Makyaj Fırça ve Aplikatörleri

Kadınlar günlük yaşamlarında ciltlerindeki renk eşitsizliklerini gidermek, kusurları kamufle etmek ve gözlerini belirginleştirmek için çeşitli makyaj malzemelerinden yararlanır. Fondöten, pudra, kapatıcı, highlighter, bronzer, allık gibi makyaj ürünleri sayesinde kusursuz ten makyajı yapabilir; maskara, göz kalemi, eyeliner, dipliner, göz farı seçenekleri ile gözlerinizi dilediğiniz gibi çerçeveleyebilir ve daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bu makyajları etkili ve doğal bir şekilde yapmak için pek çok farklı uygulama stili mevcuttur. Elinizle ya da fırça, sünger gibi aplikatörler kullanarak hem makyaj yoğunluğunu ayarlayabilir hem de kendinize göre en kolay uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle hazırlanırken vakit kaybetmeden makyaj sürecini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.  

Makyaj yapmak için çok sayıda makyaj fırça seti bulmak mümkündür. Bu setlerin içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen tüm fırça çeşitleri yer alır. Sadece göz makyajı için gereken fırçalardan, yüz makyajı için kullanılan fırçalardan ya da her ikisinden de oluşan setleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu makyaj fırçası setleri size makyaj yaparken büyük bir kolaylık sağlar ve uygulama esnasında elleriniz kirlenmez. Üstelik elle yapılan uygulamalara kıyasla daha kolay ve pratiktir. Böylelikle hazırlanırken size vakitten tasarruf ettirir, hızlı bir şekilde makyajınızı tamamlamanıza yardımcı olur. Bu makyaj fırçaları birbirinden farklı formlara ve özelliklere sahiptir. Dolayısıyla tüm kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına uygun pratik ve fonksiyonel fırça setlerini kolay bir şekilde bulabilir.

Birbirinden Kullanışlı Makyaj Fırça Çeşitleri

Gündüz ve gece makyajları yaparken farklı formda ve özellikte ürünlerden yararlanılır. Örneğin gündüz makyajlarında daha doğal ve yüz hatlarını belirginleştirmeye, yüze ve gözlere canlılık, tazelik kazandırmaya yönelik tonlar tercih edilir. Gece makyajlarında ise daha belirgin, göz alıcı tonlar ve yoğun görünüm idealdir. Bu makyajlarda istediğiniz etkiyi elde etmek için ise uygulama detayları oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Uygulama esnasında makyaj fırçaları kullanımı ile ellerinize makyaj malzemesi bulaşmadan pratik ve hızlı bir şekilde makyajınızı tamamlamanız mümkün hale gelir. Bu fırçalar arasında yüz ve göz makyaj uygulaması için özel olarak üretilen çok sayıda alternatif mevcuttur. Bu sayede siz de ihtiyacınıza uygun fırçayı kolay bir şekilde bulabilir ve göz alıcı makyajlara imza atabilirsiniz.

Ten ürünleri için en sık tercih edilen fırçalardan biri fondöten fırçalarıdır. Fontören fırçasıyla uygulama yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ince bir kat sürmektir. Bu sayede doğal bir görüntü yakalayabilirsiniz. Fondöten fırçalarının tok yapısı sayesinde az miktarda ürünü yüzünüzün her yerine eşit bir şekilde yayabilirsiniz ve maksimum kapatıcılık elde edebilirsiniz.

Fondötenin haricinde pudra, allık, highlighter ve bronzer için de çok sayıda fırça bulmak mümkündür. Sahip oldukları farklı dokular sayesinde makyaj malzemenizden aldığınız verimi bir üst seviyeye taşır. Bu ten ürünleriyle sünger fırça makyaj yapmayı eğlenceli hale getirir ve en sık tercih edilen ürünlerden biri olur. Doğal bir sonuç elde etmek için idealdir. Göz makyajı için de far uygulama ve dağıtma fırçaları, eyeliner fırçaları, kaş fırçaları ve daha pek çok ürün vardır.

Her bir işlem için farklı özellikte fırçalar üretildiği için göz makyajınızı yaparken siz de ihtiyacınıza göre fırçalar kullanarak kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Örneğin far uygulama fırçası, kullandığınız farın pigmentasyonunu ortaya koyarken dağıtma fırçası, farın dengeli ve doğal bir şekilde göz kapağında yayılmasına yardımcı olur. Farın başladığı ve bittiği yer beli olmadığı için profesyonel bir makyaj yapmanız da mümkün hale gelir. Eyeliner fırçaları ise sivri uçları sayesinde jel eyelinerı kusursuz bir şekilde uygulamanıza destek sağlar ve tek geçişte etkili bir görünüm elde edebilmenize yardımcı olur.

Göz ve ten makyajı için kullanıcıların beğenisine sunulan fırçalar hem tek olarak hem de set halinde satılır. Eğer tüm fırçalara sahipseniz ve ihtiyacınız olan fırçalar azsa, tekli alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Ancak herhangi bir fırçanız ya da aplikatörünüz yoksa setleri kullanabilirsiniz. Örneğin 4’lü, 5’li, 10’lu, 20’li, 32’li makyaj fırça seti sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm fırçaları tek seferde satın alabilmeniz mümkündür.

Pratik Bir Uygulama Sunan Makyaj Fırçaları Özellikleri

Çok geniş bir ürün yelpazesi mevcut olduğu için farklı yapılara, dokulara ve renklere sahip olan makyaj fırçalarını bulmanız mümkündür. Renkli, pembe makyaj fırçaları estetik açıdan zarif ve şık bir görünüm sunar ve kullanımı daha eğlenceli hale getirir. Doku olarak da özellikle makyaj fırça seti bambu alternatifleri ön plana çıkar. Bu setlerdeki fırçalar yumuşak saplara sahiptir. Kılları da oldukça yumuşak yapıda olduğu için teninize ipeksi bir dokunuş yapmanıza olanak sağlar.

Çoğu set, özel bir çantada kullanıcıların beğenisine sunulduğu için yanınızda taşımanız çok kolay hale gelir. Özellikle seyahate çıkarken ya da tatile giderken çantanıza, valizinize gönül rahatlığı ile yerleştirebilir, gittiğiniz her yerde kusursuz makyajlar yapmaya ve dikkatleri üzerinizde toplamaya devam edebilirsiniz. Kullanılan fırçaların yapısı ve üretiminde tercih edilen malzemeler büyük bir öneme sahiptir. Kaliteli makyaj fırçaları kullanmak hem makyajınızda elde ettiğiniz sonuçları hem de kullanım kolaylığını doğrudan etkiler.

Fırçaların ve aplikatörlerin sap kısmının, kıllarının ve süngerlerinin yapısının kaliteli olması gerekir. Bu sayede uygulama esnasında kıllar dökülmez ya da kopma gibi deformasyonlar meydana gelmez. Ayrıca her bir fırçanın, kullanım alanına uygun yapıya sahip olması gerekir. Kullanılan kılların sıklığı, sertliği bu anlamda belirleyici bir unsurdur. Allık ya da far dağıtma fırçalarının kıl sıklığı daha azdır, renk pigmentasyonunu daha doğal ve cildinizle uyumlu hale getirmenize yardımcı olur. Çünkü amaç daha doğal bir sonuç elde etmek ve ürünlerin maksimum seviyede yayılıp ciltle bütünleşmesidir.

Fondöten, pudra ve far uygulama fırçalarının kıl sıklığı ise daha yoğundur. Bunun nedeni ise daha yoğun bir uygulama yapmak ve uygulamayı daha kolay bir hale getirmektir. Dayanıklı bir yapıya sahip oluşları çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanmanıza da destek olduğu için maddi açıdan size avantaj sağlar. Bu sayede sık sık fırça değiştirmek ve para vermek zorunda kalmamış olursunuz. Ayrıca kaliteli makyaj fırça ve aplikatörlerini düzenli aralıklarla yıkayarak ilk günkü gibi kullanmaya devam etmeniz ve kullanım ömrünü daha da uzatmanız mümkündür.

Bunun dışında makyaj fırçalarının geri dönüştürülebilir özellikte olması da çevreyi korur ve kullanıcılar tarafından tercih edilmesine neden olur. Tüm bu makyaj aplikatörleri ve fırçalarında farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Böylelikle tüm kullanıcılar hem kendi ihtiyaçlarına ve zevklerine hem de bütçelerine uygun olan ürünleri satın alabilirler.

Makyaj Fırçaları ve Aplikatörlerinin İşlevleri

Kullanıcılar tarafından “Makyaj aplikatör nedir?” soruları sıklıkla sorulur. Makyaj aplikatörleri fırçalara göre daha küçük boyuta sahip sünger uçlu ürünlerdir. Genellikle göz farı uygulamak ya da kirpik diplerine koyu renkli far sürerek belirginleştirmek için tercih edilir. Kullanılan bu fırça ve aplikatörlerin işlevleri değişkenlik gösterir. Örneğin ten makyajının olmazsa olmazlarından fondöten için kullanılan fırçalar uç kısma doğru sivrilir. Bunlar, likit formdaki fondötenleri kullanmak için ideal alternatiflerdir; yoğun ve sık kıllara sahiptir. Fondöteninizi homojen bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur ve maksimum kapatıcılık elde etmenize imkan sunar.

Kapatıcılar için ise düz yapıya sahip fırçalar ön plana çıkar. Düz yapı sayesinde hem likit hem de kompakt yapıdaki kapatıcıları kolay bir şekilde uygulamanıza destek sağlar. Göz çevreniz, burnunuzun kenarları, ince kırışıklıklarınız ve yüzünüzde bulunan sivilce izleri, güneş lekeleri gibi kusurları mükemmel şekilde kamufle eder. Kapatıcı fırçaları sayesinde ürünü kolaylıkla dağıtabilir ve teninizle kusursuz bir şekilde bütünleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu etkili uygulama  

Pudra fırçaları yuvarlak uçları ve yumuşak kılları ile ön plana çıkar. Doğal ve etkili dokunuşlar yapmanızı sağlayan bu fırçalar, pudranızın yüzünüzde bir kalıp gibi durmasına engel olur. Kadifemsi bir sonuç elde etmenizi sağlar. Genel olarak pudra fırçaları geniş bir yüzeye sahiptir. Bu sayede yüzünüzün tamamına oldukça kısa bir süre içerisinde uygulama yapabilir, gün boyunca yüzünüzün parlamasını engelleyebilirsiniz.

Allık fırçaları açılı bir tasarıma sahiptir. Hem toz hem de krem formdaki allıkları kolaylıkla uygulamanızı sağlar. Allık fırçası olarak da bazen tercih edilen kontür fırçası ise daha keskin açılı yapısı ile dikkat çeker. Doğal görünümlü ve etkili bir kontür işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Yüzünüze boyut kazandırır ve makyajınızı profesyonel hale getirmenize destek olur.

Ten makyajının olmazsa olmazlarından biri haline gelen aydınlatıcı sürülürken çoğunlukla yelpaze şeklindeki fırçalar tercih edilir. Bu fırçalar highlighterınızı gerekli bölgelere sürerken aşırıya kaçmamanıza, ideal biçimde uygulama yapmanızı daha kolay hale getirebilmenizi sağlar.

Kaş fırçaları eğimli ve aynı zamanda kesik bir uca sahiptir. Kaşlarınızı dilediğiniz kalınlığa kavuşturabilir ve eksik yerleri doldurabilir, belirginleştirebilirsiniz. Diğer göz makyaj aksesuarlarından far uygulama ve dağıtma fırçaları sayesinde göz kapaklarınızda dilediğiniz gölgelendirme işlemlerini yapmanız mümkündür. Yumuşak ve sık kıllar ile hem farınızın pigmentasyonunu koruyabilir hem de doğal bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Açılı ve aynı zamanda sivri uca sahip olan eyeliner fırçaları sayesinde kirpik diplerinizi belirginleştirebilir ya da kuyruklu, dikkat çekici bir çizgi elde edebilirsiniz. Jel formdaki eyeliner modellerini sürmek ve düz çizgiler çekmek için idealdir.

Mini makyaj fırça seti içinde ihtiyaç duyduğunuz çoğu fırçayı bulabilir ve yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle seyahate çıkarken ya da gün içerisinde makyajınızı tazemeleniz gerektiğinde size büyük bir pratiklik sağlar.

Makyaj Fırçası ve Aplikatör Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanılan makyaj malzemelerinin kaliteli oluşunun haricinde uygulama yaparken kullanılan fırça ve aplikatör gibi aksesuarların kalitesi de oldukça önemlidir. Makyaj fırça markaları arasından seçtiğiniz doğru formdaki fırçalar ile hem kolay bir şekilde makyajınızı tamamlayabilir hem de benzersiz sonuçlara imza atabilirsiniz. Peki makyaj fırçalarını ve aplikatörlerini seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

  • Küçük ve ince açıya sahip olan eyeliner fırçaları kusursuz çizgiler çekmenize destek sağlar. Bu fırçaları üst kirpik diplerinin arasında kolay bir şekilde hareket ettirebilmeniz mümkündür. İnce açılı olması sayesinde dilediğiniz kalınlıkta çizgiler çekebilir, özellikle kuyruk kısmını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Jel formdaki eyeliner çeşitlerini uygulamak için kullanıldığı gibi koyu renkli farları kirpik diplerine sürmek için de kullanıcılar tarafından sık tercih edilen ürünlerden biridir.
  • Aydınlatıcınızdan dilediğiniz verimi alabilmek için yelpaze şekline sahip olan, ince ve yayvan tasarımlı fırçaları kullanabilirsiniz. Pudra, krem ve stick formdaki tüm highlighter modellerini uygulamak için idealdir. Ayrıca aydınlatıcınızı elmacık kemiklerinize, şakaklarınıza ve burun üstünüze sürerken fırçayı tutma açınız oldukça önemlidir. Fırçanızı daha çok yatay bir açı ile tutarak highlighterınızda fırça izlerinin oluşmasını engelleyebilirsiniz.
  • Kontür fırçanızın açılı ve kıllarının sık olmasına dikkat etmelisiniz. Bu formdaki fırçalar, yüzünüzdeki eğimli yapıya benzersiz bir şekilde uyum sağlar ve uygulamanızı kolaylaştırır. Ayrıca kontürün renginin tam olması gerektiği yoğunlukta olmasına yardım eder. Açılı oluşu özellikle burun kenarlarınıza boyut kazandırırken size de büyük bir kolaylık sağlar. Zira dar bir alan olduğu için çoğu fırça ile burun çevresine uygulama yapmak zorlaşır.
  • Makyaj çantalarının olmazsa olmazlarından biri haline gelen pudralar için ise büyük ve uzun fırçalara yönelebilirsiniz. Ten makyajınıza tamamlayıcı dokunuşu kaliteli bir biçimde yapmak için pudranın homojen bir şekilde yayılması ve fırça izlerinin kalmaması önemlidir. Bu tarz fırçalar yüzünüzün her yerine pudrayı dengeli bir şekilde yaymanıza yardımcı olur ve yapay bir görüntünün oluşma ihtimalini ortadan kaldırarak gün boyu parlama olmasını engeller.
  • Far uygulama fırçasının sık uçlu, dağıtma fırçasının ise daha yumuşak olması ve ucunun sık olmamasına özen gösterebilirsiniz. Zira göz kapaklarınıza renk kazandırırken farlarınızın renginden dilediğiniz performansı alabilmek için sık uçlu bir fırça kullanmak gerekirken doğallaştırmak, gölgelendirme ve smokey bir görüntü elde edebilmek için sık olmayan uca sahip yumuşak kıllı fırçalar tercih etmek kusursuz bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Uygun Fiyatlı ve İndirimli Makyaj Fırçaları

Makyaj fırça seti fiyatları fırçaların üretiminde tercih edilen malzemelerin kalitesi ile doğru orantılıdır. Kullanım ömrünü daha da uzatmak için fırçalarınızın ve aplikatörlerinizin temizliğini düzenli olarak yaparak hem yıpranmasını engellemiş olursunuz hem de cildinize ve göz çevrenize yaptığınız makyajın hijyenik olmasını sağlarsınız. Bu sayede fırçalar üzerinde bakteri birikmez, önceki makyajlardan kalıntılar yok olur, sivilce, akne ya da siyah nokta gibi cilt problemleri ile karşılaşmazsınız.

Herhangi bir fırça veya aplikatör almadan önce makyaj fırça seti tavsiye ve makyaj fırça seti öneriler sayesinde ürünler hakkında kullanıcıların deneyimlerine ve izlenimlerine göz atabilir, detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırça kullanımı konusunda deneyimsizseniz, bu tavsiyeler kaliteli ve işlevsel ürünler bulmanıza destek olur. Özellikle online alışveriş yaparken öneri ve tavsiyeler size büyük bir kolaylık sağlar.

Oldukça geniş bir ürün bandı mevcut olduğu için tüm kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine hitap eden fırça ve aplikatörleri kolay bir biçimde bulabilir. Hem tekli olarak satılan hem de set halinde kullanıcıların beğenisine sunulan alternatifleri değerlendirmeniz mümkündür. Setler, makyaj için gereken tüm fırça ve aplikatörleri tek bir yerde toplamanıza destek olur. Aynı renge ve biçime sahip fırçalar ile makyaj çantalarınıza renk katmanız mümkün hale gelir.

Eğer yalnızca tek bir makyaj ürünü için fırçaya ihtiyacınız varsa tekli seçeneklere göz atabilirsiniz. Siz de makyajınızı kolay ve pratik biçimde yapmak istiyorsanız alternatif ürünleri inceleyebilirsiniz. Makyaj seti al ya da makyaj seti satın al seçenekleri ile kolay bir şekilde sipariş oluşturabilir ve uzun ömürlü, kaliteli bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Makyaj Fırça ve Aplikatörlerinin Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Makyaj sonrası kirlenen fırça ve aplikatörlerinizi beyaz sabun ya da makyaj temizleyici yardımıyla temizleyebilirsiniz. Eğer her gün makyaj yapıyorsanız gün aşırı bir şekilde ürünlerinizi temizlemeniz idealdir.

Fırçalar ve Aplikatörler Nasıl Fonksiyonel Hale Getirilir?

Kesik uçlu fırçalar eyeliner uygulaması için kullanılabildiği gibi aynı zamanda koyu renk farları kirpik diplerine sürmek için de tercih edilebilir. Bunun haricinde pudra fırçasını elinizle yelpaze gibi açarak highlighter uygulaması yapabilirsiniz.

Makyaj Aplikatörleri ve Fırçaları Nasıl Muhafaza Edilir?

Fırça ve aplikatörleri peçeteye ya da küçük paketleme kağıtlarına sararak tamamen kapatıp muhafaza etmek gerekir. Çünkü tozlanma durumlarında yüzünüzde ve gözlerinizde alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir.

Duvar KağıtlarıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikLaptop ÇantaKulaklıkMouseOyun BilgisayarıModemMasaüstü BilgisayarKlavyeEkran KartıMonitörYazıcı3D YazıcıOyuncu KoltuğuBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiTam AltınProtein TozuTost MakinesiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletDerin DondurucuMotosikletMutfak DolabıDuşakabinMutfak MasasıKitaplıkAvizeAyakkabılıkKomedi FilmleriDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderNargileTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSandalyeHalıDuvar SaatleriSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderYabancı FilmKedi MamasıBalıkPufJartiyerMasaj AletiMikrodalga FırınDikey SüpürgeÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriMouse PadŞifonyerZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıGenç OdasıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenAltın BilezikTesettür TakımHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerDüdüklü TencereErkek Kol SaatiMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküMasa LambasıPançoPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıÜtüAna KucağıDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtAteş ÖlçerErkek CeketTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressYağmurlukOcakScooter MotorAynaAnahtarlıkErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKemerPerdeKomodinGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıÇocuk FilmleriAtv MotorKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeKemanŞofbenYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Makyaj Aplikatör Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?