60 yıla yaklaşan sektör tecrübesiyle ortaya koyduğu amplifikatör ve kabin hoparlör modelleri ile kült markalardan biri haline gelen Marshall, yeni nesil teknolojilerle uyumlu şekilde kullanılabilen kulaklıklarıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Kulak içi ve kulak üstü formda geliştirdiği ürünlerle dinlediği müzikleri en iyi şekilde işitebilmeyi amaçlayanları ve profesyonel olarak müzik prodüksiyonu ile ilgilenenlerin beklentilerini karşılayan marka, ses kalitesinden taviz vermeyenlere hitap eden modellerle dikkat çekiyor.

Marshall Kulaklık Çeşitleri

Ses ürünleri noktasındaki deneyimini, yapısal ve teknik bakımdan farklılık göstermesine karşın her türlü ürününde gösteren Marshall kulaklık çeşitleri ile Hi-Fi tutkunlarının da gönlünü kazanıyor. Kompakt ve zarif görünümleri ile öne çıkan kulak içi formdaki Marshall kulaklık çeşitleri, kullanıcılarına mükemmel ses deneyimi yaşatıyor. Genellikle 9 mm civarındaki sürücü genişlikleri ve özel tasarım kulak içi silikon kısımları sayesinde dengeli midler, anlaşılabilir tizler ve son derece derin baslar veren ürünler, Rock ve Metal müzik başta olmak üzere her türlü müzik türünün keyifle dinlenebilmesine olanak veriyor. Özel kablo yapısıyla da beğeni toplayan kulaklıklar, müzik tutkunlarının canlarını sıkan kablo dolanması ve karışması gibi sorunları yaşamalarının önüne geçerek konforlu bir kullanım sunuyor.

Ses kaynağının bağlandığı giriş kısmı dayanıklı üretilen ve böylece, uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde değerlendirilebilen kulak içi Marshall kulaklık modelleri, hareketli bir yaşantısı olanlar için de uygunluk gösteriyor. Kulağa tam oturan yapısıyla hareketli anlarda kulaktan çıkmayan silikon bölümler, ürünlere değer katıyor. Seçilen kimi kulaklıklarda, ses açıp kapama, telefona yanıt verme ve benzeri işlevleri olan mini kumandalar bulunurken kimi modellerde ürüne özgü ekolayzır ayarlama tuşları da yer alabiliyor. Kullanıcıların dinledikleri müzik türüne göre diledikleri ses değişimlerini gerçekleştirebilmelerine fırsat veren tuşlar, büyük pratiklik sağlıyor.

Kulak içi kulaklık modellerindeki başarısını kulak üstü kulaklıklarda da sergileyen Marshall, ilgili modelleri de kablolu ve kablosuz olmak üzere iki kısımda kullanıcılarıyla buluşturuyor. 40 mm ve üzeri genişliklerdeki sürücüleri aracılığıyla berrak ve orijinaline uygun olacak biçimde sesler oluşturan kulaklıklar, Hi-Fi ses ekipmanına bağlayabileceği başarılı kulaklıklar edinmeyi hedefleyenlerin alışveriş listelerinde kendilerine rahatlıkla yer buluyor. Fonksiyonu değiştirilebilen kontrol düğmeleri (Knob) ile zenginleştirilen bazı modeller, müzik tutkunlarının sahip oldukları kulaklığı alternatif şekillerde de kullanabilmelerine zemin hazırlıyor. Ergonomik ve dayanıklı tasarımlarıyla keyifle değerlendirilebilen ürünler, dahili mikrofonlarıyla telefon görüşmelerinde de görev alabiliyor.

Marshall Kulaklık Fiyatları

Katlanabilen yapıları sayesinde kolayca taşınabilen kulak üstü Marshall kulaklık çeşitleri, taşıma kılıf ve çantaları ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Bluetooth destekli olan ürünler, tam şarj edilmelerinin ardından 30 saatten fazla süreyle çalışabiliyor ve gereksinim duyulduğu takdirde üzerlerinde bulunan güç düğmeleri vasıtasıyla kapatılabiliyor. USB üzerinden şarj edilebilen ve 3.5 mm jak kısımları yerinden çıkarılabilen kulak üstü kulaklıklardan bazıları, profesyonel prodüksiyonlarda monitör kulaklık şeklinde kullanılabiliyor.

Müzik ve prodüksiyonun yanı sıra multimedya içeriklerinin takibinde ve oyun süreçlerinde de rahatlıkla değerlendirilebilen Marshall kulaklık modelleri, kulaklık fiyatları göz önüne alındığında her türlü bütçeye uygunluk arz ediyor. Kısıtlı bütçesine karşın kaliteli ses oluşturan kulak içi kulaklıklara yatırım yapmak arzusundakiler için ekstra özellik sunmayan ancak başarılı ses performansı olan kulak içi Marshall kulaklık çeşitleri bulunuyor. Benzer şekilde Bluetooth özelliği olmayan kablolu kulak üstü kulaklıklar da erişilebilir fiyat aralıklarında yer alıyor. Gün içerisinde sıklıkla müzik dinleyen ve dinlediği müziklerdeki tüm ses detaylarını işitebilmeyi isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ürünler, Marshall kulaklık fiyatları üzerinden kolaylıkla edinilebiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Marshall Kulaklık Fiyatları ve Markaları

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Marshall Kulaklıklar
  2. Logitech Kulaklıklar
  3. SteelSeries Kulaklıklar
  4. Rampage Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulaklıklar
  6. Philips Kulaklıklar
  7. Sony Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulaklıklar
  9. JBL Kulaklıklar
  10. Jabra Gn Kulaklıklar
  11. Bose Kulaklıklar
  12. Razer Kulaklıklar
  13. Beats Kulaklıklar
  14. HP Kulaklıklar
  15. HyperX Kulaklıklar
  16. Urbanears Kulaklıklar
  17. Bang & Olufsen Kulaklıklar
  18. Gamepower Kulaklıklar
  19. Snopy Kulaklıklar
  20. MF Product Kulaklıklar
  21. Trust Kulaklıklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Kullanım Tipi
 8. Kulaklık Modeli
 9. Kullanım Alanı
 10. Mikrofon
 11. Bağlantı
 12. Renk
  1. Siyah
  2. Beyaz
  3. Kahverengi
 13. Gürültü Önleme
 14. Satıcı
 • Marka Marshall
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/marshall
Başa dön