Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
MakroCell
MakroCell Eko Barkod Sistemi Barkodlu Satış Programı

MakroCell Eko Barkod Sistemi Barkodlu Satış Programı

MakroCell
1.100,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/41/60000208
MakroCell Eko Barkod Sistemi Barkodlu Satış Programı MakroCell BarkodSis Eko Barkodlu Satış Programı

Barkod Sistemleri için profesyonel satış programı - Dokun Sat / Okut Sat

Hazır 500.000 güncel stok bilgisi ile ürün kartlarını açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sektör bağımsız barkodlu barkodsuz satış yapan tüm işletmelerde kullanılmaktadır.

BarkodSis Eko Hızlı satış programı tüm sektörler gözetilerek geliştirilmiş eğitim gerektirmeyen satış ekranı ve kullanıcı dosta ara birimiyle her iş yerinde kullanılabilir.

Kolay stok takibi ve dokun sat / okut sat özelliği ile kısa sürede işletmenizin geri planda en önemli elamanı olacaktır.

Yapılan her satış sonunda isterseniz müşterinize bilgi fişi vermenizi sağlar. Yetkilendirme özelliği ile çalışanlarınızın yetkilerini istediğiniz gibi sınırlandırabilirsiniz.
br>Market, Kırtasiye, Oyuncak, Gıda ve Gıda dışı sektörler için yüz binlerce güncel stok bilgisi ücretsiz hizmetinizde. Satış yapmaya başlayın siz satarken ürün kartlarınız otomatik oluşsun.

Tüm sektörler için sınırsız stok kartı ekleme özelliği.

Hangi Sektörlerde Kullanılır ?

Kırtasiye
Peyzaj Bahçe Malzemeleri
Spor ve Sağlık Malzemeleri
Kozmetik ve Aksesuar Satıcıları
Hediyelik Eşya
Tuhafiye
Kuruyemiş
Market, Büfe ve Bakkallar
Hırdavat ve Yedek Parça
Şarküteri
Tuhafiye
Kozmetik ve Aksesuar

BarkodSis Eko Programı giriş düzeyi, barkodlu satış sistemini ilk kez kullanmak isteyen işletmeler için idealdir. Uygun fiyatı ile kişisel bilgisayarınza bile kurularak kolay kullanım imkanı sunar.

İşiniz ve işletmeniz büyüdükçe yeni ihtiyaçlarınızı karşılaması için BarkodSis Standart ve sonrasında BarkodSis Pro sürünlerine istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

İşletmenizi büyümeye hazır hale getirmek, hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşında daha profesyonel güzükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa'da müşterilerinze BarkodSis Eko Programı kullanarak pratik ve hızlı hizmet verebilirsiniz.

İş yerinize BarkodSis Eko programını kurarak denetim altına almanız, envanter doğruluğunu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerin üzerinde etiket olması, satılan ürünleri okuyucu yardımıyla bilgisayara anında iletilmesine imkan verir. Böylece bilgisayarın, tüm ağır işleri yapması sağlanır.

Perakendeciler akıllı satın alma kararları almak istemektedir ve küçük işletmeler için BarkodSis Eko, ne kadar ürün satın alınacağı, ne kadar satış yapılacağı ve indirim yapılıp yapılmayacağı konusunda değerli bilgiler sağlayabilir. İşiniz büyüdükçe, ay sonunda çalışan raporların size gerçekten ihtiyacınız olan tüm verileri sağlayacağını göreceksiniz. Küçük işletmeler için satışları günlük, haftalık, aylık ve yıllık görüntülemenize izin verir ve belirli veri kümelerini yakalamak için yapılandırılabilir. Satış modellerini belirlemek, hangi stokların seri satıldığı ve hangilerinin satılmadığını belirlemenize yardımcı olabilir, böylece stratejik satın alma kararları verebilirsiniz.

Satış rakamlarınızın ötesindeki diğer finansal verileri de gözden kaçırmayın. Ortalama müşterinzin ne kadar harcadığını, hangi ödeme yöntemini kullandıklarını ve ne satın aldıklarını görebileceksiniz. Satılan malların maliyeti ile ilgili raporları çalıştırın, böylece ürün marjlarına bakarak gerçekten iyi bir getiri elde edip etmediğinizi görebilirsiniz. Ortalama satış rakamını artırmaya çalışırken, işletme hedeflerinizi bu verilere göre formüle edin.

İşletmeler, genişlemeyi destekleyecek veriler olmadan büyüyemez ve ayakta kalamazlar. Sistem sadece bu verileri sağlamaz; Aynı zamanda veriler üzerinden hareket etmenize yardımcı olacaktır. Faturalar, yeni ürünler ve çalışanlar ekledikçe sisteminizde sizinle birlikte büyüyecektir.

BarkodSis Eko kullanan işletmeler rakiplerine göre iki kat avantaja sahiptir. Öncelikle Barkodsis kontrol sağlar. Atırca müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır. Carilerin satın alma işlemini programı kullanarak, hızlı şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi izlenim bırakırsınız.

BarkodSis Eko Bazı Özellikleri

Tüm okuyucularla çalışır.
Etiket yazıcı ayrımı yapmaz
Dokunmatik bilgisayarlar ile uyumludur.
Tüm terazi sistemleri ile tam entegre çalışır.
Stok etiket yazdırma özelliği
Ayrıntılı raporlar
Ürün fiyatlarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme
Sınırsız kullanıcı tanımlama
Müşteri bekletme. Birden fazla cariye işlem imkanı.
Günlük, haftalık, aylık, yıllık ciro raporları alabilme
Etiketi olmayan ürünlere tek dokunuşla barkod yazırma
Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RCKWK
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön