"Kaliteli gerçek deri ve suni deriden yapılmış olan MMA yani Karma Dövüş Sanatı eldivenleri farklı renk seçenekleriyle her türlü spor kıyafetinize de uyum gösteriyor. Eldivenlerimizin parmaklı ve parmaksız olmak üzere 2 çeşidi bulunuyor. Parmaksız eldivenler, parmakların üst kısmının rahat hareket edilebilmesi açısından kıvrımlı yapıya sahip. Farklı eldiven çeşitlerine uygun fiyatlarla ulaşmak isterseniz hepsiburada.com ürünlerini spor branşları kategorisi altında inceleyebilirsiniz.

Günümüzde artık dışarı çıkmak, korku tüneline girmek gibi. Özellikle büyük şehirlerde kapkaççılar insanlara göz açtırmıyor. Tehlikeleri göze alarak adım attığımız sokaklarda korkarak yürümek geride kaldı! Herkes dövüş sanatlarına ilgi duymaz ya da gidecek fırsat bulamaz. Fakat siz de işe MMA eldivenlerinden alarak başlayabilirsiniz.

Evinizde kum torbasıyla yapacağınız çalışmalar bile kendinizi savunmaya başlamanızın bir adımıdır. Yaptığınız bu iş süreklilik arzettiğinde hem fit bir görünüme kavuşacak hem de tehlikelere karşı artık korkmayacaksınız. Zamanla karma dövüş sanatlarından herhangi birine ilgi duyabilir, bunun için bir adım atabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ufak bir başlangıç. MMA eldivenleri çeşitlerinden birini alarak yapacağınız bu başlangıç, hayatınızın geri kalanında sizi daha özgür, daha korkusuz ve kendine çok daha güvenli bir birey haline getirecektir. Bunları yaparken fit kalmak, stres atmak ve eğlenmek de cabası!"

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

MMA Eldiveni Fiyatları

16 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar
  1. Hattrick Mma Eldivenleri
  2. Dragon Mma Eldivenleri
  3. Liggo Mma Eldivenleri
  4. WhiteFace Mma Eldivenleri
  5. Avessa Mma Eldivenleri
  6. Black Mma Eldivenleri
  7. Busso Mma Eldivenleri
  8. Lonsdale Mma Eldivenleri
 4. Beden A-Z
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Renk
 9. Malzeme
 10. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/370052/27042536
Başa dön