Monster 

Monster, profesyoneller ve oyuncular için laptop bilgisayar geliştirmekte uzmanlaşan bir markadır. Ülkemizde, teknoloji meraklılarının yakinen takip ettiği Monster markası, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle, kullanıcı kitlesini günden güne artırmaya devam etmektedir. Sadece laptop üretimlerinde öncü olan bir marka değil, aynı zamanda oyunculara yönelik olarak hazırlamış olduğu ekipmanlarla da sık sık tercih edilmektedir. Adından sıkça söz ettiren Monster markası, geliştirmiş olduğu çözümler ile bilgisayar tutkunlarından tam not almaktadır. Üretilen bilgisayar ve laptop serilerinin yanı sıra, alanında uzman isimlerin yer aldığı teknik servis kadrosuyla öne çıkan markalardan bir tanesidir. Müşterilerine teknik servis konusunda tam destek olan Monster markası, farklı servis noktalarından bu hizmetlerini sürdürmektedir. 

Geliştirilen Monster notebook ve diğer bilgisayar modellerinin ömür boyu ücret ödemeden bakımını yaptırabilirsiniz. Markanın bu yönüyle bilgisayar tutkunlarından takdir topladığını da söylemek mümkündür. İnovatif teknolojiler ile tasarlanan dizüstü bilgisayarların tümü yüksek performanslı donanımlara sahiptir. Performans düzeyi yüksek olan donanım bileşenleri için en yeni uygulama ve oyunları da markanın ürettiği bilgisayarlar ile çalıştırabilirsiniz. Tercih edeceğiniz bilgisayara göre profesyonel olarak render işlemleriniz de gerçekleşecektir. Aynı zamanda, masaüstü bilgisayarlara bağımlı kalmadan render işleminizi dizüstü bilgisayarlarla da yapabilmeniz mümkündür. 

Monster Bilgisayar ve Laptop Modelleri

Monster laptop üretimlerinde öncü olan lider markalardan bir tanesidir. Bilgisayar, laptop, notebook gibi üretimlerin yanı sıra, klavye ve Mouse cihazlarını imal ederken de etkileyici çözümler sunmaktadır. Üretilen fare modelleri sayesinde, oyun oynarken başarınızın da artacağını söyleyebiliriz. Bilgisayarlar kadar Mouseların da farklı tip serileri ve modelleri vardır. Monster Mouse modelleri arasında, RGB Led arka aydınlatmalı özelliklere sahip ürünler de yer alır. Led aydınlatmalı Mouseların yanı sıra, klavye tasarımlarında da bu aydınlatma sistemine yer verilmiştir. Genel olarak markanın imzasını taşıyan Mouse ve klavyeler ile oyun oynarken yüksek verim elde edebilirsiniz. Çünkü çoğu klavye ve Mouse modelleri, son derece işlevsel özelliklere sahiptir. 

Markanın hemen hemen her ihtiyaca uygun olan üretimleri olduğunu söyleyebiliriz. Oyun süreçlerinde ve multimedya takibinde değerlendirmeye alabileceğiniz kulak üstü kulaklık üretimleri de markanın imzasını taşır. Sanal çevresel ses oluşturabilen kulaklıkları bu yönde kullanarak verimli sonuçlar alabilirsiniz. Monster oyun bilgisayarı ile entegre bir şekilde çalışan kulaklıklar, yüksek ve kaliteli bir ses deneyimi sunar. En iyi işitsel deneyimi bu kulaklıklar ile yaşayabilmeniz mümkündür. Kulak üstü kulaklıkların üstünde yer alan mikrofonlar ile sesli olarak iletişim de kurabilirsiniz. Üstelik kuracağınız iletişimlerde ses netliği oldukça kalitelidir. 

