Söz konusu oyunlar ve oyuncu ekipmanları olduğunda en küçük birimin dahi önemi büyük oluyor. Tüm bileşenler belirli açılardan birbirlerini tamamladıklarından dolayı hepsinin en iyisine sahip olmak oyun deneyimini iyi yönde etkiliyor. Mousepadler, diğer ekipmanlara göre arka planda kalıyor olsa da kullanıcıların performansını ve deneyimini direkt etkileyen özelliklere sahip oluyor. Monster, tamamen oyuncu odaklı mousepad modelleri üretiyor. Bu modeller kullanıcılara oynadıkları oyunlarda büyük bir üstünlük sağlıyor.

Monster Mousepad Modelleri Oyun Deneyimini İyileştiriyor

Özellikle FPS ve MOBA gibi rekabetçi oyunlarda en ufak mouse hareketleri dahi hayati bir öneme sahip oluyor. Karşınıza çıkan düşmana refleks ile doğrultacağınız nişangah, rakibinize karşı hızlıca kullanmanız gereken yetenekler ve tıklamalar her ne kadar mouseların yardımıyla yapılıyor olsa da bunların sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesinde mousepadler de önemli bir rol oynuyor. Mouseun hızlı bir şekilde kayması, kullanıcıya geniş bir kullanım alanı sunulması ve mouseun kullanıldığı alanın kaymaz yapıda olması gibi birçok husus rekabetçi oyunlarda oyunculara üstünlük sağlıyor. Monster mousepad modellerini özel yapan hususlar şunlardır:

 • Fiber Kumaş Teknolojisi: Monster mousepadlerde gelişmiş bir fiber kumaş teknolojisi kullanılıyor. Fiber kumaş, mouseun hiç takılmadan hızlıca hareket edebilmesini sağlıyor. Özel olarak geliştirilen bu kumaş sayesinde rekabetçi oyunlar sırasında refleks olarak gerçekleştirdiğiniz mouse hareketlerinizi dahi başarılı bir şekilde oyuna yansıtabilirsiniz.
 • Boyut: Monster, farklı kullanıcı alışkanlıklarına hitap etmek amacıyla çeşitli boyutlarda mosuepad modelleri üretiyor. Standart boyutlarda genişlik 30 cm ile 35 cm arasında olurken bazı modellerde bu oran 80 cm’e kadar varabiliyor. Bu sayede kendi kullanım alışkanlıklarınıza uygun mousepadi kolay bir şekilde keşfedebiliyorsunuz. Geniş kullanım alanı sayesinde bütün mouse hareketlerinizi özgür bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Kaymaz Taban: Monster tarafından üretilen tüm mousepad modellerinde kaydırmaz kauçuk tabanlar kullanılıyor. Oyun oynarken bazı durumlarda ani ve sert mouse hareketleri yapmak gerekebiliyor. Kaydırmaz tabanlar sayesinde tüm bu hareketleri başarıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Ergonomik Tasarım: Monter mousepadler su geçirmeyen ve temizliği kolay olan maddelerden üretiliyor. Oyun oynarken sıvı dökülmesi ya da uzun süreli oyun seanslarında terleme gibi sorunlar yaşanabildiğinden bu ürünlerin temizliğinin kolay olması gerekiyor. Monster, diğer konularda da olduğu gibi kullanıcılara büyük bir pratiklik sağlıyor. Mousepadin ergonomik ve esnek tasarımı kullanım sırasında kıvrılma, kayma ve çekme gibi sorunların da önüne geçiyor
 • Estetik Tasarım: Monster, tıpkı diğer bilgisayar ekipmanlarında olduğu gibi mousepad modellerinde de oldukça etkili ve estetik tasarımlara yer veriyor. İpek kumaştan üretilen mousepad modelleri, Monster’ın karakterini yansıtan siyah ve yeşil renklerine sahip oluyor.

Monster, RGB Teknolojisini Mousepad Modellerine Taşıyor

RGB teknolojisi, oyuncular tarafından oldukça beğeniyle karşılanıyor ve neredeyse her ekipmanda etkin bir şekilde tercih sebebi oluyor. Monster, ekipmanlarını RGB ile ışıklandırmayı ve stilini yansıtmayı seven kullanıcılar için RGB teknolojisine sahip mousepad modelleri üretiyor. Bu mousepad modelleri de standart RGB özelliklerini taşıyor. Böylece mousepadin ışıklandırmaları 16.8 milyon farklı renk seçeneğine ayarlanabiliyor ve 10 farklı parlama modu kullanılabiliyor. Monster tarafından geliştirilen yazılım arayüzü ile diğer monster ekipmanlarına da entegre edilebiliyor. Bu sayede oyuncular en sevdiği renklere ve yansıtmak istediği tarzlarına mousepadlerinde de yer verebiliyor. RGB aydınlatmalı mousepad modellerinde standart olarak 160 cm uzunluğuna sahip bir USB bağlantı kablosu bulunuyor. Hem bağlantı kablosunun dayanımını artırmak hem de estetik görünümünü sağlamak amacıyla örgü modeli kullanılıyor. Sizler de hem oyun deneyiminizi iyileştiren hem de stilinizi yansıtan bir mousepad sahibi olmak isterseniz Monster’ı tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Monster Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

2 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Monster Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. Appa Mouse Padleri
  17. İyi Fikirler Mouse Padleri
  18. fotografyabaskı Mouse Padleri
  19. Officekup Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. XRades Mouse Padleri
  23. Addison Mouse Padleri
  24. KayaTech Mouse Padleri
  25. Daytona Mouse Padleri
  26. TKZ Mouse Padleri
  27. Ankaflex Mouse Padleri
  28. GamingPadci Mouse Padleri
  29. Londo Mouse Padleri
  30. Rampage Mouse Padleri
  31. Cyber Mouse Padleri
  32. MF Product Mouse Padleri
  33. Bubm Mouse Padleri
  34. Ednet Mouse Padleri
  35. Frisby Mouse Padleri
  36. Promate Mouse Padleri
  37. Trust Mouse Padleri
  38. Vizyon Mouse Padleri
  39. Elba Mouse Padleri
  40. Gamingburada Mouse Padleri
  41. Linea Mouse Padleri
  42. Nur Home Mouse Padleri
  43. Tx Mouse Padleri
  44. Bloody Mouse Padleri
  45. HP Mouse Padleri
  46. Inca Mouse Padleri
  47. KKmoon Mouse Padleri
  48. OEM Mouse Padleri
  49. Check Mouse Padleri
  50. Helixsun Mouse Padleri
  51. Hobi Tuning Mouse Padleri
 4. Renk
 5. Türü
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Satıcı
 • Marka Monster
DSACategoryId/2147483646/42/29/monster
Başa dön