Açıları ölçmenin en güvenli ve sağlam yolu olan minkaleler, ihtiyacınıza en iyi şekilde hitap edecek çözümleri bir arada sunuyor. Mühendislik, mimarlık ya da coğrafya alanlarında benzersiz projeler elde etmenizi sağlayan, her zaman kesin sonuçlara ulaşmanızı hedefleyen ve tahminlerinizi kağıda net bir şekilde iletmenize yardımcı olan açıölçer modelleri sayesinde, işlemlerinizi çok daha hızlı bir hale getirebilir, ölçeklendirmelerinizi kolaylıkla yapabilir, zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Belirli açıları ölçmenize ve bu açıları başka yerlerde kullanmanıza, kopyalamanıza ya da çizmenize yarayan minkaleler, kesin ve net sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. işlemlerinizi hızlandıracak ve çok daha verimli çalışmanızı sağlayacak modeller sayesinde, farklı yüzeylerde açı ölçümlemeleri yapabilir, matematik hesaplamalarınızı kesin bir temele oturtabilirsiniz.

Minkale Çeşitleri

1’er derecelik açılarla ölçeklendirme yapabileceğiniz minkaleler, aynı zamanda 5’er ya da 10’ar derecelik açıları da çok daha net görmenizi sağlayan kalın çizgilerle işlemleriniz sırasında yol gösterici olmayı amaçlıyor. 180 derece ya da 360 derece gibi farklı modeller, ihtiyacınıza göre seçim yapma olanağı sunuyor. Projenizin ya da işinizin ihtiyacına göre, dilerseniz birden fazla açı belirlemenizi sağlayan 360 derecelik modelleri tercih edebilir dilerseniz yarım daire şeklindeki modelleri tercih edebilirsiniz.

90 dereceyi iletinin merkezine yerleştirdikten sonra, 180 derecelik bir açıya tamamen hakim olmanızı amaçlayan minkale çeşitleri, işlemlerinizi çok daha verimli bir hale getiriyor. İletki modelinizin şekline göre, düz kısımlarından herhangi birini açının kenarına yerleştirebilir, kalan iki kenar arasındaki derece farkını rahatlıkla hesaplayabilirsiniz. Açının köşesi ve minkalenin merkezini üst üste getirdikten sonra, açının diğer kenarının üzerine geldiği sayıyı not edebilir, açınızı rahatlıkla ölçebilirsiniz.

Profesyonel hayatın farklı evrelerinde, mobilya imalatlarında ya da imar çalışmalarında sıklıkla kullanılan minkaleler, aynı zamanda okul hayatına yardımcı olan gereçler arasında yerini alıyor. Matematik, geometri ya da analitik geometri gibi derslerin vazgeçilmez gereçlerinden olan minkaleler sayesinde karşılaştığınız problemleri çok daha hızlı bir şekilde çözebilir, zamanınızı verimli harcayabilir, derslerinizde başarı elde edebilirsiniz. Uzay cisimleri ya da sembolleri çok daha anlamlı bir hale getirebileceğiniz minkaleler, aynı zamanda şekillere sözel anlamlar yüklemenize yardımcı oluyor. Bu sayede açıları belirlenmiş, kimliği ortaya konmuş farklı geometrik şekilleri çok daha rahat bir şekilde bir araya getirebilir, ihtiyacınıza göre ekleme ya da çıkartma yapabilirsiniz.

Minkale Fiyatları

Döner bir çemberin, bu çembere dik eksen üstündeki bir nişanlama dürbünü ile bağlı olduğu açıölçerler, üç boyutlu dizilimlerin, moleküllerin ya da prizma gibi uzay geometrisi şekillerinin çok daha rahat bir şekilde yaratılmasına yardımcı oluyor. Ortaya koyacağınız proje, tamamlamanız gereken mekan tasarımı ya da çizim aşamasında olan bir inşaat imarı için hata payını azaltabileceğiniz, sorunları çözebileceğiniz ya da yeni yöntemler keşfedebileceğiniz minkale çeşitleri, ölçeklendirmelerinizi hassas bir şekilde yapmanızı amaçlıyor.

Gönye modelleri yardımıyla ortaya koyulan üçgen çizimlerini numaralandırmak, anlam kazanır hale getirmek ya da oran hesaplamak için kullanılan minkaleler, pratik ve kolay kullanımları ile de dikkat çekiyor. Düz kenarını ölçmek istediğiniz açının üzerine yerleştirerek dairesel yüzey yardımıyla rahatlıkla açı değerinizi öğrenebilir, bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiğini rahatlıkla kestirebilirsiniz. Özellikle üç boyutlu tasarımlarda ya da uzay geometrisi problemlerinde rahatlıkla başvurabileceğiniz 360 derece dönebilen minkaleler sayesinde açı değerinizin bir kopyasını oluşturabilir, kusursuz bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Kullanım şekillerine ya da ihtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz iletki modelleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, minkale fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, sizin için en uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Minkaleler

9 ürün var
 1. Markalar
  1. Yıldızlar
  2. Hatas
  3. Rio
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı A-Z

Minkale Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483643/15344/21005096/15304
BAŞA DÖN