Denize ya da havuza girdiniz. Yahut banyoda duş alıyorsunuz. Sürekli olarak kulak ve burnunuza su kaçma sorunu mu yaşıyorsunuz? Bunun dışında gürültülü bir yerde mi yaşıyorsunuz, gürültücü komşularınız mı var? Sessiz bir uykuya mı hasretsiniz? Hepsinin yarattığı sıkıntılar kulak ve burun tıkaçları ile ortadan kalkacak...

Profesyonel veya amatör yüzme sporu ile ilgileniyorsanız, burun ve kulaklarınıza su kaçma sorunu yaşamanız gayet normal. Kauçuk ve silikon malzemelerle üretilen kulak ve burun tıkaçları bu sorununuz için size sunduğumuz önerilerden. Elbette ki gürültülü ortamlarda yaşayanlar için de en ideal çözümlerden biri. Burun ve kulağa tam oturan, kavrayan, hafifliği ile varlığını hissettiremeyen ürünler ile yüzme keyfinizi arttıracak, yüzme sonrası yaşadığınız sorunlar geçmişte kalacak.

Kulak ve burun tıkaçları seçiminde önemli olan kulak ve burun yapınıza uyumluluğu. Rahatsızlık verecek bir ürünün size faydadan çok sıkıntı vermesi kaçınılmaz. Bu nedenle oldukça yumuşak, kullandığınızda burun ve kulak şeklinize uyum sağlayabileyecek esneklikte ürünleri tercih etmelisiniz. Bu özelliklere sahip olmayan ürünler istenilen korunmayı sağlamadığı gibi, kimi zaman hesapta olmayan sorunlar da (Kulak, burun, baş ağrısı, alerji vs.) ortaya çıkarabiliyor. Bu nedenle kalitesiz, esnekliği olmayan, sert malzemeli ürünlerden uzak durmalısınız. Su sızdırmayan, gürültüyü perdeleyen, anatomik uygunluğa sahip kulak ve burun tıkaçları ile yaşamınıza kalite katmak elinizde.

Kulak ve Burun Tıkaçları

86 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arena
  2. Speedo
  3. Ototap
  4. Original Boutique
  5. Voit
  6. Elite
  7. Otifleks
  8. Poblex
  9. Selex
  10. Toptancı Kapında
  11. Tvet
  12. Wildlebend
  13. Anka
  14. Aqua Speed
  15. Aqua Sphere
  16. Ayyıldız
  17. Clifton
  18. Pratik Şeyler
  19. Ravel
  20. Sportive
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/360171
BAŞA DÖN