Denize ya da havuza girdiniz. Yahut banyoda duş alıyorsunuz. Sürekli olarak kulak ve burnunuza su kaçma sorunu mu yaşıyorsunuz? Bunun dışında gürültülü bir yerde mi yaşıyorsunuz, gürültücü komşularınız mı var? Sessiz bir uykuya mı hasretsiniz? Hepsinin yarattığı sıkıntılar kulak ve burun tıkaçları ile ortadan kalkacak...

Profesyonel veya amatör yüzme sporu ile ilgileniyorsanız, burun ve kulaklarınıza su kaçma sorunu yaşamanız gayet normal. Kauçuk ve silikon malzemelerle üretilen kulak ve burun tıkaçları bu sorununuz için size sunduğumuz önerilerden. Elbette ki gürültülü ortamlarda yaşayanlar için de en ideal çözümlerden biri. Burun ve kulağa tam oturan, kavrayan, hafifliği ile varlığını hissettiremeyen ürünler ile yüzme keyfinizi arttıracak, yüzme sonrası yaşadığınız sorunlar geçmişte kalacak.

Kulak ve burun tıkaçları seçiminde önemli olan kulak ve burun yapınıza uyumluluğu. Rahatsızlık verecek bir ürünün size faydadan çok sıkıntı vermesi kaçınılmaz. Bu nedenle oldukça yumuşak, kullandığınızda burun ve kulak şeklinize uyum sağlayabileyecek esneklikte ürünleri tercih etmelisiniz. Bu özelliklere sahip olmayan ürünler istenilen korunmayı sağlamadığı gibi, kimi zaman hesapta olmayan sorunlar da (Kulak, burun, baş ağrısı, alerji vs.) ortaya çıkarabiliyor. Bu nedenle kalitesiz, esnekliği olmayan, sert malzemeli ürünlerden uzak durmalısınız. Su sızdırmayan, gürültüyü perdeleyen, anatomik uygunluğa sahip kulak ve burun tıkaçları ile yaşamınıza kalite katmak elinizde.

Kulak ve Burun Tıkaçları

83 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arena
  2. Speedo
  3. Ototap
  4. Original Boutique
  5. Voit
  6. Elite
  7. Selex
  8. Toptancı Kapında
  9. Tvet
  10. Wildlebend
  11. Anka
  12. Aqua Speed
  13. Aqua Sphere
  14. Ayyıldız
  15. Clifton
  16. Herdeks
  17. Otifleks
  18. Pratik Şeyler
  19. Ravel
  20. Sportive
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/360171
BAŞA DÖN