Ofis ve iş kullanımına yönelik tasarlanan Microsoft laptop modelleri, yüksek sistem gereksinimleri olan uygulamalarla işlem yapan ve tek bir noktaya bağlı kalmadan çalışan kullanıcılara hitap ediyor. Performans beklentisi yüksek olan kişiler için fazlasıyla tatmin edici sonuçlar sağlayan notebook modellerinden profesyonel amaçlara yönelik faydalanılabiliyor. Estetik tasarımları ve kullanım kolaylığı yaratan teknolojileriyle de adlarından söz ettirmeyi başaran ürünler, kaliteyi ön planda tutan kişiler için ideal bir alternatif oluyor.

Farklı Kullanım Şekillerine Yönelik Zengin Model Çeşitliliği

 • Full HD ekran çözünürlüğüne sahip olan Microsoft laptop çeşitleri, 1800 x 1200 ile 2736 x 1824 piksel aralığında değişen model seçenekleriyle sunuluyor.
 • Ekran boyutları 10, 12.3 ve 13.3 inç arasında değişen notebook modelleri arasından kullanım amacı ve yerine göre seçim yapabiliyor.
 • Laptop çeşitleri içerisinde 2 ile 4 kg arasında değişen modellerin yanı sıra 2 kg ve altında ağırlığa sahip alternatifler de yer alıyor.
 • Microsoft notebook modellerinin çıkarılabilir ekranlarından dokunmatik olarak faydalanılabileceği gibi el yazısı yazmaya, not tutmaya, çizim yapmaya ve çeşitli uygulamalardan yararlanmaya imkan tanıyan yüzey kalemleri aracılığıyla da yararlanılabiliyor.
 • AutoCAD ve Adobe Premiere PRO gibi profesyonel tasarım yazılımlarını, masa başında bağlı kalmadan istenen anda ve yerde çalıştırmaya yetecek güçte dizayn edilen laptop modelleri, kullanıcıların hareket özgürlüğünü yukarı taşıyor.
 • Markanın notebook modelleri, üstün HD kamera ve Dolby Audio mikrofon destekleri sayesinde görüntülü görüşme kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı başarıyor.

Laptop ve Tablet Deneyimini Bir Arada Sunan Cihazlar

İkisi bir arada özellikli Microsoft notebook modelleri, laptop ve tablet deneyimini bir arada yaşama olanağı sunuyor. Dokunmatik ekranlı dizayn edilen notebook çeşitleri, ekran bölümleri klavyeden ayrıldığında tablet olarak da değerlendirilebiliyor. Masa başı ve dizüstü kullanımın yanı sıra elde kullanım da mümkün hale geliyor. Böylelikle notebook modellerinden çok yönlü yararlanma olanağı elde ediliyor. Notebook modellerinin çalışma modu, kullanım amacı doğrultusunda belirlenebiliyor. Evde, işte ya da mobil durumdayken notebook modelinden maksimum konfor sağlanıyor.

Yüksek Performans İçin Microsoft Laptop Modelleri

 • Microsoft laptop modelleri, Intel Core i5 ve Intel Pentium işlemci tipi, Windows 10 Home ve Windows 10 Pro işletim sistemi alternatifleriyle sunuluyor.
 • Kullanıcılar, 128 ile 256 GB arasında değişen SSD ve harddisklere sahip olan laptop modelleri arasından kapasite gereksinimlerine göre tercih gerçekleştirebiliyor.
 • Uzun şarjlı kullanım süreleriyle dikkat çeken Microsoft laptop modelleri, şarj edildikten sonra 6 ile 13.5 saat arasında kesintisiz bir şekilde çalışmasını sürdürüyor.
 • Notebook çeşitlerinin yüz tanıma teknolojisiyle oturum açmaya fırsat sunması, kullanıcı güvenliğinin maksimum seviyeye çıkarılmasına yardım ediyor.
 • Markanın laptop modellerinin teknik özellikleri ve tasarım detayları birbirinden farklılık gösterdiği için Microsoft notebook fiyatları, model özelinde değişkenlik gösteriyor.

Microsoft Surface laptop modelleri sadece profesyonel kullanım için mi tercih edilmelidir?

Microsoft tarafından profesyonel kullanıma yönelik olarak geliştirilen Surface serisindeki laptop modellerinden yüksek çözünürlükte oyun oynamak, film izlemek ve görüşme yapmak gibi amaçlarla da yararlanılabiliyor.

Microsoft notebook modellerine işletim sistemi kurmak gerekiyor mu?

Windows 10 Home veya Windows 10 Pro İşletim sistemi yüklü olarak sunulan Microsoft notebook modelleri, herhangi bir kurulum işlemi gerektirmiyor.

Microsoft laptop modellerinden hangi modlarda yararlanılabilir?

Tüm Microsoft Surface notebook modelleri, laptop ve tablet modunun yanı sıra destek standından faydalanarak ve Type Cover klavye ayarı yapılarak stüdyo modunda da çalıştırılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Microsoft Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

10 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Ekran Kartı
Toplam 10 / 10 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/microsoft