Bebeğinizin güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlanmış Kraft oyun parkı modelleri, antialerjik malzemeler ile üretiliyor. Alüminyum gövde yapısı, PVC içermeyen tasarımı, Kraft oyun parklarını bebeğiniz için güvenli hale getiriyor. Kaliteli ve güvenli malzemelerle üretilmiş Kraft oyun parkları, dayanıklı alüminyum gövde tasarımı ile her türlü darbe ve yıpranmaya karşı güvenle kullanabileceğiniz, ayrıcalıklı bir ürün olma özelliği taşıyor.

Kraft Oyun Parkı Modelleri

Bebeğinizin oyun oynayarak gelişimini destekleyen Kraft oyun parkları, aynı zamanda uyku ve günlük bakımı için de önemli bir yardımcı işlevi görüyor. Bebeğin kolayca oyun parkı içine girip çıkmasına imkan veren fermuarlı pencere, bedensel ve zihinsel gelişimine önemli katkı sağlıyor. Oyun parkı içerisinde bulunan ekstra dolgulu şilte, bebeğin konforunu ve güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Farklı yaşlarda kullanıma imkan veren ilave ara kat, Kraft oyun parkını bebeğinizin büyüme sürecinde, uzun yıllar güvenle kullanmanızı sağlıyor.

Sallanma aparatı ile beşik görevi de gören Kraft oyun parkı modelleri hem oyun, hem uyku hem de bakım amacıyla kullanılabilen, çok amaçlı yatak görevi görüyor. Uyku zamanı geldiğinde aktif hale getirilen beşik sallama aparatı, bebeğinizi kolayca uyutmaya imkan sağlıyor. Frenli tekerlekleri sayesinde, dilediğiniz zaman oyun parkının yerini bebeğiniz uyurken bile kolayca değiştirebiliyorsunuz. Uykudan uyanan bebeğiniz için, ağlamaya duyarlı, müzikli, ışıklı ve titreşim özelliği bulunan sensörlü dönenceler, Kraft oyun parkı modelleri üzerinde bulunuyor. Sesli ve ışıklı dönenceler, uyumaya geçme aşamasında da ninni görevi üstlenerek, bebeğinizi sakinleştirmeye yardımcı oluyor.

Günlük bakım için bebeğinizin altını değiştirmeye yardımcı olan, alt değiştirme ünitesi 11 kg taşıma kapasitesine sahip bulunuyor. Kraft oyun parklarının gövdesini ve tüm bölümlerini kaplayan kumaşların, silinebilme özelliği bulunuyor. Kolayca temizlenebilir, silinebilir kumaşlar, antialerjik ve kanserojen madde içermeyen, özel kumaşlar olma özelliği taşıyor. Oyun parklarının yan tarafında bulunan 3 gözlü yan raf cepleri, bebeğinizin bakımı için malzemelere kolayca erişiminizi sağlıyor. Ürünün köşelerinde bulunan aparatları sayesinde, uykudan oyuna geçiş kolaylıkla sağlanıyor. Kraft oyun parkı modellerinin bazılarında, bebeğin yan kenarlardan tutarak kendini kolayca yukarıya çekmesini sağlayan, tutacaklar bulunuyor. Bu tutacaklar, kol ve denge gelişimini destekleyen fiziksel aktivitelere imkan sağlıyor.

Kraft Oyun Parkı Fiyatları

Bebeğiniz Kraft oyun parkları içinde bulunurken, dışarıdan kolaylıkla gözlemlemenize imkan veren file kaplaması, yumuşak, güvenli ve kolaylıkla nefes alma özelliği taşıyor. File dış yüzeyi bu yumuşak özelliği sayesinde oyun parkı içinde oynarken çarpma ya da düşmesi durumunda bebeğinizin zarar görmesini engelliyor.

Ergonomik ve fonksiyonel tasarıma sahip bir ürün olan Kraft oyun parkları, aynı zamanda pratik ve kolay taşınabilir bir ürün olma özelliği taşıyor. 14,3 kg ağırlığa sahip bulunan ürün, fermuarlı taşıma çantası ile kolayca katlanarak, istediğiniz yere götürmenize imkan sağlıyor. Sıcak yaz günlerinde bebeğinizin huzurlu bir uyku uyumasına yardımcı olan cibinlik, Kraft oyun parklarının birçok modelinde bulunuyor. Sivrisinek saldırılarından bebeğinizi koruyan cibinlik, bebeğinizin uyurken rahat etmesini sağlıyor.

Avrupa standartlarında bebek ürünleri üreterek, 32 yıldır sektörde hizmet veren Kraft markası, anne ve bebeklerin mutluluğunu ön planda tutuyor. Kaliteli, güvenilir ve fonksiyonel ürünleri, en hesaplı fiyatlarla kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor. Kraft oyun parkı fiyatları, bu doğrultuda ulaşılabilir ve hesaplı olarak kullanıcıya ulaştırılmaya devam ediliyor. Avrupa'da ve dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Kraft, ürünlerinde bebek sağlığı için gerekli tüm yenilikleri, eş zamanlı olarak uyguluyor. Hayatınızı kolaylaştıran Kraft bebek ürünleri, ürün yelpazesinde bulunan birçok yardımcı araç gereç ile birlikte, bebeğinizin ve sizin mutluluğunuz için çalışmalarını sürdürüyor. Kraft oyun parkı fiyatları, dönemsel kampanyalar ve ulaşılabilir olma özelliği ile her zaman bütçenizin en iyi dostu olmayı sürdürüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kraft Oyun Parkı ve Park Yatak Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483639/23017045/kraft