Alanında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan magazinlik kutu klasörler hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile bir tık uzağınızda bulunuyor.

Evinizdeki okuma köşesinin, ofis hayatının, öğretmenlerin ve öğrencilerin vazgeçilmezi olan magazinlik kutu klasörler düzenli bir okuma ve çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç tipine uygun çeşitleri ve farklı renk seçenekleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Hem dergilerinizi hem benzer içerikteki evrak ve belgelerinizi bir arada tutmanızı sağlayan magazinlik klasör çeşitleri ofis malzeme maliyetlerinizin düşürülmesine de imkan tanıyor. Farklı renkleri ve sırt yükseklikleri sayesinde estetik bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda magazin ve belgelerinizin dış darbelere karşı etkin muhafazasını da sağlayan ürün sayesinde aradığınıza daha kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bu kategori altında seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan magazinlik kutu klasörler sizleri bekliyor. Ürünler; dayanıklı ve sağlam tasarımları, geniş iç kapasiteleri ile öne çıkıyor ve dokümanlarınızın, dergilerinizin güvenli şekilde tasnifini ve taşınmasını sağlıyor. Ayrıca klasörün üzerinde bulunan etiketlik sayesinde belgelerinizi kolayca konu başlıklarına ayırabilir, ürünü hem dikey hem yatay pozisyonda kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen seçkin markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; magazinlik klasör fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Magazinlik Kutu Klasörler

76 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kraf
  2. MAS
  3. Globox
  4. Esselte
  5. Ark
  6. Leitz
  7. Rubenis
  8. Vegus
  9. Cassa
  10. Temat
  11. Ceo
  12. 3A
  13. Artone
  14. Bigpoint
  15. Bold
  16. Durable
  17. Notton
  18. Syloon
  19. Wedo
  20. Önder
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15068
BAŞA DÖN