Lenovo Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Gelişen teknoloji ile bilgisayar boyutları küçüldü. Bilgisayarlar taşınabilir, istenildiği zaman kullanılabilen, yanınızdan ayırmadığınız; iş toplantılarını yönettiğiniz, yazılarınızı yazdığınız kişisel asistanlar haline geldi. Lenovo, 1984 yılında 11 mühendis tarafından kuruldu. O günden beri teknolojiyi sizin için yakalamaya ve sunduğu ürünler ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Lenovo Laptop Fiyatları

Dizüstü bilgisayarınızı seçerken, öncelikle ne amaçla alacağınızı belirlemeniz, yüzlerce model arasından ihtiyacınıza en uygununu bulmanızda yardımcı olacaktır. Mesela sürekli yanınızda taşımak için daha hafif bir model, iş için daha çok saklama alanı olan bir model tercih etmek isteyebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, bütçenize uygun Lenovo modelini, her olasılık düşünülerek tasarlanan bu bilgisayarlar arasından bulmak çok kolaydır.

Laptop seçerken önünüzde birçok özellik olduğunu unutmamanız, buna göre seçim yapmanız önemlidir. Sürekli film veya dizi izleyen biriyseniz iyi bir ekran kartına, saklama alanına ihtiyaç duyuyorsanız saklama alanına, estetik sizin için önemli ise dizüstü bilgisayarın dış görünümüne, bilgisayar kullanmaya yeni başlamışsanız sadece bilgisayarınızın daha anlaşılabilir olmasına önem verebilirsiniz. Lenovo laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, her türlü ihtiyacınıza yanıt verecek bilgisayarları ve onlarca seçeneği ile sizlere daha özel bir kullanım sağlar.

Neden Lenovo Laptop Almalıyım?

Lenovo, 30 yılı aşkın tecrübesi ile tüm bilgisayarların, çapma durumunda veya aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda verebilecekleri tepkileri inceliyor. Elde ettiği verilere göre bilgisayarları geliştiriyor ve hizmete sunuyor. Kullandığınız ya da almayı düşündüğünüz Lenovo notebook laptop dizüstü bilgisayarlar, her türlü senaryoya karşı test edilmiş olarak karşınıza çıkıyor.

Lenovo, her ihtiyaca uygun laptop üretmenin yanı sıra laptop alırken birçok kullanıcının atladığı çabuk ısınma problemini de unutmuyor. Lenovo'yu geliştiren mühendisler, bir bilgisayarın özelliği ne kadar iyi olursa olsun, o laptop aşırı ısınıyorsa bu özelliklerin hepsinin değil; belli bir kısmının kullanılabileceği ve ısınmanın bilgisayarınıza zarar vereceğini ifade ediyorlar. Bu yüzden Lenovo tarafından laptopunuzun dizinize ya da koltuğa koyduğunuzda ısınmasını engellemek için özel bir soğutma sistemi geliştiriliyor. Bu soğutma sistemi için tasarlanan fan, havayı dışarı vermektense bilgisayarın içerisinde dolaştırarak daha çok soğutma sağlıyor. Böylece ısınma sorununu gidererek daha etkili bir kullanım sağlanıyor. Ayrıca sessiz ve az enerji ile daha çok çalışabilen fan, laptop pilinin daha uzun dayanmasına da yardımcı oluyor. Daha çok havanın laptop için daha fazla toz demek olduğunu da unutmayan Lenovo laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, antistatik özelliği ile toz tutmayan malzemeler kullanıyor.

Lenovo Laptop Servis Avantajları

Lenovo laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, iki yıl servis garantisi kapsamındadır. Yetkili servis ile irtibata geçerek bu süreyi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Laptop'ta bir arıza olduğu zaman normalde 20 gün olan yasal maksimum onarım süresi, Lenovo bilgisayarınız için genellikle 5 gündür. Lenovo laptop notebook dizüstü bilgisayarların servis avantajlarından biri de laptop'un işlerinizi aksatmamak için mümkün olan en kısa sürede size teslim edilmesidir. Laptop pilleri 12 ay boyunca garantilidir. Bir sorunla karşılaştığınızda herhangi bir ücret ödemeden değişim işlemleri yapılır. Ayrıca bilgisayarınızı tamir için verdiyseniz seri numarası ya da kayıt numarası ile yapım aşamalarını takip edebilir, bilgisayarınızın ne zaman elinize ulaşacağını bilebilirsiniz.

Artık hayatınızın önemli bir parçası haline gelmiş dizüstü bilgisayarlarınız arızalansa dahi, kısa sürede çözüm istiyorsanız Lenovo, bu konudaki beklentilerinizi karşılamaya özen gösterir. Performans açısından iyi, sahip olduğu özellikleri ısınma problemi yaşamadan gösterebilen bir bilgisayar arıyorsanız ve fark yaratacak bir seçim olmasını istiyorsanız, karar vermeden önce farklı modelleri incelemelisiniz.

Lenovo Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

129 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar A-Z
  1. Lenovo
  2. HP
  3. MSI
  4. Asus
  5. Dell
  6. Toshiba
  7. Casper
  8. Acer
  9. Monster
  10. Apple
  11. Exper
  12. I-Life
  13. Hometech
  14. Packard Bell
  15. Dark
  16. Ezcool
  17. Xiaomi
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşlemci Tipi A-Z
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i5
  3. Intel Core i3
  4. Intel Celeron
  5. Intel Atom
  6. AMD A12
  7. AMD A10
  8. AMD A9
  9. AMD A6
 7. İşlemci A-Z
 8. Ekran Boyutu
 9. İşletim Sistemi
 10. Ekran Kartı A-Z
 11. Ekran Kartı Hafızası
 12. Ram (Sistem Belleği)
 13. Harddisk Kapasitesi
 14. SSD Kapasitesi
 15. Max Ekran Çözünürlüğü
 16. Ekran Kartı Tipi
 17. Optik Sürücü
 18. Cihaz Ağırlığı
 19. Kullanım Amacı
 20. Şarjlı Kullanım Süresi
 21. İşlemci Nesli
 22. Ürün Modeli
 • Marka Lenovo

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/lenovo
BAŞA DÖN