Anahtarlıklar

Motosikletinize yol performans ve güvenliğinizi artıracak dekoratif olduğu kadar işlevsel özellikleri de bulunan aksesuarlar eklemek zaman ayırmanız gereken önemli bir iştir. Yol maceralarınızı başlatan motosiklet anahtarlarınızı koruması için edinmeniz gereken bir motosiklet anahtarlığı bu aksesuarlardan biridir. Oldukça basit görünen bu aksesuarlar son derece yararlıdır. İşlevsel bir motosiklet anahtarlık modeli, motosiklet eldivenleriyle dahi anahtarınızı cebinizden çıkarmanızı kolaylaştırır. Büyük boyutu sayesinde anahtarınızı kaybetmenizi oldukça zor hale getirir. Orijinal tasarıma sahip bir anahtarlık modeli hediyesi, motor sporları meraklısı sevdikleriniz için unutulmayacak bir hatıra yerine geçer.

Motosiklet Tankınızı veya Ateşlemenizi Çizmeyin 

Motosiklet anahtarlık modelleri tankınızı veya ateşlemenizi çizmeyecek materyalden üretilmiştir. Silikon, metal alaşımı ve kauçuk materyalden üretilen anahtarlık modelleri 8 cm ile yeterli büyüklüktedir. BMW logolu anahtarlık modelinin estetik ve sportif bir görünüşe sahip olmanın yanı sıra kullanım avantajlarına sahiptir. Dainese logolu lobster böcek motosiklet anahtarlık modeli, üzerinde yazı ve logo taşır. Motosikletinizi çizebilecek keskin köşeleri veya kenarları bulunmayan anahtarlığın silikon ve kauçuk materyali motosikletinizin boyasına zarar vermez. Silikon motosiklet anahtarlık modellerini kullandığınızda eldivenleriniz elinizdeyken bile anahtarınızın yerinde olup olmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kaliteye Güvenin

Kalın dikiş, dayanıklı silikon malzeme ve uzun ömürlü donanım ile her bir anahtarlık en zorlu sürüşlere bile dayanacak şekilde üretilmiştir, kolayca yıpranmaz. Dağlardaki kıvrımlı arazi koşullarından ve çamurdan geçebilir, virajlarda veya her gün işe gitmek üzere çıktığınız yolda anahtarlığınız hiçbir sorun çıkarmadan yanınızda olacağından emin olabilirsiniz. Bir sahil yolunu seyrederek mi gitmek istiyorsunuz? Scooter ve Vespa tarzı motosiklet anahtarlıkları sizin tarzınıza uyacak mükemmel bir seçenek olabilir. Kawasaki Ninja yazılı silikon anahtarlık belki de motosiklet aksesuarlarınız arasında en vazgeçilmez ve tarzınızı en iyi yansıtan aksesuarınız olabilir. 

 Orijinal ve Yaratıcı Tasarım 

 • Gümüş tonlu motosiklet modeli anahtarlık şık, popüler ve yaratıcı bir hediye olabilir. 
 • Küçük anahtarınızı bulunduğu yerden almayı kolaylaştıran anahtarlık modelleri zarif, parlak ve büyüktür. 
 • Anahtarınızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 
 • Çizilmelere karşı motosikletinizi korur.
 • Anahtarlarınız, çantalarınız ve cep telefonlarınıza uygun biçimde eşlik edebilir. 
 • Yüksek kaliteli metal alaşımdan üretilmiştir. 
 • Üç boyutlu minyatür anahtarlık modelleri yaratıcı tasarıma sahiptir. 

Hem Lazer Anahtarlık Hem LED El Feneri 

Kompakt yapıda, dayanıklı ve çok yönlü lazer anahtarlık modeli kamp, yürüyüş, avcılık, balıkçılık faaliyetlerinizde veya sırt çantasıyla yapacağınız çoğu açık hava etkinliklerinizde kullanabileceğiniz orijinal bir detay aksesuardır. LED el feneri ve lazer olarak 2 modda aydınlatma sunar. Evinizin anahtarına, motosikletinize veya arabanızın anahtarına ya da sırt çantanıza veya kemerinize takılmak üzere bir alüminyum yaylı klip ile birlikte gelir. Her yere taşımak için uygundur. 100 bin saat ampul ömrü bulunan lazer anahtarlık ve el feneri tasarruflu enerji harcama özelliğine sahiptir. 

 • Aynı zamanda el feneri olarak kullanılan lazer anahtarlığın LED ışığı karanlıkta bir şeyler aramaya yardım edebilecek kadar yeterli parlaklığa sahiptir. 
 • Yaklaşık 7 cm uzunluğa ve 1 cm çap ile mini boyutlara sahip lazer anahtarlık hafifliği sayesinde taşıma kolaylığı sunar. 
 • Lazer anahtarlığı ev ya da motosiklet anahtarınıza ekleyebilir, fazladan hiçbir ağırlık hissetmeden aydınlatma özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 
 • Ailenizin üyelerinize de hediye olarak alabilir veya bir fener gerekebilecek yerlerde bulundurabilirsiniz.
 • Sağlam ve dayanıklı, yüksek performanslı alüminyum alaşımdan yapılan lazer anahtarlığın şeffaf merceği yansıma önleyici kaplamaya sahiptir. 
 • Açma ve kapama düğmesi ile basit bir kullanıma sahip motosiklet anahtarlık modelinin lazer ışığı 800 m, LED lambasının ışığı ise 50 m mesafeye kadar erişebilir.

Orijinal motosiklet aksesuarları sayesinde anahtarlarınızı kaybetmeyin!


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Anahtarlık

1432 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 1432 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?