Son zamanlarda oyuncuların birçoğu hazır sistemler satın almak yerine kendi sistemlerini topluyor. Böylece tamamen kendi kullanım amaçlarına uygun bir bilgisayara sahip olabiliyorlar. Bilgisayar kasaları ise bu yolda tercih edilmesi gereken ilk ürün oluyor. Kasalar; yalnızca görünüm bazında bir öneme sahip olmuyor, tasarımları ve içerikleri ile kullanıcıya büyük faydalar sağlayabiliyor. Oyuncu ekosisteminin en güvenilir markalarından biri olan MSI, ürettiği kasalar ile kullanıcıların beğenisini topluyor.

MSI Kasalar ile Benzersiz Tasarımlar Yaratın!

Gelişen oyuncu kültürünün güncel trendleriyle birlikte etkili tasarımlar yalnızca göz önünde olan ekipmanlarda değil, sistem içerisindeki donanımlarda da kullanılıyor. Bu donanımları sergileyecek olan kasalar da bu trendler çevresinde şekilleniyor ve kullanıcıya en etkili görünümü sunmayı amaçlıyor. MSI, ürettiği ekipmanlar ve donanımlar ile adeta oyuncu modasına yön veriyor. MSI tarafından üretilen kasalar da MSI’ın bu detaylı tasarım aşamasından geçiyor. Yan paneli saydam olan kasa modelleri, zarif tasarımlar ile donatılıyor. Ürünlerin içerisinde yer alan standart fanlar RGB teknolojisine sahip oluyor ve 16.7 milyon farklı renk tonuna ayarlanabiliyor. Yazılım arayüzü sayesinde tek bir tık ile kasanın tüm RGB aydınlatmaları diğer MSI ekipmanlarına entegre edilebiliyor. Böylece tüm ekipmanlarınız ve donanımlarınız aynı ahenkte ışıldıyor.

En İyi Sistemler MSI Kasaların İçerisinde Oluşur

Kasaların bilgisayar sistemleri üzerinde etkisi göz ardı edilemeyecek bir öneme sahip oluyor. Bu sebepten kendi sistemini toplayan kullanıcıların birçoğu MSI tarafından üretilen kasaları tercih ediyor. Oyuncu ekosisteminin zirvesinde yer alan markalardan biri olan MSI, ürettiği kasalarda etkili yöntemler ve teknolojiler kullanıyor. Zarafeti performans ile buluşturan MSI kasaların başlıca özellikleri şunlardır:

 • Alüminyum Kasa: MSI kasaların birçoğu alüminyumdan üretiliyor. Alüminyum yapısı gereğince hem daha uzun ömürlü bir kullanıma hem de estetik bir görünüme olanak sağlıyor. Fırçalanmış alüminyum panelleri, MSI kasalarda kusursuz bir görüntü oluşturuyor. MSI oyuncu kasaları performans odaklı olarak üretildiğinden en gelişmiş anakart modellerinin boyutlarını referans alıyor. Ancak daha minimal boyutlara sahip olan anakartlar da kasaların içerisinde pratik bir şekilde yerleştirilebiliyor.
 • Sıvı Soğutma Desteği: En güncel teknolojilerden olan sıvı soğutma, MSI kasalar üzerinde de yerini buluyor. MSI, kasalarında sıvı soğutma giriş ve çıkışlarına yer veriyor. Böylece kullanıcı kasa içerisinin soğutmasını ister fanlar ile ister sıvı soğutma ile sağlayabiliyor.
 • Optimize Edilmiş Hava Akışı: MSI kasalarının üzerinde standart olarak birden fazla fan yer alıyor. Bazı modellerde bu fan sayısı 4’e kadar çıkabiliyor. Önemli noktalara yerleştirilen bu fanlar ve yardımcı ızgaralar sayesinde kasa içi kusursuz bir şekilde soğutuluyor. Optimize edilmiş hava akışı, hava akışının sabit ve önemli noktalardan yapılarak özellikle fazla ısınan bölgelerin daha da iyi soğutulmasını sağlıyor.
 • Menteşeli Saydam Panel: Güncel kasa modellerinde bulunan saydam panellerin birçoğu klasik kasa paneli gibi sökülüyor. MSI, kullanıcılara pratiklik sağlamak amacıyla bu panellerde menteşe kullanıyor. Kasanın iç tarafında yer alan, yani kasanın genel görünümüne herhangi bir etkisi olmayan menteşeler; bu panellerin aynı bir kapı gibi açılıp kapanmasına olanak sağlıyor. Manyetik mıknatıslar sayesinde cam paneller rahatlıkla kapalı tutulabiliyor.
 • Manyetik Filtre: Bazı modellerin üst panelinde yer alan manyetik filtreler, kasa içerisindeki hava çıkışının daha verimli olmasını sağlıyor. Ayrıca yapısı sayesinde kasa temizliğini de oldukça pratikleştiriyor.

MSI, ürettiği kasaların stilleri kadar kullanıcıya sağladığı faydaya da önem gösteriyor. Böylece kullanıcılar hem stilist bir bilgisayar kasasına hem de etkili bir şekilde soğutulan sistemlere sahip olabiliyor. Sizler de yüksek performansı zarif tasarım ile buluşturan bir kasa modeline sahip olmak isterseniz MSI’ı tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

MSI Bilgisayar Kasası Fiyatları

15 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Power Supply
 4. Anakart Desteği
 5. Markalar A-Z
  1. MSI Bilgisayar Kasaları
  2. Corsair Bilgisayar Kasaları
  3. Cooler Master Bilgisayar Kasaları
  4. Aerocool Bilgisayar Kasaları
  5. Dark Bilgisayar Kasaları
  6. Power Boost Bilgisayar Kasaları
  7. Rampage Bilgisayar Kasaları
  8. Thermaltake Bilgisayar Kasaları
  9. Zalman Bilgisayar Kasaları
  10. Everest Bilgisayar Kasaları
  11. Frisby Bilgisayar Kasaları
  12. Vento Bilgisayar Kasaları
  13. Xigmatek Bilgisayar Kasaları
  14. Gametech Bilgisayar Kasaları
  15. Rush Bilgisayar Kasaları
  16. Fractal Design Bilgisayar Kasaları
  17. Cougar Bilgisayar Kasaları
  18. GameBooster Bilgisayar Kasaları
  19. Sharkoon Bilgisayar Kasaları
  20. Tx Bilgisayar Kasaları
  21. Deep Cool Bilgisayar Kasaları
  22. Phanteks Bilgisayar Kasaları
  23. Asus Bilgisayar Kasaları
  24. Raijintek Bilgisayar Kasaları
  25. Dragos Bilgisayar Kasaları
  26. Nzxt Bilgisayar Kasaları
  27. TGC Bilgisayar Kasaları
  28. Gamepower Bilgisayar Kasaları
  29. Silverstone Bilgisayar Kasaları
  30. Be Quiet! Bilgisayar Kasaları
  31. Fsp Bilgisayar Kasaları
  32. Game Case Bilgisayar Kasaları
  33. Performax Bilgisayar Kasaları
  34. Gigabyte Bilgisayar Kasaları
  35. Inca Bilgisayar Kasaları
  36. Morex Bilgisayar Kasaları
  37. Turbox Bilgisayar Kasaları
  38. İzoly Bilgisayar Kasaları
  39. Adata Bilgisayar Kasaları
  40. Antec Bilgisayar Kasaları
  41. Canar Bilgisayar Kasaları
  42. Compusa Bilgisayar Kasaları
  43. DarkFlash Bilgisayar Kasaları
  44. Destro Bilgisayar Kasaları
  45. GAMEMAX Bilgisayar Kasaları
  46. OEM Bilgisayar Kasaları
  47. Akasa Bilgisayar Kasaları
  48. Aopen Bilgisayar Kasaları
  49. Boost Bilgisayar Kasaları
  50. Fortune Bilgisayar Kasaları
 6. Boyutlar A-Z
 7. Toplam Fan Sayısı
 8. Renk
 9. Dahili Fan Sayısı
 10. Sıvı Soğutma Desteği
 11. CPU Soğutucu Boşluğu
 12. Max. VGA uzunluğu
 13. Güç Kaynağı Konumu
 14. Kasa Aydınlatması
 15. USB 3.0
 16. USB 3.1
 17. Fan Aydınlatması
 18. 5.25 inç Yuvası
 19. 3.5 inç Yuvası
 20. Şeffaf Yan Panel
 21. Fotoğraflı Değerlendirme
 22. Fırsat Ürünleri
 23. Dahili Kart Okuyucu
 24. Genişleme Yuvası
 25. 2.5 inç Yuva
 26. Satıcı A-Z
 • Marka MSI
DSACategoryId/2147483646/8/1013/msi
Başa dön