Sürücü olan anne ve babalar, çocuğunun en güvenli şekilde seyahat etmesini arzuluyor. Güvenli olmasının yanı sıra çocukların rahat bir şekilde konforlu yolculuk etmeleri, sürücünün dikkati açısından önem teşkil ediyor. Trafik kuralları gereğince kullanılması zorunlu olan oto koltuklarını, büyük bir ustalıkla tasarlayan Kraft, konfor ve güvenliği bir araya getirmeyi başarıyor. 0-36 kg aralığında olan her çocuğun kullanması gereken oto koltuklarını; altı farklı kilo aralığında toplayan Kraft Oto Koltuğu modelleri, büyük beğeni topluyor.

Kraft Oto Koltuğu Modelleri

0-13 kg, 0-18 kg, 0-25 kg, 9-25 kg, 9-36 kg ve 15-36 kg ağırlığındaki çocuklara hitap eden Kraft Oto Koltuğu modelleri, pek çok konfor ve güvenlik sistemini kullanıcısına sunuyor.

Doğumdan itibaren kullanılabilen 0-13 kg (0-15 ay) kapasiteli koltuk, hastane çıkışında taşıma koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Avrupa Güvenlik Standardı belgesine (ECE R44/04) sahip bulunuyor. Sabit, taşıma ve sallanma pozisyona girebiliyor. Elde taşınabildiği gibi araca da monte edilebiliyor. Kullanışlı aparatları arasında; ayarlanabilir baş koruma yastığı, çıkarılabilir tente gibi pek çok aksesuarı bulunuyor. Bebeğinizin hassas cildi için ekstra dolgulu kumaş ile döşeniyor.

Doğumdan itibaren kullanılabilecek diğer ağırlık aralıkları ise 0-18 kg (0-4 yaş) ve 0-25 kg (0-7 yaş) arası bebekler için olan koltuk seçeneği bulunuyor. ECE R44/04 belgeli ters bağlanan koltuk, 4 farklı pozisyon ile yatış pozisyona girebiliyor. Farklı yüksekliklerde ayarlanabilir baş desteği ve yıkanabilir ped ve bebeğin güvenliği için 5 noktalı emniyet sistemini kullanan Kraft oto koltuğu ISOFIX özelliği ile anılıyor.

Kraft oto koltuğu kullananlar, büyüdükçe hareketlenen bebeklerinin güvenli seyahat etmesinden memnun kalıyorlar. Çünkü Kraft oto koltuğu 9-25 kg (9 ay-6 yaş) aralığındaki hareketli çocuklar olabilecek her türlü darbeye karşı SPS, ISOFIX, 5 nokta emniyet ve Top-Tether sistem ile korumaya alınıyor. 5 farklı oturma pozisyonu, yumuşak minderi, microfiber, leke tutmaz, ateşe ve aşınmaya karşı dayanıklı kumaştan ve enerji emilimini sağlayan poliüretan köpük oluşuyor.

Kraft oto koltuğu 9-36 kg (9 ay-12 yaş) için üretilen koltuğun ECE belgesi, emniyet kemeri, ISOFIX ve Top Tether sistemi ile güvenli bağlama yöntemleri bulunuyor. Çocuğunuzun her türlü konforu düşünülerek yapılan 4 farklı yatış pozisyonu ile ayarlanabilen oturma ünitesi, tüm koşullarda seyahati sağlayabiliyor. Yan kanatların yumuşak olması, 5 kademeli baş desteği ve şok emicilerin bulunması, konforun hissedilir olmasına olanak tanıyor.

Maksimum ağırlık olarak 15-36 kg’ı (3-12 yaş) taşıyabilen koltuk, olabilecek en ağır ve büyük boyuttaki çocuklara hitap edeceğinden, derin, geniş arkalıklı bir kasaya sahip oluyor. Yükseklik göstergesi, ayarlanabilir sırt ve boyun desteği, uyku pozisyonunda kullanılabilme, kol için yan kolçaklar ve bardaklık gibi pek çok konfor unsuru bulunuyor. Güvenlik sistemlerinde ISOFIX ve emniyet sisteminin yanı sıra korumalı yan bantlar da bulunuyor.

Kraft Oto Koltuğu Fiyatları

Doğum ve bebek ile ilgili masraflar pek çok ebeveyni düşündürürken Kraft Oto Koltuğu fiyatları kullanıcısının yüzünü güldürüyor. Makul fiyat seçenekleri ile sunulan güvenlik ve konfor karşılaştırıldığında, alıcılar kendisini oldukça şanslı buluyor.

Sunulan güvenlik sistemlerinin başında ISOFIX sistemi geliyor. İsofix; emniyet kemeri kullanmadan koltuğun arabaya bağlanması olarak tanımlanıyor. Bu sistem uluslararası standartlarda olup montajı en kolay, en güvenli ve en hızlı olan yöntem oluyor. Koltuğun arkasında bulunan demir kısımlar, arabadaki ISOFIX demirlerine geçiriliyor ve montaj bitiyor. ISOFIX sistemi olmayan araçlar için emniyet kemeri ile bağlanabilme özelliği bulunuyor. Tüm bu güvenlik sistemleri ile yetinmeyen Kraft, koltuğu tepe noktasından kanca yardımıyla sabitleyen, dönme hareketini sınırlayan, üçüncü bağlantı noktası olan “Top Tether” sistemini kullanıcılarına sunuyor ISOFIX sistemi bulunmayan araçlar için ise 3 noktalı emniyet kemer sistemi bulunuyor.

Kraft Oto Koltuğu ile güvenli, konforlu ve eğlenceli sürüş deneyimleri sizleri bekliyor!

Kraft Oto Koltuğu Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kraft
  2. Maxi-Cosi
  3. Britax-Römer
  4. Chicco
  5. Peg Perego
  6. Disney
  7. Ferrari
  8. BeSafe
  9. Sunny Baby
  10. Koala
  11. Recaro
  12. Chipolino
  13. JOIE
  14. Nania
  15. PREGO
  16. Avionaut
  17. Baby&Plus
  18. Convers Baby
  19. Casual
  20. Kiwy
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Taşıma Kapasitesi
 6. Yaş Aralığı
 7. İsofix Özelliği
 8. Renk A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Kraft
DSACategoryId/2147483639/10351/305661/23021016
BAŞA DÖN