Boyunluk

Motosiklet sürücülerinin trafikte güvenliği açısından son derece önemli olan boyunluklar sayesinde olası tehlikelere karşı kendinizi koruma altına alırsınız. Açık havada sürüş gerçekleştiren motor sürücüleri trafikteki diğer taşıtların yol açabileceği tehlikelere maruz kalabilir. Bunun yanı sıra hava ve yol şartları da istenmeyen kazaların oluşmasına neden olabilir. Tüm bu risklerden korunmak ve olası bir tehlike anında vücudunuzun en önemli noktalarından olan boynunuzu güven altına almak için boyunluk ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Farklı baş yapılarına göre farklı seçenekler içeren boyunluklar pratik ve ergonomik kullanım olanaklarıyla beğeni toplar. Motosiklet ekipmanlarınız arasından boyunluğunuzu eksik etmeyerek konforlu bir şekilde yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

İşlevsel ve Estetik Boyunluklar

Kumaş malzemeler kullanılarak üretilmiş olan boyunluklar ile boynunuzu sıkıca sararak soğuklara karşı etkili bir korumaya erişirsiniz. Açık havada yolculuk ederken yoğun rüzgâra maruz kalan motor sürücüleri boyun tutulması gibi problemlerle karşılaşabilir. Bu tip tehlikeleri önlemek için boynunuzu sıcak tutacak olan şık boyunluk modellerinden yararlanabilirsiniz. Terleme problemi yaratmayan ürünler yaz ve kış aylarında kullanılabilir. Estetik görünüşleri ve farklı dizaynları geniş bir beğeni alanına hitap eden boyunluk ürünleri esnek yapıları sayesinde çok yönlü bir kullanım sağlar. Kaskınızla uyumlu bir şekilde kullanabileceğinz boyunluklar vücudunuzun sıkmayan yapılarıyla rahat bir şekilde motor kullanabilmenize yardımcı olur. Termal boyunluk modelleri soğuk kış aylarında kullanmanız için idealdir. Pamuklu ve yumuşak dokuları sayesinde boynunuzu soğuk havalardan koruyan termal özellikli boyunluklar sayesinde daha konforlu bir şekilde hareket edebilir, dışarıdaki havanın sizi olumsuz etkilemesini önleyebilirsiniz.

Pratik Bağlama Özelliği

Boyunlukların bağcıklı tasarımlara sahip modelleri sayesinde ürünü kolayca bağlayabilirsiniz. Vücut yapınıza uygun şekilde yapacağınız bağlama aracılığıyla seyahat halindeyken boynunuzdan çıkma ya da kayma gibi problemler yaştmayan bir ürün kullanabilirsiniz. Dolgun kumaş dokusu aracılığıyla boyunluktan içeriye soğuk havanın sızması önlenir. Balaklava tasarımına sahip olan boyunluklar yüzünüzü de kapsayan tasarımlarıyla baş bölgenizi komple koruma altına alır. Yanakların da korunması sayesinde aşırı rüzgâra maruz kalmak sonucunda yaşanabilen yüz felci problemine karşı güven içerisinde seyahat edebilirsiniz. Zorlu kış günlerinde yaya haldeyken de kullanabileceğiniz balaklava boyunluklar aracılığıyla günlük hayatınızda da önemli bir konfora erişirsiniz. Sıcak bir şekilde kalmanızı sağlayan kumaş özellikleri sayesinde vücut sıcaklığınız da soğuk hava koşullarına rağmen başarılı bir şekilde korunur. Nefes alabilen yapısıyla beğeni toplayan balaklava boyunluklar terleme önleyici bu özellikle beraber nemi vücudunuzdan uzaklaştırmayı başarır. Yıkanabilir olma özelliği sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kış sporları yaparken de kullanılabilir. Göğüs korumalığı içeren modeller gövdenizi daha iyi bir şekilde korumak için geliştirilmiştir.

Boyun Sağlığı İçin İdeal

Sert plastik maddeden üretilmiş olan boyunluk modelleri ile boyun yaralanmalarına karşı sağlıklı bir ürüne kavuşabilirsiniz. Pratik bir şekilde boyun bölgenize takabileceğiniz bu ürünlerin dış yüzeyi vücudunuzu tahriş etmemek için yumuşak bir dokuya sahiptir. Darbelere karşı dayanıklı olan boyunluklar olası kazalara karşı önlem almanızı sağlar. Aynı zamanda oldukça hafif bir yapısı bulunan boyunluklar vücudunuzu ekstra yük bindirmeyerek beğeninizi kazanır. Düşük ağırlık sayesinde boyunluğunuzu günlük hayatta çantanızda da taşıyabilirsiniz. Sert malzeme desteğiyle güçlendirilmiş olan boyunluklar darbe emici özellikleriyle kaza anındaki şok etkisini minimuma indirerek hassas bir bölge olan boyun sağlığını etkili bir şekilde korur. İç astarı fermuar desteğiyle çıkarabilmenizi sağlayan tasarımlarıyla göz dolduran modelleri yıkayarak temizleyebilirsiniz. Bu sayede yaz aylarında sıcak hava koşulları altında daha hoş bir kokuya sahip boyunluk takma şansı elde edersiniz. Hava kanalları aracılığıyla boyunluğunuz hava alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Boyunluk Fiyatları

367 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 367 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/60005666/60005668