klavye


Kozmos Kpp-125 Serisinin Çekiç Mekanizmalı Tuşları, Bu Seviyeli Taşınabilir Enstrümanlarda Sizlere Gerçek Bir Kuyruklu Piyanonun Tuş Hissiyatlarını Verebilmek Üzere Tasarlanmıştır. Birçok Müzisyen Ve Piyano Öğretmenleri Tarafından Beğenilen Klavyesi, Pürüzsüz-Doğal Ve Son Derece Geleneksel Akustik Piyano Çalım Hissiyatlarını Yaylı Mekanizma Teknolojisi Yerine, Çekiç Mekanizmalı Klavyesiyle Sağlamaktadır. Aynı Akustik Piyanolarda Olduğu Gibi Klavyenin En Solundan-Sağa Ağırdan-Hafife Doğru Dizayn Edilen Klavyesi Anı Zamanda Sağlam Yapısı İle Uzun Yıllar Boyunca Sizlere Sorun Çıkarmadan Hizmet Edebilir. Bu İnce Detaylarıyla En Hassas Piyanistin Taleplerini Karşılamak İçin, Hassas Pianissimo Kontrolünü Korurken, Aynı Zamanda Fortissimo Pasajları Sırasında Daha Fazla Stabilite Sağlar.

Gerçekçi Kuyruklu Piyano Sesi
Kpp-125 Serisinin Son Teknoloji Ses İşlemcisi, Sizlere Dokunuşlarınızın Sertliğine Bağlı Olarak 3 Farklı Katmanda Gerçek Kuyruklu Piyanolardan Alınmış Örnekleme Sesleri Sunmaktadır. Dünyanın En Tanınmış Ve Piyanistler Tarafından En Çok Tercih Edilen Kuyruklu Piyanosundan Özel Yalıtımlı Ses Odalarında Alınan Ses Örnekleri, Son Derece Titizlikle Hazırlanarak Kpp-125 Modelin Tuşlarına Yerleştirilmiştir. 3 Katmandaki Farklı Örnekleme Sesleri Sayesinde Akustik Piyanolarda Olduğu Gibi Yumuşak Dokunuşlarınızda Farklı Bir Ses, Daha Sert Dokunuşlarınızda Farklı Bir Ses Duyabilmenizi Sağlamaktadır.

3 Pedal Veya Tekli Sustain Pedalıyla Dilediğiniz Yerde Çalın
Kpp-125 Serisi Sahip Olduğu Mat Siyah Ve Mat Beyaz Renklerine Uyumlu Özel Standıyla Geliyor. Bu Özel Standında Bulunan 3 Pedal Sistemi; Akustik Piyanolar Üzerinde Kullandığınız Tüm Pedallı Çalım Tekniklerini Piyanonuz Üzerinde Uygulayabilmenizi Sağlar. Kpp-125’İn Son Derece Taşınabilir Yapısı Ve Kutu İçeriğinde 3 Pedal Sistemine Ek Olarak Gelen Harici Tekli Sustain Pedalı Sayesinde, Piyanonuzu Özel Standından Dilediğiniz Zaman Ayırarak İstediğiniz Yere Taşıyabilmenizi Sağlamaktadır. Örneğin Yazlık Evinize Giderken Çocuğunuzun Piyano Çalışmasına Ara Vermek İstemiyorsanız, Piyanonuzu Standından Ayırarak Kolayca Arabanızın Bağajına Sığdırabilir Ve Beraberinde Gelen Tekli Pedalı Sayesinde Piyano Çalışmalarına Devam Edebilmesini Sağlayabilirsiniz. İster Yazlık Evinize Taşıyın, İster Arkadaşlarınızla Birlikte Yapacağınız Etkinliğe Taşıyın. Kozmos Kpp-125 Son Derece Akıllıca Düşünülmüş Pedal Ve Stand Sistemiyle Sizlere Her Yere Enstrümanınızı Taşıyabilme Ve Çalabilme İmkanı Sunabilmektedir.

Farklı Seslerden Farklı İlhamlar Alın
Kpp-125 Serisi; Sahip Olduğu Örnekleme Kuyruklu Piyano Seslerinin Haricinde Sahip Olduğu Elektrik Piyano / Harpsichord / Vibes / Klasik Gitar / Org / Yaylılar Ve Bas Gitar Sesleriyle Farklı Ses Yelpazesiyle Sizlere Farklı İlham Noktaları Oluşturabilmektedir. Split Ve Dual Ses Fonksiyonlarıyla Bu Sesleri Kullanım Şeklinize Göre Ayarlayabilirsiniz. Split Modu İle Klavyenizin Sol Kısmına Örnek Olarak “Bas Gitar” Gibi Bir Ses Atayabilir Ve Sağ Kısmına İse “Kuyruklu Piyano” Sesi Gibi Farklı Bir Ses Atayarak Çalabilirsiniz. Dual Ses Modu İle İki Farklı Sesi Üst Üste Bindirerek Tüm Klavye Üzerinde Aynı Anda Çalınabilir Şekilde Ayarlayabilirsiniz.

Usb / Mıdı Bağlantısı İle Bilgisayarınıza Bağlanın
Kpp-125 Serisinin Sahip Olduğu Usb / Host Çıkışı Sayesinde Bilgisayarınız Veya Tabletlerinize Bağlanarak Daw Yazılım Kayıt Programlarında Kontrol Klavyesi Olarak Kullanabilmenizi Sağlamaktadır. Ayrıca Bu Bağlantı Sayesinde Tabletlerinize Bağlanarak 3.Parti Piyano Eğitim Veya Dijital Nota Sayfa Uygulamaları İle Birlikte Kullanabilirsiniz. Ayrıca Mıdı Çıkışı Sayesinde Harici Klavye Veya Ses Modüllerine Bağlayabilir, Piyano Tuşeniz İle Birçok Klavye Tonlarını Çalabilirsiniz.

Kullanışlı Giriş Ve Çıkışlar
Kpp-125 Modeli Dahilinde Bulunan Güçlü Hoparlörleri Sayesinde, Egzersizlerini Yaparken Veya Arkadaşlarınızla Birlikte Eşlik Ederken Ek Bir Seslendirme Hoparlörüne İhtiyaç Duymadan Çalabilmenizi Sağlar. Dahili Hoparlörlerinin Yetmediği Büyük Alanlardaki Performanslarınızda İse Line Çıkışını Kullanarak, Seslendirme Sisteminden Mikrofonlama Yapmadan Piyanonuzun Sesini Güçlü Ve Kayıpsız Şekilde Alabilmenizi Sağlar. Ayrıca Line Girişi İle Akıllı Telefonlarınız, Tabletleriniz Veya Mp3 Çalıcı Cihazlarınızı Bağlayarak Favori Şarkılarınız Veya Altyapı Kanallarınız Üzerine Çalabilmenize İmkan Verir. Sahip Olduğu Kulaklık Çıkışıyla Odanızda, Komşularınızı Ve Hatta Ev Sakinlerini Bile Rahatsız Etmeden Dilediğiniz Saat Diliminde Çalışmanıza Olanak Verir.&Nbsp;

Metronom Ve Diğer Kullanışlı Fonksiyonlar
Piyano Egzersizlerinizi Çalışırken En Fazla İhtiyacınız Olan Metronom İçin Ekstra Bütçe Ayırmanıza Gerek Kalmıyor. Kpp-125 Dahilinde Bulunan Metronom Fonksiyonu İle Çalışmanız Gereken Tempo Ve Ölçüyü Kolayca Ekran Üzerinden Ayarlayabilirsiniz. Reverb Ve Chorus Efektleri Sayesinde Seçtiğiniz Enstrüman Seslerine Daha Fazla Derinlik Verebilir Ve Genel Soundunuzu Parlatabilirsiniz. Transpoze Ve Octave Fonksiyonlarına Özel Atanmış Kontrol Düğmeleri Sayesinde, Menü İçerisinde Kaybolmadan Notaları Kolayca Tuşlar Üzerinde Kaydırabilirsiniz. Dahili Hafızasına Kayıt İmkanı İle Egzersizlerinizi, Performanslarınızı Veya İlham Geldiğinde Unutmak İstemediğiniz Melodilerinizi Anında-Kolayca İki Kanalda Kayıt Edebilirsiniz.

Teknik Özellikler :
Klavye: 88-Tuş / Çekiç Mekanizmalı Ve Duyarlı Tuşlar
Ekran: Led Ekran
Sesler: Piano / E.Piano / Harpsichord / Vibes / N.Guitar / Organ / Strings / Bass
Polifoni: 64 Ses
Ses Kontrolü: Dual Ve Split Modu
Pedallar: 3 Pedal Ve Tekli Sustain Pedalı
Efekt: Reverb, Chorus
Demo Şarkılar: 8
Şarkı Kayıdı: İki Kanalda - Her Kanalda 10.000 Nota Kayıt&Nbsp;
Mıdı: Transmit Ayarları / Local Kontrolü
Diğer Kontroller: Octave / Transpose / Metronome
Bağlantılar: Mıdı Çıkış, Usb / Host Çıkışı, Pedal Girişi, Line Giriş-Çıkış,Kulaklık Çıkışı, Dc 12V Güç Girişi
Hoparlörler: 10 Watt X 2
Ölçüler (G X D X Y): 1143Mm X 515Mm X 310 Mm
Ağırlık: 17.1Kg
Renk Seçenekleri: Mat Siyah (Bk) / Mat Beyaz (Wh)
Stand: Kps-125 Bk - Mat Siyah / Kps-125 Wh - Mat Beyaz (Stand Dahildir)
Aksesuarlar: Türkçe Kullanım Kılavuzu / Türkçe Kurulum Kılavuzu / Tekli Sustain Pedalı
Opsiyonel Aksesuar: Kozmos Ks-3272 / Kozmos Ks-Ks310 / Kozmos Ks-Ks314

Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GCSAS
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön