Lansinoh Göğüs Pompası Fiyatları

Doğum sonrasında emzirme süreci her anne için çok önemi bir süreçtir. Bu süreç bebeği ihtiyacı kalmadığı zamana kadar devam eder. Bebeğin emme isteğinin azalması ya da annenin işe başlaması gibi nedenlerle emzirme olayının gerçekleşememesi durumunda bazı özel aletler devreye girer. Bunlardan en önemlisi Lansinoh göğüs pompası ürünleridir. Bu ürünler sayesinde bebek anne sütünü almaya devam ederek gelişimini sürdürür.

Göğüs Pompası Kullanımı

Bebeğin doğumdan itibaren gelişimini sağlayan tek ürün anne sütüdür. Anne sütü bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimde oldukça önemlidir. Bu nedenle bebeğin anne sütü almaya belirli bir süre devam etmesi gerekir. Bu dönemde bazı nedenlerle emzirme döneminin kısa tutulması gerekebilir. Böyle bir durumda da bebeğin anne sütü almaya devam etmesi için Lansinoh ürünlerinden yararlanılır. Lansinoh göğüs pompası ürünleri gelişmiş teknolojiler ile tasarlandığı için anne sütünün sağılması konusunda rakiplerinden önde yer alır.

Doğumdan sonra çalışma hayatına dönmek zorunda kalan anneler bebeklerinin emzirme sürecini çok daha önce kesmek durumunda kalır. Emzirme döneminin kesilmesinin ardında da anne sütüne devam etmesi gereken bebekler için göğüs pompası ürünleri tasarlanmıştır. Annenin göğsünden sütü bebeğin emme şeklinde sağan bu ürünler yardımıyla bebek anne sütü almaya devam eder. Bu alanda kendini kanıtlamış olan Lansinoh, annenin sütü sağma aşamasında da bebeğin sütü içme aşamasında da en büyük yardımcıdır.

Lansinoh Göğüs Pompası Çeşitleri ve Fiyatları

Lansinoh’un farklı çeşitlerde göğüs pompası ürününe sahiptir. Bunların dışında sağma ve emme işlemlerini kolaylaştırma ve konforlu hale getirme amaçlı kullanılan diğer yan ürünleri de bulunur. Bu ürünlerin tamamı ile sağmaya hazırlık aşamasından sütü saklama aşamasına kadar tüm işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Anne için göğüs ucu çıkarma aparatı, süt toplama aparatı gibi parçalar tamamen anne ve bebeğin konforu için tasarlanmış ürünlerdir.

Göğüs pompası çeşitlerine bakıldığında manuel ya da elektrikli sistemlere sahip olan çeşitlerin olduğu görülür. Manuel olan ürün daha sessiz ve yavaş çalışan bir üründür. Elektrikli göğüs pompaları oldukça konforlu ve rahat ürünlerdir. Sağma işlemi otomatik olarak tamamlanır. Bu tarz ürünlerde tekli ya da ikili alternatifler bulunur. İkili olan çeşitlerde aynı anda iki memenin de sağılması gerçekleşir. Bu durum zaman açısından oldukça iyi bir avantaj sağlar. Ayrıca ürünler çift bazlı bir teknolojiye sahiptir. Bu da bebeğin emiş sistemini taklit etmesini ve memeden verimli bir şekilde süt gelmesini sağlar.

Lansinoh Göğüs Pompası fiyatları değişkenlik gösteren bir skalaya sahiptir. Her bir üründe olduğu gibi Lansinoh ürünlerinde de çeşitlilik fiyatların değişmesine sebep olur. Sadece göğüs pompası değil ek ürünler de olması geniş bir fiyat aralığına sahip olunmasını sağlamıştır.

Soru 1: Neden Lansinoh Tercih Edilmeli?

Cevap 1: Lansinoh anne ve bebek ürünlerinde en son teknoloji ile çalışan bir markadır. Anne ve bebeğin doğabilecek bütün isteklerine cevap vermek için sürekli çalışmalarına devam eder.

Soru 2: Lansinoh Göğüs Pompası Çeşitleri Nelerdir?

Cevap 2: Lansinoh bu alanda annelerin rahat etmesi için her şeyi düşünür. Bunun için 4 farklı göğüs pompası ürünü tasarımı bulunur. Manuel olup elle çalışan ürünlerinin yanında elektrikli ürünler de bulunur. Ayrıca tek ya da çift girişli olan ürünler yine annenin konforunu düşünerek tasarlanmıştır.

Soru 3: Lansinoh Göğüs Pompası Fiyatları Ne Kadardır?

Cevap 3: Lansinoh ürünleri ürün çeşitliliği sebebiyle değişken bir fiyat aralığına sahiptir. Ürünlerin değişen fonksiyonları ürün fiyatlarının da değişmesine neden olur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Lansinoh Göğüs Pompası Fiyatları

Marka
Manuel
Elektrikli
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483639/23020380/301138/lansinoh