Monster Ürünlerinin Özellikleri

Monster bilgisayar, laptop ve notebook üretimlerinde adından sıkça bahsettiren markalardan bir tanesidir. Konforlu bir şekilde oyunları oynayabilmeniz için kontrolcülere bilgisayarlar üzerinde yer verilmiştir. Marka imzası taşıyan gamepad modelleriyle dilediğiniz oyunu verimli bir şekilde oynayabilirsiniz. Şık ve ergonomik çözümler sunan markanın ürettiği laptop ve bilgisayarlar ile oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Üretilen dizüstü bilgisayarlar, uygun ekran genişliği ile tasarlanarak oyun ve günlük kullanım ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Örneğin, seçkin tasarımlar arasında yer alan notebooklar, taşıma çantası ve sırt çantasına yerleştirilebilecek boyutlardadır. Böylece bilgisayarlarınızı seyahat ve tatillerde rahatlıkla taşıma imkanı yakalamış olursunuz. Bunun yanı sıra, Monster pc üretimleri için özel olarak tasarlanan çantalar ile bilgisayarlarınızı dış faktörlerden koruyabilirsiniz. 

Dünyaca ünlü olan Monster markası, VR ekipmanlarını üreten kişiler için en yeni VR cihazlarını marka güvencesiyle elde etmelerine olanak sağlar. Tasarlanan yeni nesil oyunların oyunculara sunduğu sanal gerçekliklerden bu sayede yararlanabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, Monster monitör üretimlerine de imza atan bir markadır. Monitörlerin genel olarak yüksek çözünürlüklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle, oyun oynarken, ofis işlemlerinizde kaliteli görüntüler elde edebilmeniz mümkündür. 

Monster Donanımlarıyla Maksimum Performans

Monster kulaklık, klavye, masaüstü, notebook, laptop ve benzeri elektronikler üreten bir markadır. Ürettiği her bir elektronik cihazın muhteşem performans sağladığını söyleyebiliriz. Markanın işlemcileri, Intel tarafından üretilmektedir. Aynı zamanda, NVIDIA tarafından geliştirilen grafik yongaları da dizüstülerde kullanılmaktadır. Markanın yenilikleri ve yakinen takip ettiği güncel donanımları sayesinde, modellerdeki teknolojik düzey de üst safhadadır. Markanın imzasını taşıyan seriler içinde birçok laptop modeli yer almaktadır. Buna bağlı olarak da Monster laptop fiyatları birbiri içinde farklılık gösterir. Genel kullanımlara uygun olan Huma serisini tercih edebilirsiniz. Markanın profesyonel serileri arasında yer alan Markut ile mimariye yönelik uygulamalar ve üç boyutlu tasarımlar da araçların kullanımı sırasında size yardımcı olacaktır. Bu serilerde Full HD ekran çözünürlüğü bulunduğu için verimli oyun deneyimleri elde edebilirsiniz. 

Oyun deneyimlerinizde sizlere yardımcı olacak olan Monster Abra serisi ile 4K olarak oyunları oynayabilmeniz mümkündür. Çünkü bu çözünürlük ile oyun oynayarak oyunlardan daha fazla verim elde edebilirsiniz. Bu çözünürlükleri, Tulpar serisinde de bulabilirsiniz. Doğrudan doğruya oyuncuların oyunlarını kaliteli ve verimli bir şekilde oynayabilmeleri adına geliştirilen serilerden bir tanesidir. Yöneleceğiniz ürünlerin bazıları ise IPS panelli ekranlar ile tasarlanmıştır. Led arka aydınlatmalı olarak tasarlanan klavyelerle de yüksek performans yakalayabilmeniz mümkündür. Bu klavyeler de hassas touchpad özellikleri yer almaktadır. Bununla birlikte, markanın yüksek ses çıkışına olanak sağlayan hoparlörleri sayesinde oyunlardaki sesleri net bir şekilde duyabilirsiniz. Üretilen web kameralar ise bütün serilerde yer alan ortak özelliklerden bir tanesidir. 

Monster markası, bilgisayar modellerini tasarlarken, FreeDOS şeklinde yapılandırmalar sağlar. Ancak Windows gibi işletim sistemleriyle de Monster bilgisayarların donatıldığını görebilirsiniz. Dolayısıyla markanın kullanıcılarını yazılım noktasında yalnız bırakmadığını söyleyebiliriz. Ürünlerdeki donanım bileşenlerinin yüksek performanslı olarak çalışmasına yardımcı olan sürücüler de oldukça kalitelidir. Sürücülerin yanı sıra, yerleşik olarak tasarlanan ses kartlarının bütün fonksiyonlarını değerlendirebilmeniz mümkündür. Özelleştirilmiş uygulamaları üretilen bilgisayar serileriyle rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Çevreci Monster Bilgisayar ve Laptoplar

Monster abra a5 gibi oyun bilgisayarları üretimiyle adından sıkça bahsettiren dünya markalarından bir tanesidir. Bu seriler, çevreci olarak üretilen ve oyunculara kaliteli oyun oynama olanağı sunar. Çok uzun yıllara dayanan sektör deneyimiyle laptop bilgisayar modelleriyle üretimlerini sınırlı tutmayan bu marka, her ihtiyaca yanıt vermektedir. Özellikle, oyuncuları göz önüne alarak ihtiyaç duyacakları dayanıklı bilgisayarları çevreye uygun üretir. Aynı zamanda, çevre birimlerini de Monster markasının ürettiğini söyleyebiliriz. İnovatif gaming Mouse seçenekleriyle beğeni toplayan tasarımların olduğunu da söylemek mümkündür. Oyun bilgisayarlarının yanı sıra, Monster hunter oyununu da piyasaya sürerek, oyun severlerin beğenisini toplamıştır. 

Genel olarak üretilen teknolojik düzeyi yüksek Mouse modelleri, RPG, FPS ve MOBA gibi oyun türlerine özel donanımsal ve fiziksel gelişimleri ön plana çıkaran ürünlerdir. Etkileyici Led aydınlatma özellikleriyle dikkat çeken tasarımların olduğunu söyleyebiliriz. Ancak mekanik tuşlara sahip olan klavye tasarımları da oyunculardan tam not almayı başarmıştır. Oyuncu klavyeleri, hızlı hamleleri anında algılama özelliğine sahiptir. Yapacağınız hamleleri, klavye tuşlarından kaynaklı olarak gecikmeler yaşanmadan gerçekleşir. Markanın imzasını taşıyan mousepad’ler ise diğer oyuncu ekipmanlarından bir tanesidir. Bununla birlikte, oyuncu kulaklıkları, gamepad’ler ve benzeri ekipmanlar da oyuncuların oyun oynarken, ihtiyaç duyacakları ekipmanlardan bir kaçıdır. Eğlence düzeyi yüksek oyunlar oynayabilmeniz için üretilen oyuncu ekipmanlarını satın almalısınız. 

Monster Markasının Geniş Ürün Yelpazesi

Monster klavye, bilgisayar, notebook, kulaklık, Mouse ve benzeri üretimler yapan bir marka olarak bilinmektedir. Ancak farklı tip üretimlere de imza atarak, her ihtiyaca yön vermektedir. Genel olarak, profesyonel çalışmalara ve oyun deneyimlerine eşlik edecek laptop üretimleri yapmaktadır. Aynı zamanda, rakiplerinize karşı oyunlarda büyük avantajlar yakalayabileceğiniz dizüstü bilgisayar tasarımları da yapılmıştır. Gereksinimlere uygun olarak tasarlanan dizüstü ve laptop üretimlerinin yanı sıra oyuncu ekipmanlarının da üretildiğini söyleyebiliriz. Ancak elektronik cihaz üretimlerinin yanı sıra, farklı sektörlerde de üretim yapan bir marka olduğu bilinmektedir. 

Çoğu kullanıcının beğenerek tükettiği Monster energy içecekleri, markanın ürettiği içeceklerden bir tanesidir. Enerji içecekleriyle gün içinde kendinizi enerjik hissedebilmeniz mümkündür. Lezzet düzeyi yüksek olan bu içecekleri günün her saatinde tüketebilirsiniz. Genellikle, 335 ml olarak tasarlanan bu içecekler, oldukça özel içeriklere sahip olan formüllere sahiptir. Farklı bir kategoride yer alan üretimler arasında; Monster truck modelleri de yer alır. Traktörü andıran bu oyuncaklar, farklı metaller ile üretilen ürünlerdir. Dev tekerlekleri bulunan bu ürünler, harika ayrıntılara sahiptir. Çocukların koleksiyonlarında yer vermek isteyecekleri oyuncaklardan bir tanesidir. Bu oyuncakların motor-vasyon özelliği sayesinde, mükemmel bir direnç gösterdiğini söyleyebiliriz. Truck oyuncak araçlar, görüş alanındaki her detayı yerle bir etmek için tasarlanmıştır. Çocukların oyun kurarken, bu amaç ile truck oyuncaklarını kullandığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, kafa kafaya kapışma yaparken de güçlü özellikleriyle oyunlarda galip gelmenize yardımcı olacaktır. 

