Magazinlik klasör ofislerde, okullarda, evlerde düzenleyici olarak kullanılan ve belgeleri dosyalamayı sağlayan araç gereçlerdir. Dosyaların arşivlenmesi amacıyla kullanılan magazinlik dosyalar ofis, iş yeri gibi pek çok yerde düzenleyici görevi görür. Önemli evraklarınızı, belgelerinizi sıralamak amacıyla ürünleri tercih edebilirsiniz. Modeller hastanelerde hasta kayıtlarını düzenlemek, ofis ve okullarda ders notlarını ayırmak gibi amaçlarla kullanılır. Magazinlikler kırmızı, sarı, mavi, siyah, beyaz şeffaf gibi çeşitli renklerden tasarlanır. Modeller paslanmayan, su geçirmeyen özellikleri ile okulda, ofiste, iş yerinde, bürolarda güvenilir bir kullanım sağlar. Uygun fiyatlara sahip modeller, iş yeri dizaynına uyumlu bir görünüm sergiler. Yeni ve hassas teknolojiler sonucunda üretilen masa klasörleri, darbelere karşı dayanıklı bir kullanım imkanı sunar. Ürünler ortamda farklı objeler, aksesuarlar ile de kullanılarak farklı bir dekorasyon görünümü oluşturabilir. Hayatı kolaylaştırmaya yardımcı olan pek çok dekoratif magazinlik, sade görünümüyle oda içerisinde kullanışlılık sağlar. Ürünler mobilyaların aralarında dergilik olarak, kurumsal ofislerde ise alanı genişletmek ve yeni istifleme alanları yaratmak gibi amaçlarla kullanılır. Çalışma ortamınızı renklendirmek, kendi seçimlerinize uygun bir magazinlik almak için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Magazinlik Klasör Özellikleri

Magazinlik olarak da bilinen, farklı materyallerden tasarlanan markalar tarafından kullanıcılara sunulan pek çok ürün mevcuttur. Modellerin özelliklerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Magazinlik kutu klasörler çalışma alanlarında klasörlerin zarar görmeden saklanabilmesi için özel bir alan oluşturur. Farklı materyallerden tasarlanan kutu klasör çeşitleri mevcuttur. Ürünlerin materyalleri, iç hacmi ve ebatları kullanım alanına göre değişiklik gösterir.
  • Metal, şeffaf plastik, suni deri gibi farklı materyallerden tasarlanan pek çok magazinlik klasör mevcuttur. Ürünler fotokopilerin depolanması, belge dosya ve evrakların konulması amacıyla kullanılır. Belgeleri organize ederek farklı renklerdeki dosyaları sınıflandırabilirsiniz.
  • Sert plastiklerden tasarlanan, köşeli, tek parça, delikli özelliklere sahip pek çok ürün mevcuttur. Şeffaf dosyalar içini gösteren yapısıyla kolay bir şekilde dosyalarınızı bulabilmenizi sağlar.
  • Kutu klasörler su geçirmez özellikleri sayesinde içerisinde yer alan belgeleri güvenle muhafaza eder. Bu sayede dış etmenlere karşı belgelerinizi koruyabilir, uzun süreli depolama alanı yaratabilirsiniz.
  • Zengin ürün çeşitliliği içerisinden şeffaf, ahşap, metal, karton, plastik yapıdaki delikli, kalın magazinlikleri inceleyebilirsiniz. Ürün çeşitleri ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanır. Modeller yüksek kalite özellikleri ile dolaplarda güvenilir bir alan yaratmayı sağlar.
  • Suni derilerden tasarlanan sağlam magazinlikler oturma odalarında, genç odalarında mobilya kenarında okuma köşesi oluşturulurken ürünleri kullanabilirsiniz.
  • Karton, mukavva malzemelerinden tasarlanan hafifliği ile taşınma sırasında pratiklik sağlayan magazinlikler bulunur. Ürünler arka ve kenar kısımlarında yer alan destekler sayesinde içerisindeki malzemeleri rahat bir şekilde taşır. Aşınmayı, deforme olmayı engelleyen kaliteli malzemeleri ile uzun yıllar kullanıcılara kullanım imkanı tanır.

Magazinlik kutu klasör en ucuz fiyat seçenekleri ile kullanıcıların bütçelerine hitap eder. İhtiyaçlarınıza uygun, çeşitli fonksiyonlara sahip pek çok kutu klasörü inceleyebilirsiniz. Modellere dair detaylara filtreleme özelliklerinden erişebilir, bütçenize uygun olan özel tasarımları satın alabilirsiniz.

Magazinlik Klasör Modelleri

Magazinlik klasör seçenekleri muhasebe bürolarında, devlet dairelerinde belgeleri ayırmak amacıyla kullanılır. Ürünler, kutu klasör şeklinde satışa sunularak kağıtların birbirinden ayrılmasını sağlar. Okullarda kullanılan ve öğrencileri numaralarına, ders türlerine göre ayırmayı sağlayan magazinlik klasörler mevcuttur. Ürünler dergilerin, belgelerin, dosyaların sınıflandırılmasına yardımcı olur. Magazinlik kutu klasör seçenekleri markalar tarafından farklı şekiller verilerek tasarlanır. Ürünler dayanıklılığı ve sağlam duruşları ile pratik bir kullanım imkanı sunar. Modeller yarı açık tasarımları ile kolayca dosyaların depolanmasını sağlar. Masaların üzerinde dik bir şekilde konumlandırarak kullanabileceğiniz kutu klasörler, gri mavi kırmızı sarı gibi farklı renklere sahiptir. Su geçirmez özelliklere sahip sınıflandırma ve arşivleme alanı oluşturan magazinlikler, şeklini uzun süre korur. Toparlayıcı özelliklere sahip olan ürünler genç odalarının dizaynında da kullanılır. Kolay bir şekilde takıp çıkarabileceğiniz metal, plastik, karton magazinlikler arasından ürün özellikleri ve kullanım ihtiyaçlarınızı dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz. Şeffaf plastiklerden, suni derilerden, kartondan tasarlanan kütüphanelere otantik bir hava katmaya yardımcı olan pek çok kutu klasör mevcuttur. Ürünler proje kutusu olarak da kullanıldığından lise, üniversite öğrencilerinin tercihi olur. Hafif yapıya sahip ürünler kolay bir şekilde taşınabilir. Doğru kalınlıklara sahip, kaliteli malzemelerden tasarlanan ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Modeller ile özgün bir kitaplık, dergilik oluşturarak kendinize özel bir alan oluşturabilirsiniz. Duvar üzerinde büyük kitaplıklardan hoşlanmıyorsanız daha sade bir görünüm için dergiliklerden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarında kullanılan hafif malzemeler, ağırlık hissi oluşturmadan raflarda kullanılabilir. Eski fotoğraflarınızı, arşivinizde kalan özel eşyaları da bu klasörlerde depolayabilirsiniz. Magazinlik kutu klasör fiyatları ürünlerin hacmine, üretildiği malzemeye, kullanım ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilir.

Magazinlik Klasör Kullanımı

Bir proje veya bir ödev konusunda çalışıyorsanız dosyalarınızı konusuna, tarihine, belgelerin özelliklerine göre ayırmak amacıyla magazinlikleri kullanabilirsiniz. İş hayatında toplu alanda saklanan pek çok belgeyi organizerler kullanarak ayırmak mümkündür. Bürolarda sözleşmeleri, muhasebe evraklarını depolamak amacıyla pratik şekilde kullanılan klasörler tercih edilir. Ürünler yöneticiler, çalışanlar tarafından tekli veya çoklu olarak edinilebilir ve pratik kullanımlar sağlar. Düzenleme amacıyla karneleri, kitap konularını ve daha pek çok eşyayı okulda ayırabilir, klasörler yardımıyla saklama alanı oluşturabilirsiniz. Kütüphanelerinizde ek bir alan açmak amacıyla rengarenk kutu klasörleri yan yana dizebilirsiniz. Güvenilir bir saklama alanı oluşturmak, hayatı kolaylaştırmak amacıyla ortak alanlarda magazinlik klasör kullanılır. Ürünler dış kaplamalarındaki dayanıklılık ile içindeki dosyaları güvenle muhafaza eder. Magazinlik kutu klasör yorumlarından faydalanarak kullanıcıların seçimlerine dair fikir edinebilirsiniz. Bir aksesuar olarak da ofis, büro içerisinde dekorasyonu tamamlayıcı etki sağlayan ürünler ortama farklı bir hava katar. Metal, plastik, ahşap gibi çeşitli magazinlik seçenekleri eşyalarınızla uyumlu renklere sahip olduğunda ev dekorasyonunuza uyum sağlar. Magazinlik klasör kutuları içerisinde CD, DVD gibi çeşitli küçük araç gereçler de taşınabilir. Televizyon kenarlarında, raflarda yer verebileceğiniz ahşap dergilikler ortama farklı bir hava katar. Ürünlerin içerisinde farklı konulara ait filmleri de muhafaza ederek film köşenizi oluşturabilirsiniz.

Magazinlik Klasör Seçimi

Kutu klasörleri farklı renklerden tercih ederek içerisine dosyalarınızı, belgelerinizi yerleştirebilirsiniz. Bu sayede aradığınız dosyayı klasör renklerine göre kolaylıkla bulabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz. Devlet dairelerinde yüzlerce fazla dosyayı bir araya toplamak, yıllara göre dizmek, karıştırmadan bulmak için magazinlik klasörler kullanılır. Yarı açık tasarımlardaki ürünler dosyaları rahatlıkla bulmaya olanak tanır. Ofis magazinlikleri, ofis içerisindeki araç gereçlerinizi rahatlıkla bulmanıza yardımcı olur. Arşivleme amacıyla kullanabileceğiniz dergi klasörleri, saklama alanı oluşturmanızı sağlar. Ürünler yaşam alanlarınızda belgelerinize kolayca ulaşabilmek, evraklarınızı konularına göre dizmek ve ayırmak amacıyla tercih edebileceğiniz araç gereçlerdendir. Evinizin köşesinde, kitaplığınızda bir okuma alanı oluşturmak istiyorsanız metaldan, plastiklerden üretilen dekoratif magazinlikleri tercih edebilirsiniz. Metalin ağır duruşu, oda içerisinde farklı bir dekorasyon görünümü oluşturur. Dergilik olarak kullanabileceğiniz, mobilyaların yanında yer alan alana kendinize göre bir köşe yapabilirsiniz. Filmleri, kitapları içerisinde taşıyabilir ve uzun süre köşenizde muhafaza edebilirsiniz. Köşe koltuk dergilikleri içerisine günlük okuduğunuz gazeteleri, dergileri koyabilirsiniz. Koltuk kenarlarında yer alan yan sehpalar hakkında bilgi sahibi olarak kitap okuyabileceğiniz, yazma ve okumalarınızı sürdürebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Okuma köşeleri, oturma ve çalışma odalarınıza farklı bir hava katar.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Magazinlik Klasörler

İşlevsel özelliklere sahip magazinlik klasörler, farklı materyallerden tasarlanır. Modellerin iskelet özellikleri, dokuları birbirinden farklıdır. Ürünler delikli yüzeyleri, şeffaf görünümleri ile dışarıdan görülebilir bir yapı sergiler. Resim kağıtlarınızı, sınav kağıtlarını, sözleşmeleri, kitaplarınızı rahatlıkla kutu klasörlere dizerek alan yaratabilirsiniz. Raflarda fazladan saklama alanı oluşturmayı sağlayan yüksek kalite dergilikler mevcuttur. Ürünler ortak paylaşımlı alanlarda istifleme, depolama alanı yaratır. Kağıt, kitap, belge, dosya ve daha pek çok malzemeyi çalışma masası üzerine koyarken dağınıklığı önlemek amacıyla magazinlik çeşitleri kullanılır. Kalın, ince, suya dayanıklı özelliklere sahip kırmızı, mavi, siyah renklerde pek çok ürün mevcuttur. Ürünler suya dayanıklılıkları sayesinde içerisindeki belgeleri güvenle muhafaza eder. Ofis ortamınızın renklerine uygun tonlarda magazinlikler edinerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Gri ve tonları, mavi, beyaz, siyah klasör çeşitleri yaygın olarak iş hayatında kullanılır. Magazinlikler içerisinde açık, koyu renk tonlarına sahip pek çok ürün yer alır. Ürünler yeni ve hassas materyal detayları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Ön plana çıkan ahşap, suni deri ürün seçenekleri içerisinden kişisel beklentilerinize uygun bir modeli satın alabilirsiniz. Ürünler farklı zevklere, oda dekorasyonlarına uyumlu tasarımlardan oluşur. Magazinliklerin üzerine not yapıştırarak içerisinde yer alan eşyaların ne olduğunu belirtebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı çabuk bir şekilde bulabilirsiniz. Odaya ince dokunuşlar katmak, kontrast yakalamak amacıyla şık duruşlu modelleri kullanabilirsiniz. Magazinlik kutu klasör tavsiyelerini inceleyebilir, ürünlere dair kullanıcı değerlendirmelerinden yararlanarak bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Magazinlik kutu klasör satın almak, bütçenize uygun pek çok klasör kutusu mevcuttur. Kırtasiye ürünleri içerisinde yer alan ihtiyacınıza uygun araç gereçleri satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Magazinlik Klasör Modelleri

Magazinlik kutu klasör çeşitlerinin fiyatları ürünlerin ana materyallerine, kaplama özelliklerine, hacimlerine göre değişiklik gösterir. Modellerin dayanıklılığı, üretildiği malzemenin kalitesi de fiyatında belirleyici olur. Okullarda, ofislerde kullanılan çeşitli düzenleyiciler dayanıklı materyallerden tasarlanarak uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Ürünlerin dayanıklılık dereceleri, sağlamlığı da birbirinden farklıdır. Kullanım alanınıza yönelik, kendi ihtiyaçlarınızı karşılayan ebatlarda bir ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Magazinlik kutu klasör kullananlar ürünlerin sağlamlığından, sunduğu avantajlardan memnun olduğunu dile getirir. Kutu klasör magazinlik kenar detayları, destekli iskelet yapısı ve baskılara karşı dayanıklılıkları ile ön plana çıkar. Deforme olmayı engelleyici, özel tasarım pek çok ürün mevcuttur. Modellerin tasarımında kullanılan malzemeleri, ürün hacimlerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Mavi, siyahi gri, beyaz, şeffaf plastik gibi çeşitli ürün seçenekleri kullanıcılara sunulur. Çalışma ortamınıza uygun renk ve tasarımlara sahip, farklı derinlik ebat ölçü çeşitliliğine sahip magazinlikleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Modellere yapılan değerlendirmelerden yararlanarak kişisel beklentilerinize uygun olanları edinebilirsiniz. Hepsiburada üzerinde satışa sunulan magazinlikleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun bir ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Magazinlik Kutuların İçerisine Ne Konulabilir?

Magazinliklerin içerisinde CD, DVD, eski fotoğraflar, özel anılar, dosyalar, iş belgeleri, okul notları, kitaplar, dergiler, fotokopiler ve daha pek çok şey saklanabilir.

Magazinlikler Hangi Malzemelerden Tasarlanır?

Ürünlerin tasarımında ahşap, suni deri, deri, metal, plastik gibi malzemeler kullanılarak ürünlere farklı ebat, şekil ve renkler verilir.

Magazinlikler Nerelerde Kullanılır?

Ofis ve iş yerlerinde, okullarda yaygın olarak kullanılan magazinlikler evlerde de dergilik amacıyla mobilya kenarlarında, koltuk aralarında kullanılabilir. Ürünler rafların üzerinde, kitaplıklarda, masa üzerinde kullanıma uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Magazinlik Kutu Klasörler

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 171 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15068