Motosiklet Sırtlıklar

Motosiklet sürücüleri için güvenli bir sürüş büyük önem taşıyor. Olası kazalara karşı hayati önem taşıyan ekipmanlar arasında ilk sıralarda yer alan motosiklet sırtlık modelleri, farklı koruma özelliklerine sahip ürünler halinde beğeninize sunuluyor. Özellikle omurganın korunması konusunda önemli rol oynayan sırtlıklar, sırtınıza ve belinize alabileceğiniz darbelerin hasarını en aza indirerek maksimum koruma sağlıyor. Yüksek koruma standartlarına sahip olan modeller, ergonomik yapıları sayesinde omurganın doğal hareketlerine mükemmel uyum sağlayarak sürüş sırasında size rahatsızlık vermiyor. Sırtlık modellerinin tümü konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Enseden kuyruk sokumuna kadar uzanan en iri çeşitler de dahil olmak üzere bütün ürünler, motosiklet kullanımında vücudunuzun aldığı şekle mükemmel uyum gösteriyor. 

Her İhtiyaca ve Kullanıma Uygun Farklı Ürünlerle Tanışın

Sırt koruyucu ekipmanlar; sırt koruma, göğüs koruma, göğüs ve sırt koruma, bel koruma, omuz koruma ve vücut koruma gibi farklı koruma niteliklerine sahip ürünler olarak satışa sunuluyor. Kullandığınız aracın cinsine ve sürüş tipinize göre farklı ürün modelleri bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz üründen beklentiniz doğrultusunda kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Motosiklet montlarının içine adapte edilebilen tamamen esnek malzemeden üretilen oldukça hafif sırtlıkları, bel bölgesini sıkıca kavrayarak omurgaya doğru uzayan modelleri ya da omuz askılıkları ve bel bantları olan ensenizden itibaren tüm sırtınızı kaplayan ürün çeşitlerini seçebilirsiniz. Dilerseniz, göğsünüzü ve sırtınızı birlikte koruyacak olan askılıklı veya yelek tarzındaki göğüs ve sırt koruyuculardan birini tercih edebilirsiniz.

Üstün koruma ve kullanım rahatlığı sağlayan sırtlık modelleri; darbe emici poliüretan plaka, kompozit koruyucu, delikli köpük paneller, anti bakteriyel file, hava geçirgenliği bulunan özel tekstil materyal, şeffaf 3D kumaş, elastik honeycomp ve likralı kumaş gibi yüksek kalitede malzemelerden üretiliyor. Omurga, bel bölgesi ve özellikle böbrekler için mükemmel destek ve koruma sağlayan sırtlıklar, kolayca giyiliyor ve kullanıcıya göre rahatlıkla ayarlanabiliyor.

Sırtlık Modelleri ile Güvenli Sürüşün Keyfini Sürün

Sürücü gövdesinin çeşitli alanlarını koruma altına alan modeller, üretildikleri özel materyaller eşliğinde alınan darbeleri absorbe ediyor. Türlü testlerden geçirilen koruyucu ekipmanlar, uluslararası düzeyde saptanan güvenlik standartlarına uygun biçimde üretilerek sertifikalandırılıyor. Darbe emilimi, darbe sırasında ortaya çıkan şok dalgalarının geç iletilmesi ve alınan darbenin ekipman yüzeyine eşit olarak dağıtılması gibi hususlarda test ediliyor. Yalnızca güvenlik testlerinden başarıyla geçmiş koruyucu ekipmanlar kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sırtlıklar, darbe emici özelliklerinin yanı sıra zorlu koşullara ve yıpranmaya karşı dayanıklı malzemeden imal ediliyor olmalarıyla da dikkat çekiyor. Hıza bağlı olarak etkisini iyice artıran soğuk, yağışlı ve rüzgarlı havalarda ise beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.

Motosiklet sırtlık modellerinde, vücuda tam oturan ürün seçiminde bulunmak güvenli bir sürüş için ayrıca önem taşıyor. Korunması gereken bölgeyi gerektiği gibi kavrayamayan ürünler, güvenlik zaafiyetine sebep olabileceği gibi yeterince konforlu bir sürüş deneyimine de engel olabiliyor. Bazı bel koruyucu ve omuz koruyucu gibi standart ürün çeşitlerinin dışında, belirli kullanıcı boy aralığına yönelik modeller de mevcut olabildiğinden, satın almadan önce bu hususu gözden kaçırmamak gerekiyor. Ayrıca ayarlanabilen omuz bantları olan ve aynı şekilde bel bölümü de ayarlanarak sıkılaştırılabilen sırtlık modellerini ise en iyi kavrayışı sağlayacak şekilde vücudunuza uyumlu hale getirerek güvenlik ve rahatlık oranını artırabilirsiniz. 

Hayati önem taşıyan ve kalıcı hasarlara yol açan yaralanmaların önüne geçmek üzere özel olarak tasarlanmış olan motosiklet sırtlıkları, daha çok omurga zedelenmelerine karşı korunmak için tercih ediliyor. Kullanım amacınıza uygun olarak seçebileceğiniz farklı özelliklerdeki ileri teknoloji ürünü sırt koruyucular eşliğinde, sürüş keyfinizi üstün güvenlik ile taçlandırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Sırtlık Fiyatları

102 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 102 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/60005666/60005672