Yeni Teknolojili Monster Abra Serisi

Markanın ürettiği notebook modelleri sürekli son teknoloji bileşenleriyle imal edilir. Yüksek kapasiteli olarak tasarlanan SSD ya da 7200 RPM sabit diskler, kapasitesi yüksek olan bellekler ya da ekran kartlarıyla donatılan notebooklardır. Aynı zamanda, özelleştirilebilir notebook etiketleriyle de bu bilgisayarlar kullanılabilir. Bu sayede, kullanıcılar kişisel ve kendilerine özel olan notebookları satın alabilirler. Bu anlamda, üretilen notebook modellerinin ön yüzünde etiketler de kullanılabilmektedir. Bu etiketler ile bilgisayarlar tamamen kişiye özel bir hale getirilmiş olur. Monster markalı masaüstü, laptop ve notebooklar, iş bilgisayarı, iş istasyonları ve oyun bilgisayarları şeklinde üçe ayrılır. Abra serisi de oyun canavarı olarak bilinen serilerden bir tanesidir. Oyun tutkunlarının ellerinde güçlü ve önemli silahlara dönüşen bir seri olduğunu da söyleyebiliriz. Üretilen Abra serisi ve diğer bilgisayarlarda İntel ve NVIDIA işlemcileri kullanılmaktadır. Donanımlarının özelleştirilebildiğini de söyleyebiliriz. 

İstediğiniz gibi yapılandırarak bu bilgisayarları kullanabilmeniz mümkündür. Genellikle, Abra serisinin boyutları 15.6- 17.3 aralığındadır. Bu serilerde aynı zamanda, yansıma önlemeye yardımcı olan IPS ekranlar da vardır. IPS ekranlar, günün farklı saatlerinde ekranlara hangi açıdan bakılırsa bakılsın, kayıpsız ve net bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Bunun yanı sıra, Full HD çözünürlüklü olan bu ekranlar, bütün multimedya içeriklerini ve oyunlardaki görüntüleri kaliteli bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Üretilen Monster driver seçenekleri de farklı tip özelliklerde kullanıcıların hizmetine sunulur. 

Yüksek çözünürlüklü olarak tasarlanan Abra serisi ile oyun ve film izleme keyfini yakalayabilirsiniz. Çünkü monitörlerin zengin renk seçenekleri ve kontrast oranlarıyla oyunlardaki rakiplerinizi kısa sürede yakalayabilirsiniz. Filmleri izlerken ise en ince ayrıntıları bile rahatlıkla görebilmeniz mümkündür. Kesintisiz ve akıcı oyun oynamanızı kolaylaştıran Abra serisi, RGB Led arka aydınlatma özelliğiyle satışa sunulan klavyeleri ile gece saatlerinde bile oyun oynamanıza olanak sağlar. Üstün performans ve pratik kullanımlı klavyeler ile bütün hamlelerinizi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. Abra serili bilgisayarlarda karşınıza çıkacak sorunlarda da teknik ekibin ömür boyu desteğini alabiliyorsunuz. Taşınabilir olan bu cihazlar ile her yerde oyun oynama imkanını elde edebilirsiniz. Örneğin, ekranlarınızda ölü piksel oluşması durumunda panel değişimi gerçekleştirilmesi gerekir. Açamadığınız oyunlarda ise yine gerekli işlemler teknik ekip sayesinde yerine getirilir. 

Monster Tulpar Gaming Modelleri

Markanın oyun bilgisayarları arasında Tulpar serisi de yer alır. Bu modellerde yer verilen güç sayesinde, efsanevi oyunlar oynayabilirsiniz. Tulpar serisi, oyuncu bilgisayarları olarak bilinmektedir. Oyunlarda rakiplerinizi rahatlıkla alt etmeniz bu bilgisayarlar ile mümkündür. Oyun üstünlüğünü kurmanıza da yardımcı olan bu bilgisayarlar ile yüksek performans elde edebilirsiniz. Harika bir ambiyans eşliğinde multimedya ve oyun içeriklerini izleme imkanına da sahipsiniz. Dahili olarak yer verilen donanım bileşenleri sayesinde, hayran bırakan Tulpar serisinin çözünürlüğü yüksektir. Mat IPS ekranlı olan modeller sayesinde de oluşabilecek yansımalar da en aza indirilmiş olur. NVIDIA’nın sahip olduğu G-SYNC’ı teknolojisini de bu bilgisayarlar destekler. Bu seride yer verilen modeller, güçlü işlem birimleriyle ön plana çıkmaktadır. SSD yanı sıra, mekanik olan hızlı depolama birimleri de bu serilerde yer alan özelliklerden bir tanesidir. 

Oyun arşivinizde dilediğiniz oyunu yönetmeniz için depolama birimlerinden yararlanabilirsiniz. 8 GB ve üzeri olan bellekler, standart bilgisayarlara gelen niteliklere ek olarak, bilgisayarları ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirmenize imkan sağlar. Tulpar serisi, RGB arka aydınlatmalı klavyelerin yer verildiği modelleri içerir. Bağlantı portlarının zengin olması ve bunun yanı sıra, yüksek çözünürlüğe sahip olan kameraları sayesinde, harika bir oyun deneyimi yakalayabilmeniz mümkündür. Ayrıca güçlü oyuncu bilgisayarları arasında, semruk serisi de yer alır. Herkesin hissedemeyeceği oyun ortamını oyunculara kaliteli bir şeklide sunan serilerden bir tanesidir. Benzersiz oyun deneyimleri için Monster markasının ürettiği serileri gözden geçirebilirsiniz. 

Monster Markalı Ürünlerin Fiyat Aralıkları

Monster markası, bilgisayar üretimlerinin yanı sıra, bilgisayar bileşenleri de üretim ağı içinde yer alır. Markanın ürettiği notebook, laptop, dizüstü, masaüstü bilgisayarların teknik özelliği ve teknolojik düzeyi birbirinden farklıdır. Bu unsurlar ise ürünlerin fiyat aralıklarının değişmesine neden olur. Bunun yanı sıra, klavye, mouse, driver, kulaklık ve benzeri ekipmanlar da markanın imzasını taşır. Üretilen bu aksesuar ve ekipmanlar da farklı fiyat aralıklarına ayrılır. Oyun bilgisayar kullanımlarının yanı sıra, normal kullanımlara da hitap eden bilgisayar üretimleri vardır. Genel olarak, markanın ürettiği ürünlerin model, teknik donanımı, teknolojik düzeyi, işlevselliği ve kullanım amacı fiyat aralıklarına etki eder. Fiyatların değişkenliğini etkileyen faktörler arasında, ürünlerdeki kalite düzeyi de yer alır. Kalite düzeyinin artış göstermesi fiyatsal olarak değişkenliklere neden olur. Monster ürünlerinin profesyonel çözümler sunduğunu ve bu ürünlerin kullanıcıların işlerini kolaylaştırdığını da söyleyebiliriz. Bu nedenle, fiyat performans bazında her ürün birbirinden ayrılır. 

Monster Laptopların Üretimi Nerede Yapılmaktadır?

Markanın ürettiği laptoplar, 2000 tarihinden bu yana Türkiye’de üretilmektedir. Adını geniş bir kullanıcı kitlesine duyuran bu marka, dizüstü bilgisayar üreten bir markadır. Türkiye içinde üretimlerini gerçekleştiren Monster markası, oyun bilgisayarları konusunda profesyonelleşmiştir. 

Monster Markasına Ait Ürünlerin Ömür Boyu Bakımı Nedir?

Bu markadan satın alacağınız ürünlerin kullanımına bağlı olarak 4 ya da 6 ayda bir bakımı yapılmaktadır. İsteğinize uygun olarak marka size servis de yönlendirebilmektedir. Dolayısıyla ömür boyu ücretsiz bakım hizmetinden yararlanabilmeniz mümkündür. 

Monster Bilgisayarların Bakıma Gönderimi Nasıl Yapılır?

Markadan satın aldığınız ürünleri teknik servise ücret ödemesi yapmadan gönderebilirsiniz. Markanın anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla gönderim işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Monster

438 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Spor Outdoor
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar