"Birçok spor branşında kullanılan mat, minder ve mat/malzeme çantaları bu kategoride bulunuyor. Yoga matı, pilates matı, aerobik ve jimnastik minderi, aikido minderi gibi hem evde hem fitness ve spor merkezlerinde kullanıma uygun olan matlar, minderler ve çantalar sporcuların ve sporseverlerin vazgeçilmezleri arasında.

Minderlerin boyutları ve kalınlıkları spor branşlarına göre farklılık gösteriyor. Aikido ve jimnastik gibi spor branşlarında kalın minderler tercih edilirken evde yapılabilecek fitness, pilates ve yoga gibi spor branşlarında ince ve taşıması kolay minderler ve matlar tercih ediliyor. Minderlerin yapıldıkları malzemeler de boyutlar gibi çeşitlilik gösteriyor. Sıkıştırılmış poliüreten veya sünger dolgulu minderler olduğu gibi daha fonksiyonel olan ve bütün yeri kaplamak için kullanılan, birbirine geçmeli ve darbe emici özelliğe sahip minderler de bulunuyor. Minderler çoğunlukla çift taraflı olsalar da yoga matlarında bir tarafı kaymaz yapıda olan tek taraflı matlar tercih ediliyor.

Çantalar da spor ve fitness ürünlerinde hem fonksiyonellik hem de modaya ayak uydurma açısından önem taşıyor. Özellikle Tai Chi, Kendo ve Aikido gibi Uzak Doğu sporlarında rastlanan Bokken gibi ahşap çalışma kılıçlarını, Bo Shuriken gibi fırlatma bıçaklarını, Nançaku, Zangetsu, Katana, Jo Stick, Tanto, Wakisashi gibi dövüş aletlerinizi kolaylıkla taşımanızı sağlayacak spor çantalarını; yoga ve pilates matlarınızı, yoga bloklarınızı, pilates top ve çemberlerinizi, boks eldiveni ve bandajlarını muhafaza edebileceğiniz spor çantalarını bu kategoride bulabilirsiniz.

"

Minderler ve Minder Çantaları

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Do-Smai
  2. Avessa
  3. Us Pota
  4. ARIMAX
  5. B-SPORT
  6. Everlast
  7. Kıvrak
  8. Pacific
  9. TOYSMAR
  10. Zl
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z

Minderler ve Çantalar Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19277
BAŞA DÖN