Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kursoft Muhasebe Programı Kobi Paket (En Kapsamlı)

Kursoft
32.500,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/41/60000208

Kursoft Kobi Paketini satın alan kullanıcılara özelolarak sektörlerine göre Teknik Servis Modülü veya Hızlı Satış modülühediyeolarak verilmektedir.


Kursoft Kobi paketi tüm ticari işletmelerin gereksinimduyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider vebenzeri işlemlerinizi   anlık ve geriye dönük olarak  yönetmeniz
 vetakip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.


Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordineedilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda Kursoft  KRS Kobi   paketisize  hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Kursoft KRS  e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliyemodül desteği ile ilave bir  işlem veya bir portala  gereksinimduymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı  saniyeler içerisinde  müşterinizegöndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.
Tüm işletmelerin  alış / satış, depo takibi,ödeme / tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini çek / senettakibini üretim, bütçe planlama gibi işlemleri  detaylı ve güvenli  birşekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken  basit arayüzlü  vebir o kadar  detaylı  bir yazılımdır.


  • Kursoft Kobi ile  fatura ve irsaliye  işlemleri için harcadığınız zamanı yarıya indirirken eskisinden daha detaylı ve güvenli bir fatura takibi sunuyoruz.
  • Kursoft Kobi size eşsiz ve detaylı bir  stok takibi  imkanı sunuyor. Alış / satış işlemlerinizi, depo işlemlerinizi gerçekleştirirken bunları dilediğiniz niteliklerde raporlayabilirsiniz.
  • Kursoft Kobi cari yönetimi  gerek tedarikçilerinizi gerekse müşteri portföyünüzü daha detaylı yönetebilir, tüm işlemleri kolay ve en güvenli yönden raporlayabilirsiniz.
  • Kursoft Kobi ile  çek – senet  işlemlerinizi en kolay ve bir o kadar da detaylı yönden takip edin. Çek – senet girişleri, faktoring ve banka teminatlarınızı tek ekrandan kontrol edebilirsiniz.
  • Kursoft Kobi teklif sipariş modülü  ile, tekliflerinizi müşterinize KRS üzerinden mail atabilir, kabul edilen teklifleri siparişe çevirebilirsiniz, irsaliye veya faturaya çevirebilir, siparişlerinizin teslim durumlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.
  • Kursoft Kobi Hızlı Üretim Modülü  ile, üretim planlaması yaparak işlemlerinize hız katabilir, düzenli hatasız stok takibi sağlayabilir, üretim raporlarınızı görebilirsiniz.
  • Kursoft Kobi Kredi Modülü  ile, bankalardan veya kredi kuruluşlarından almış olduğunuz kredilerinizin takibini yapabilirsiniz, gelecek planlaması yaparken işletmenizin genel durumunu daha net bir şekilde görebilirsiniz.
  • Kursoft Kobi ile  kasa ve banka  hareketlerinizi tüm detayları ile görüntüleyebilir, saniyeler içerisinde işlem ekleyebilir, detaylı raporlandırma yapabilirsiniz.
  • Kursoft Kobi ile bütçe planlaması yapabilir, personel hedefleri belirleyebilir, genel bütçe planlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002Y4VIG
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön