Sürücü Koruma

Dünyada birçok insanı etkisi altına alan motosikletler, kullanılırken dikkat edilmesi gereken hayati unsurlarla birlikte daha güvenli ulaşım araçlarına dönüşebiliyor. Sürüş sırasında alınması gerekli önlemler ise sürücüler için büyük önem teşkil ediyor. Markalar ve aksesuar üreticileri sürücülerin kullanım deneyimini artırmaya yarayan, en başta da güvenliklerini sağlamaya yönelik birçok ekipman üretimi gerçekleştiriyor. Bu ekipmanlar arasında sürücüler için olmazsa olmaz aksesuarların yanında kullanım tercihlerine kalmış ekipmanlar da yer alıyor. Motosiklet kullanıcılarının öncelikle güvenliğini sağlayacak koruma ekipmanları her dönem geliştirilerek sürücülerin deneyimine sunuluyor. Geliştirilen koruma ekipmanları her yıl yaşanan ve yaşanabilecek kazalarda binlerce hayat kurtarıyor. Bu yüzden motosiklet kullanıcılarının bu koruma ekipmanlarını edinmeden trafiğe çıkmaları kesinlikle önerilmiyor. Birçok farklı işlevi bulunan ve sürücülerin motosiklet kullanım anlarında işlerini kolaylaştıran, daha pratik daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlayan koruma ekipmanları arasında kask, motosiklet montu ve pantolonu, boyunluk, çanta, dizlik, dirseklik, eldiven gibi aksesuarlar yer alıyor.

Önce Güvenlik

Motosiklet tutkunları için geliştirilen özel dizlikler, her yıl birçok kullanıcıyı kaza anında veya sürüş esnasına oluşabilecek çeşitli tehlikelerden koruyor. Sürücüler için özel üretilen dizlikler sürücünün, motosiklet kullanırken ve sürüş dışında gerçekleştirdikleri eylemler esnasında yapabileceği hareketleri kısıtlamıyor ve rahat hareket etmelerini sağlıyor. Bu hareket alanları dışında dizlikler sürüş esnasında darbe emici malzemelerinin özellikleri sayesinde eklemleri oluşabilecek darbelerden ve soğuktan koruyabiliyor. Böylece kullanıcılara daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunabiliyorlar. Motosiklet kullanıcıları için geliştirilen dirseklikler de dizlikler kadar işlevli bir şekilde kullanılabiliyor. Sürüş esnasında kullanıcıların hareketlerini kısıtlamayan dirseklikler sürücüler için oldukça önemli olan koruma ekipmanları arasında yer alıyor. Sürücülerin motosiklet üzerlerindeyken eklemlerini hem rüzgardan koruyor hem de darbelere karşı dayanıklı yapıları sayesinde daha güvenli bir sürüşe olanak sağlayabiliyorlar.

Koruma Ekipmanları ile Sürüş Keyfinizi Arttırın

Tüm dünyada birçok kullanıcısı olan motosiklet önemli bir kesim için büyük bir tutku. Markaların geliştirdiği ekipmanlar sayesinde hem daha keyifli hem de daha güvenli bir motosiklet kullanımı mümkün hale gelebiliyor. Bu koruma ekipmanları arasında yer alan boyunluklar, kask kullanımında boyunda oluşabilecek tahrişlerin büyük ölçüde önüne geçebiliyor. Özel olarak geliştirilen boyunluklar aynı zamanda sürücülerin boyunlarını rüzgardan koruyabiliyor ve terleme yapmayan özellikleri ile daha konforlu bir motosiklet sürüşü deneyimine olanak sağlayabiliyor. El koruma aparatları da koruma ekipmanları arasında önemli bir yer tutuyor. Sürüş esnasında sürücülerin ellerini rüzgardan koruyan el koruma ekipmanları, daha rahat ve konforlu bir hareket alanı sağlayabiliyor. Sürücü ellerindeki kontrolü kaybetmiyor ve motosiklet kullanımında hayati önem taşıyan hamleleri bilinçli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Korumalı bir şekilde üretilen montlar da motosiklet kullanıcıları için olmazsa olmaz ekipmanlar arasında yer alıyor. Sürücülerin vücutlarındaki kritik bölgeleri koruyabilen bu montlar özel malzeme kullanılarak üretiliyor.

Koruma Ekipmanlarınız Olmadan Yola Çıkmayın

Sürücülerin kullanım anında yaşayabilecekleri tehlikeler düşünülerek özel olarak geliştirilen montlarda sırt, bel, omuz, göğüs, bel ve diğer kritik bölgeler için üretilmiş korumalar yer alıyor. Hava geçirebilen korumalı montlar bu sayede sürücüleri bunaltmıyor ve terlemelerini engelliyor. Montlarda yer alan korumalar çıkartılabilir özelliklere sahip bir şekilde üretiliyorlar. Bu sayede sadece korumalar da ayrı ayrı kullanılabiliyorlar. Sürücüler vücutlarındaki her bölge için rahatlıkla koruma ekipmanı bulabiliyor. Bunlara korumalı şortlar da dahil. Özel malzemeden üretilen şortlar, kalça bölgesini darbelere karşı korurken nefes alabilen kumaş yapıları sayesinde terleme oluşmasını da büyük ölçüde engelleyebiliyor. Esnek yapıları sayesinde sürücülerin rahat hareket etmelerine olanak sağlayabiliyorlar. Su geçirmeye korumalı şortlar ergonomik yapıları sayesinde kolay ve pratik bir şekilde muhafaza edilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Koruma Ekipmanları

1768 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Sürücü Koruma
Sürücü Koruma
Bellik
Bellik
Boyunluk
Boyunluk
Dirseklik
Dirseklik
Dizlik
Dizlik
Vücut Koruma
Vücut Koruma
Motosiklet Sırtlıklar
Motosiklet Sırtlıklar
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1768 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/60005666