Masa başında çalışan herkes için geliştirilen masaüstü organizerler, düzen sağlayarak aradığınız her şeyi kolayca bulabilmenizi sağlıyor. Masa organizeri; öğrenciler, tez yazanlar, ofis çalışanları gibi günün büyük bir bölümünü masa başında ve ihtiyaçları olan kırtasiye malzemeleri ile geçirenler için pratik eşyalar arasında yer alıyor. Bir organizer üzerinde kalem, silgi, kalemtıraş, ataç, not kağıtları, kartvizitler gibi elinizin altında bulunmasını istediğiniz her şey için yer bulunuyor. Organizer modelleri, birden fazla gözden oluşuyor. Genellikle üç ve üzeri sayıda gözü bulunan modeller, çekmeceli olarak da tasarlanıyor. MAS, Gıpta, OPS, Bigpoint, O-Life gibi kaliteli markaların ürünleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yaparak masanızın üstünün her zaman düzenli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı renk ve tasarımlarda sunulan masa üstü organizerler, ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Ofis çalışanları için çöp kovası, kalemlik ve dosyalık olarak takımlar bulunuyor. Özellikle yazma işi ile uğraşanlar not kağıtlarını, post-it’lerini, rengarenk minik kağıtlarını ve farklı türde kalemlerini düzenleyecekleri birçok tasarımı bir arada görebiliyor. Tükenmez kalemler, boya kalemleri, keçeli kalemler, kurşun kalemler, farklı renkteki kalemler ya da farklı marka kalemleri ayırabilmek, düzenleyiciler sayesinde kolaylaşıyor. Tel tasarımlar; siyah, beyaz, gri gibi renk seçenekleri ile sunuluyor. Deri tasarımlar, siyah ve kahverengi dizaynları ile dikkat çekiyor. Kumaş materyaller ile tasarlanan pratik organizerler de farklı dokunuşları ile çalışma masalarını renklendiriyor.

Sadece yazı ile değil; çeşitli el işleri, kağıt üzerine yapılan tasarımlar ile uğraşanlar da masa üstü düzenleyicilerden fayda sağlıyor. Makas, yapıştırıcı, renkli kağıtlar da ürünler sayesinde masanızda kolayca düzene girebiliyor. Şeffaf bantların takılıp rahatça kesileceği ruloların yer aldığı organizer tasarımları, kitap ayracı ve post-it olarak kullanılan renkli minik kağıtların kolayca yerleştirilip erişilebileceği yuvaların yer aldığı tasarımlar, işlevsel kullanım alanı yaratıyor. İhtiyacınız olan materyale, istediğiniz renkteki kağıt ve kalemlere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Böylece işlerinizi de pratik bir şekilde ve zamanında yetiştiriyorsunuz.

Masaüstü Organizer Fiyatları

Masa üstü organizer fiyatları ürünün markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere göre farklılık gösteriyor. Masa üstü düzenleyiciler arasında ihtiyacınıza yönelik bir tasarım belirleyerek fiyat kalite dengesi üzerinden tercihlerinizi yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı tasarımlara sahip olabilmek için belirli bir bütçe ayırdıysanız filtreleme seçenekleri üzerinden aradığınız fiyata uygun tarama yaparak organizer’ınıza sahip olabilirsiniz. Odanızın ya da ofisinizin dekoruna uygun tasarımlara göz atarak dekorasyonunuza estetik katacağını düşündüğünüz ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece masanızı düzenlerken odanız ile uyumlu; göz yormayan ürünlere sahip olabilirsiniz.

Masa üstü düzenleyiciler, kolayca temizleyebiliyor. Üzerinde yazan kullanım talimatlarına uygun olarak kullandığınız takdirde uzun süre sizinle kalıyor. Genellikle içindeki eşyaları masa üzerine boşaltıp nemli bir bezle içini ve dışını sildiğinizde kolayca temizlendiğini görebilirsiniz. Sonra eşyalarınızı yeniden belirlediğiniz düzene göre yerleştirebilirsiniz. Organizerler üzerinde fazla sayıda göz olması, eşyaların düzeni açısından avantaj sağlayabiliyor; ancak, masa üstünde fazla eşya sevmeyenlerdenseniz ve kırtasiye malzemelerini fazla kullanmıyorsanız iki ya da üç göze sahip ürünler de sizin için yeterli olabilir.

Masa üstü düzenleyiciler, yeni işe başlayanlar, terfi edenler ya da yazı işleri ile uğraşanlar için iyi bir hediyelik eşya oluyor. Hediye almak istediğiniz kişinin zevkine, mesleğine ve uğraşına göre seçimler yaparak hem seveceği hem de işine yarayacak bir hediye verebilirsiniz. Düzenleyicileri hem ofis hem evdeki çalışma odanız ve hem de çocuklarınızın odası için tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip farklı renklerdeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilir; dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz. En kısa sürede masaüstünüzü düzenleyen pratik bir ürüne sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Masaüstü Organizer

272 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. MAS
  2. 7/24 Hediye
  3. ProZenis
  4. Lim10
  5. Gıpta
  6. O-Life
  7. Zuula
  8. Cassa
  9. Kraf
  10. Ark
  11. Bigpoint
  12. Temat
  13. Proteks
  14. Maped
  15. Yıldızlar
  16. Zigzag
  17. Masis
  18. Ninova Silver
  19. Pierre Cardin
  20. Prime Case
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/278747
BAŞA DÖN