Yüz yılı aşan tecrübesi ile, Japonların iş ahlakını ve yenilikçi teknolojilerini yansıtan ürünlere imza atan Mizuno, dünyanın en eski spor marklarından bir tanesi olarak edindiği tecrübeyi ayaklarınıza taşır. Pek çok önemli sporcu ile sponsorluk anlaşması imzalayarak spora verdiği desteği üst seviyeye çıkartan Mizuno, futbol tutkunları için geliştirdiği ürünleri ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Profesyonel sporcuların yanı sıra, amatör sporcuları da üst sınıf ürünlerle buluşturan Mizuno kramponlar, sahada aradığınız rahatlığın ve güvenliğin yanında güçlü ve sağlam zemin tutuşuna da imkan verir.

Mizuno Krampon

Futbolun oynanabileceği her zemin için üretilen Mizuno kramponlar performansınızı tam anlamıyla sahaya yansıtmanıza destek sağlar. Kullanılan malzemesi, taban tasarımı, ayakkabı yüksekliği gibi konularda sergilediği başarı ile profesyonel sporcular kadar amatör sporcuların da tercih sebebi olan markanın yüksek kriterleri, duyulan memnuniyeti maksimum seviyeye çıkartır. Yüksek teknoloji ürünü futbol ayakkabılarının tasarımında ihtiyaç duyulan en ince ayrıntılara kadar cevap veren Mizuno, krampon çeşitliliği ile tercih edilebilecek üst düzey markalardan bir tanesi olarak beğeni toplar.

Uzun süreli yüksek tempo ve maksimum enerji gerektiren futbol, özellikle ayaklar üzerine basınç uygulanmasını kaçınılmaz kılar. Sporcunun hızına ve çevikliğine anında yanıt veremeyen kramponlar kaçınılmaz sakatlıkların da habercisidir. Ayak sağlığını korumada sergilediği başarı ile güçlü ve konforlu adımların altına imzasını atan Muzino, sporcuya gösterdiği önem ile birçok profesyonel futbolcunun da tercihi olmuştur.

Mizuno Krampon Fiyatları

Üst sınıf bir krampon ile kendisini güçlü ve güvende hissetmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Mizuno kramponlar, maç esnasında hafif hissetmenizi ve zemini daha iyi hissederek kıvrak hareketler sergilemenizi sağlar. Ayaklarınızı kusursuz bir uyum ile sarmalayan futbol ayakkabılarının top ile temas eden yüzeyinde kullanılan malzeme kalitesi, vuruşlarınızı etkili ve kontrollü şekilde yapabilmenize imkan verir.

Ürettiği kramponlar ile futbol ayakkabı modasını şekillendiren asırlık firmanın ayak sağlığına sağladığı katkılara ve kusursuz giyim konforuna, kategorideki modellerden ihtiyacınıza uygun olanını seçerek ulaşabilirsiniz.

Göz alıcı renkleri ile sahada şık bir duruş sergilemenize de imkan veren ürünleri ile performansınıza olduğu kadar tarzınıza da destek veren markanın yüksek kaliteli ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz.

Mizuno Krampon Modelleri

Doğadan ilham alan Wave teknolojisine sahip Mizuno kramponlar ayağınıza mükemmel yastıklama ve denge sağlar. Tabana benzersiz şekilde yayılan konfor dalgası atılan her adımı ayak boyunca dağıtarak eşsiz yumuşaklıkta adımlar sağlar. Harika tasarım, mükemmel konfor ve üst değerde zemin tutuş sağlayan kramponlar, hem yumuşak hem de sert zeminlerde performans kaybınızın önüne geçer. Mükemmel çekiş için taban çukurlu tasarımlara sahip Mizuno kramponlar, sentetik çim üzerinde de başarılı bir kavrayış sergiler.

Dış yüzeyin tasarımında tercih edilen malzemenin ayağı koruyan kalitesinin yanında topu hissetmenizi sağlayan yumuşaklığı ile de rahat bir kullanım sağlar. Ayağı yormayan hafifliği; güçlü ve çevik adımlara imkan tanırken oluşabilecek ani pozisyonlardaki reflekslere karşı etkili geri dönüşüm sağlayarak ayak sağlığını güvende tutar. Terlemeyi mümkün olan en alt seviyeye indirgeyerek ayakları uzun süre terden korur ve konforlu ortamın muhafazasını sağlar.

Yetişkinlere olduğu kadar küçük beylere de futbol ayakkabısı tasarlayan Mizuno, yumuşak ve sert zeminlerin yanı sıra kapalı ortamlarda da yüksek kaliteli bir ayakkabı ile performans sergilemenize olanak tanır. Saha içerisinde hızlı pozisyon değişikleri için verimli yönde ağırlık ve güç transferi sağlayan tasarımı sayesinde futbolu çok yönlü ve tempolu oynamanıza izin verir.

Mizuno krampon modelleri arasından size uygun bir tercihte bulunabilir ve futbol maçlarının keyfini doruk noktasına çıkartabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mizuno Krampon Fiyatları

Beden
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384555/mizuno