Futbol oynarken seçilecek ayakkabı ayağa uygun özellikte ve oynanan zemine göre tabana sahip olmalıdır. Ayakkabının tabanın her zemine uyum sağlayabilecek özellikte olması da size artı bir avantaj sağlar. Lotto’nun darbe emici özelliklere sahip halı saha ayakkabı tasarımları size tam da aradığınız seçeneği sunar.

Lotto halı saha ayakkabıları, yüksek zemin kavrayış kabiliyeti ile performansınızı rahatça sergilemenize imkan verir. Suni zemin koşullarında hareket özgürlüğünüzü arttıran ve spor giyim aksesuarları konusunda uzman Lotto’nun halı saha için özel olarak tasarladığı modelleri, ayakkabıdan kaynaklı sakatlık riskini neredeyse ortadan kaldırarak size konforlu bir maç keyfi yaşatır.

Özel taban tasarımı ile sahaya güçlü adımlarla basmanızı, optimum esnekliğe sahip yapısı ile topu ayağınıza dolaştırmadan rahatça kontrol etmenizi, ayağa tam kavrayan formu ile de etkili şutlar atabilmenizi sağlayan Lotto halı saha ayakkabıları, size oyun içinde ihtiyaç duyacağınız avantajları etkin biçimde sunar.

Lotto Halı Saha Ayakkabısı

Cafu, Ruud Gullit gibi tanınmış sporcuların tercihlerine girmiş modelleri ile dünya çapında bir marka olan Lotto, kaliteli ayakkabı tasarımı konusundaki özenini halı saha ayakkabılarına da yansıtır. Lotto, yüksek teknolojiye sahip modelleri arasında doğal ve yapay çim, sert ve killi zemin, ıslak ve buzlu yüzey, iç ve dış mekan seçenekleri için mükemmel performans sağlayan tasarımları barındırır. Her ihtiyaca uygun en mükemmel seçeneği sunma konusunda kendisini ispatlamış olan markanın özel kauçuk tabana sahip iz bırakmayan tasarımları ile sahanın adım attığınız her noktasında kaliteyi yakalarsınız.

Spora ve sporcuya gösterdiği saygıyı her modelinde sonuna kadar hissetmenizi sağlayan Lotto, kaliteden taviz vermeyen tasarım çizgisi ile halı saha tutkunlarının ihtiyaç duyduğu performans ayakkabılarını üretir. Lotto’nun ayağınızı tam bir uyumla kavrayacak modelleri sahada etkili ve çevik hareketler göstermenize destek verir. Ayağı darbelerden korurken hafiflik hissi de sağlayan ergonomik tasarımı ile sahada hiç olmadığınız kadar konforlu hissetmenizi sağlar. Hızınızı alabildiğine kullanmanızı olanaklı kılan güvenli Lotto tasarımları sayesinde seri ve kıvrak hareketlerin tadını doyasıya yaşarsınız.

Ayakta ve bilek kısmında oluşabilecek rahatsızlık hissini yaşamadan özgürce futbol oynamanızı sağlayan Lotto ayakkabılar, atılan adımlarda sahanın ve vuruş anında topun hissedilmesini sağlayacak derecede yumuşak, topu en uzak noktaya göndermenizi sağlayacak kadar sert formda üretilir. Ayağınıza sunacağı güçlü ve dengeli adımlar ile spor keyfinizi katlayacak Lotto modellerinden asla vazgeçemeyeceksiniz.

Lotto Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları

Bir halı saha ayakkabısında arzu edilen en temel özellikler, konforunun yanı sıra yıpranmadan uzun kullanım ömrü ve futbol oynanabilecek farklı zeminlerde rahatça kullanılabilmeyi sağlamasıdır. Lotto’nun tüm zeminlerde kullanıma uyumlu tasarımları, özellikle boş bir alan bulduklarında takım oluşturup hemen maç yapmaya başlayan futbol tutkunu gençlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Kullanıcısına sağladığı rahatlığın yanı sıra günlük spor giyim tarzı ile de kullanılabilecek çizgilere sahip Lotto halı saha ayakkabı modelleri tarzınıza da katkı sağlayacaktır. Sahada sizi konforlu ve şık gösteren markanın modaya uygun kalite standartlarına sahip tasarımları, tercih edilebilecek en iyi seçenekler arasında ön plana çıkmaktadır.

Birinci sınıf malzeme ve tasarım kalitesine sahip, ayağınızı kusursuz biçimde kuşatacak olan Lotto tasarımı halı saha ayakkabıları, her bütçeye uygun fiyat avantajları ile de gönlünüzü hoş tutmayı başarır.

Ayakkabınızı seçerken maç yapılacak zemini, oyun stilinizi ve mevsim koşullarını dikkate almanız en doğru seçimi yapma konusunda size katkı sağlayacaktır. Kalitesi ile sizi yarı yolda bırakmayacak, konforlu ve göz alıcı bir Lotto halı saha ayakkabısı ile kendinizi futbol yıldızları kadar klas ve zinde hissedeceksiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lotto Halı Saha Ayakkabısı

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 24 / 62 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384554/lotto