Motosiklet Telefon & Navigasyon Tutucular

Arabayla ya da motorla yolculuk ederken kullanıcılarına yardımcı olan Motosiklet Telefon & Navigasyon Tutucular aracılığıyla teknolojiden güvenli bir şekilde yararlanmaya devam edersiniz. Pratik bir şekilde hem araç içerisine hem de motorların gidon bölümüne uygun aparatlarla rahatça monte edilebilen bu aksesuarlar sarsıntılara karşı cep telefonunuzu ve navigasyon cihazınızı korur. Alüminyum gövde yapısıyla son derece hafif olan modeller dayanıklılıklarıyla da telefonunuzu darbelerden korur. Elektronik ürünlerin hassas yapısı için ideal olan telefon ve navigasyon tutucular ayarlanabilir başlık özelliğine sahip modellerle sahip olduğunuz cihazın ebatlarına göre esnek bir kullanım yaşayabilmenizi de sağlar. Telefon yerleştirme işlemini kolaylaştıran gevşetilebilir kıskaçlar sayesinde ürününüzü çıkarırken zorlanmazsınız. Su geçirmez kaba sahip telefon tutucular özellikle bisiklet ve motosiklet sürücülerinin yağışlı havalarda navigasyon özelliğinden yararlanabilmesi için idealdir. Kılıf desteğiyle telefonunuzu kuru tutan bu ürünler fermuarlı tasarım sayesinde pratiklik yaratır.

Kullanıcı Dostu Konforlu Aparatlar

Motosiklet Telefon & Navigasyon Tutucular ekranı net şekilde görebilmeniz için uygun açıyla ayar yapabileceğiniz tasarıma sahiptir. Bağlantı parçalarını kullanım açınıza göre ayarlayarak arabanızda ya da iki tekerli taşıtınızda teknolojiden güvenli bir şekilde yararlanmaya devam edebilirsiniz. Fermuar kopçalarıyla kolayca açılıp kapatılabilen ve özel dokuları sayesinde suyu iterek yağışlı havalarda ekranın daha net görülebilmesini sağlayan modeller koruyucu kenarlarıyla da sarsıntılara karşı elektronik ürününüzü muhafaza eder. Su geçirmez kılıfa sahip modeller aynı zamanda cep telefonlarının açık havada yollardan gelebilecek tozlara karşı da cihazınızı korur. Kılıfların ince yapısı dokunmatik ekran kullanımını da sekteye uğratmaz. Ayna kısmına bağlanarak motor ve bisiklet sürücülerine destek olan aparatlar vidalarla sabitlenerek verimli bir kullanım yaşatır.

Araç İçerisinde Teknolojiden Kesintisiz Yararlanın

Viraj alırken, fren yaparken ya da gaza basarak oluşan basınç sonucunda cep telefonlarının sağa, sola ya da ileri ve geriye doğru hareket ederek darbe almasını önlemek için tutucu aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Kısa sürede kurulumu gerçekleştirilebilen bu aksesuarlar sürücülerin ya da yolcuların navigasyon ekranını rahatça takip edebilmesini sağlar. Sarsıntılardan etkilenmeyen bir cep telefonuna sahip olarak gelen aramaları dokunmatik ekran üzerinden kolayca yanıtlayabilirsiniz. Telefonları saran ve bağlantı parçalarıyla torpido üstüne ya da cama kolayca yapıştırılabilen tutucular aracılığıyla yolcuların video ve film izlemesi de kolaylaşır. Cep telefonlarının hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilmesine olanak tanıyan aksesuarlar sayesinde açınıza uygun şekilde ürününüzü değerlendirebilirsiniz. 360 derecelik açıyla döndürülebilen telefon tutucular sahip olduğunuz alana göre esnek ve pratik bir kullanım yaşayabilmeniz için geliştirilmiştir.

Konforlu Yolculukların Tamamlayıcısı

Motosiklet Telefon & Navigasyon Tutucular yolculuklarınızda konforunuzu koruyan özellikleri ile beğeni kazanır. Bisiklet, motor gidonlarının farklı kalınlıklarına göre kolayca ayarlanarak güvenli bir şekilde ilgili noktaya tutturulabilen tutucular sağlamlaştırılmış gövdelere sahiptir. Sert plastik kasa sayesinde darbelerin yaratabileceği hasarları en aza indiren ve daraltılabilen tasarımlarıyla telefonunuzu sıkıca saran tutucular oldukça hafiftir. İki tekerli taşıtlarda gidona binen ağırlığı düşük düzeyde tutmak için de ideal olan aksesuarlar yön bulma ve iletişim kurma ya da seyahat sırasında müzik dinleyebilme gibi konularda size yardımcı olur. Kıskaçlı telefon tutucular arasındaki USB şarj soketine sahip modeller yolculuk sırasında harici bağlantı kurup ürününüzün bataryasını doldurabilmeniz için de idealdir. Silikon mata sahip telefon ve navigasyon cihazı tutucular elektronik ürününüzün kasasının çizilmesini de önler ve kayma sorununu engellemeye yardımcı olur. Gidonlara ve dikiz aynalarına monte edilebilen tutucuları sipariş ederek kullandığınız taşıta göre cep telefonunuzu güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Telefon & Navigasyon Tutucular

6880 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 47 / 6880 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?