Dünya üzerinde 60'ı aşkın ülkede anne ve bebekleri ile buluşan bir marka olan Lansinoh, anneler ve bebekleri için özel ürünlere sahiptir. Özellikle anneler için çok kullanışlı ve faydalı ürünleri vardır. Çocuğun büyümesinde ve gelişmesinde anneye kolaylık sağlayacak ürünleri ile bilinen Lansinoh, bebeklerin de kullanabileceği ürünleri üreterek hem anneye hem de bebeğine fayda sağlayacak ürünler üretir.

Çocuk büyütmek zor ve sabır isteyen bir iş olduğu için Lansinoh ürünleri her anne için pratik ve ideal tercihler arasında yer alır. Ürünlerinin kullanım özelliği ve geniş çeşit yelpazesine sahip olması, annelerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almasını sağlar. Ürünlerin kalitesi de Lansinoh markanın anneler üzerinde yarattığı olumlu izlenimlerden bir başkasıdır.

Lansinoh Ürün Çeşitleri 

Lansinoh markanın anne ve bebekler için pratik kullanıma sahip birbirinden farklı çeşitleri vardır. Annelerin işlerini kolaylaştıracak, bebeklerin ise gelişimine katkı veren çeşitlerden biri biberonlardır. Lansinoh'un cam ve plastik malzemede biberonları bulunur. Çeşitli ölçeklere sahip olan bu biberonlar farklı şekillerde satışa sunulur. Biberonlara benzer diğer bir ürün ise, biberon emziğidir. Biberonlarınızın eskiyen emziklerini yeni bir biberon emziğiyle değiştirebilirsiniz.

Lansinoh'un diğer ürün çeşitlerinden biri göğüs ucu kremlerdir. Bebeğini emziren annelerin göğüslerinin uçları zamanla yara alabilir ya da yanma, sızlama gibi çeşitli rahatsızlıklar verebilir. Lansinoh'un göğüs ucu kremleri sayesinde göğüs uçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlayarak bebeğinizi daha güvenli emzirebilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Diğer ürün çeşitlerinden biri elektrikli göğüs pompalarıdır. Emzirme problemi yaşayan ya da çeşitli nedenlerden dolayı bebeğini emziremeyen anneler için ideal bir ürün olan elektrikli göğüs pompası ile sütünüzü elde edebilir ve sonrasında bebeğinize içirmek üzere muhafaza edebilirsiniz. Elektrikli göğüs pompası ile elde ettiğiniz sütü diğer bir ürün çeşidi olan Lansinoh süt saklama poşetleriyle muhafaza edebilmeniz mümkündür. Paketler dâhilinde satılan süt saklama poşetleri, sütü daha sağlıklı ve taze bir şekilde muhafaza edebilmeniz için faydalı ürünlerden biridir. Üzerinde yer alan ölçekler ile istediğiniz miktarda sütü muhafaza edebilirsiniz.

Annelerin kullanabileceği diğer ürünlerden biri göğüs pedleridir. Bu pedler, emzirme sonrası oluşan ıslaklığı ve sıvıyı emen özel ürünlerdir. Aynı zamanda koruyucu özelliğe sahip olan bu pedler ile göğüslerinizi daha sağlıklı tutabilirsiniz. Sütyene yapışan bir özelliğe sahip olması, günlük kullanımlarınızda kıyafetlerinizin altında hissedilmez. 

Lansinoh Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Lansinoh markanın anne ve bebekler için olan ürünlerini kulanırken dikkat etmeniz gereken tüm hususlar ve talimatlar, size verilen ürün paketi içinde yer alan kullanma ve bilgilendime kılavuzlarında yer alır. Kılavuzlardan yeterli bilgiyi alamadığınızı düşünüyorsanız, Lansinoh markanın web sitesine girerek form doldurup bilgi alabilir ya da iletişim numaralarını arayarak istediğiniz konuda yardım alabilmeniz mümkündür.

Lansinoh Ürün Fiyatları

Lansinoh ürün fiyatları, ürünün çeşitliliğine ve özelliğine göre değişiklikler gösterebilir. Ürünlerin adet ya da paket halinde satılmaları da fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardan biridir. Tekli ürünlerin fiyatı daha yüksek düzeylerde yer alırken, paket dahilinde çoklu satılan ürünlerin fiyatları daha makul seviyelerde olabilir. Ürünlerin fiyatına etki eden diğer bir unsur ise, ürünlerin kullanım özelliğidir. Kullan-at ürünler ve uzun süreli kullanım için tasarlanan ürünler arasında da fiyat farklılıkları olması normaldir. 

Lansinoh ürünleri, hem annelerin hem de bebekleri için beslenme ve gelişim esnasında yarar sağlayan pratik ürünler arasındadır. Kendi sağlığınızın ve bebeğinizin sağlığı için Lansinoh ürünlerini tercih edebilir, bebeklerinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Lansinoh markanın çeşitli kullanım özelliği olan ürünleri ile daha sağlıklı bir büyütme ve gelişim süreci geçirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lansinoh

78 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Yurt Dışından Ürünler
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön