Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kursoft Pratik Muhasebe Programı (1 Yıllık Lisanslama)

Kursoft
1.500,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/41/60000208

Pratik Muhasebe Programı (1 Yıllık Lisanslama) Paketiniz lisanslama tarihi itibariyle 1 yıl kullanım imkanı sağlamaktadır. 


Kursoft Pratik Muhasebe Programı ile;

  • Fatura ve İrsaliye işlemleri için harcadığınız zamanı yarıya indirirken eskisinden daha detaylı ve güvenli bir fatura takibi sunuyoruz.
  • Kursoft KRS Pratik size eşsiz ve detaylı bir stok takibi imkânı sunuyor. Alış / satış işlemlerinizi, depo işlemlerinizi gerçekleştirirken bunları dilediğiniz niteliklerde raporlayabilirsiniz.
  • Gelişmiş cari yönetimi gerek tedarikçilerinizi gerekse müşteri portföyünüzü daha detaylı yönetebilir, tüm işlemleri kolay ve en güvenli yönden raporlayabilirsiniz.
  • Kasa ve Banka hareketlerinizi tüm detayları ile görüntüleyebilir, saniyeler içerisinde işlem ekleyebilirsiniz.
  • Kursoft KRS Pratik ile ister ürün bazlı, ister belge bazlı, isterseniz de işletmenizin genel durumu hakkında detaylı kar / zarar analizleri alabilir, maliyet hesaplamaları yapabilirsiniz.

Kursoft KRS Pratik tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.


Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir ön muhasebe programı olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.


KRS Pratik paketi birçok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere çek, senet kar zarar analizleri gibi detaylı bir çok işlem sürecini en doğru ve en hızlı şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde kayıt altına almaktadır.


Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar. Pratik ürününde kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.


Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.


KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002Y4VIA
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön