Son zamanlarda oyuncuların birçoğu hazır sistemler satın almak yerine kendi sistemlerini topluyor. Böylece tamamen kendi kullanım amaçlarına uygun bir bilgisayara sahip olabiliyorlar. Bilgisayar kasaları ise bu yolda tercih edilmesi gereken ilk ürün oluyor. Kasalar; yalnızca görünüm bazında bir öneme sahip olmuyor, tasarımları ve içerikleri ile kullanıcıya büyük faydalar sağlayabiliyor. Oyuncu ekosisteminin en güvenilir markalarından biri olan MSI, ürettiği kasalar ile kullanıcıların beğenisini topluyor.

MSI Kasalar ile Benzersiz Tasarımlar Yaratın!

Gelişen oyuncu kültürünün güncel trendleriyle birlikte etkili tasarımlar yalnızca göz önünde olan ekipmanlarda değil, sistem içerisindeki donanımlarda da kullanılıyor. Bu donanımları sergileyecek olan kasalar da bu trendler çevresinde şekilleniyor ve kullanıcıya en etkili görünümü sunmayı amaçlıyor. MSI, ürettiği ekipmanlar ve donanımlar ile adeta oyuncu modasına yön veriyor. MSI tarafından üretilen kasalar da MSI’ın bu detaylı tasarım aşamasından geçiyor. Yan paneli saydam olan kasa modelleri, zarif tasarımlar ile donatılıyor. Ürünlerin içerisinde yer alan standart fanlar RGB teknolojisine sahip oluyor ve 16.7 milyon farklı renk tonuna ayarlanabiliyor. Yazılım arayüzü sayesinde tek bir tık ile kasanın tüm RGB aydınlatmaları diğer MSI ekipmanlarına entegre edilebiliyor. Böylece tüm ekipmanlarınız ve donanımlarınız aynı ahenkte ışıldıyor.

En İyi Sistemler MSI Kasaların İçerisinde Oluşur

Kasaların bilgisayar sistemleri üzerinde etkisi göz ardı edilemeyecek bir öneme sahip oluyor. Bu sebepten kendi sistemini toplayan kullanıcıların birçoğu MSI tarafından üretilen kasaları tercih ediyor. Oyuncu ekosisteminin zirvesinde yer alan markalardan biri olan MSI, ürettiği kasalarda etkili yöntemler ve teknolojiler kullanıyor. Zarafeti performans ile buluşturan MSI kasaların başlıca özellikleri şunlardır:

  • Alüminyum Kasa: MSI kasaların birçoğu alüminyumdan üretiliyor. Alüminyum yapısı gereğince hem daha uzun ömürlü bir kullanıma hem de estetik bir görünüme olanak sağlıyor. Fırçalanmış alüminyum panelleri, MSI kasalarda kusursuz bir görüntü oluşturuyor. MSI oyuncu kasaları performans odaklı olarak üretildiğinden en gelişmiş anakart modellerinin boyutlarını referans alıyor. Ancak daha minimal boyutlara sahip olan anakartlar da kasaların içerisinde pratik bir şekilde yerleştirilebiliyor.
  • Sıvı Soğutma Desteği: En güncel teknolojilerden olan sıvı soğutma, MSI kasalar üzerinde de yerini buluyor. MSI, kasalarında sıvı soğutma giriş ve çıkışlarına yer veriyor. Böylece kullanıcı kasa içerisinin soğutmasını ister fanlar ile ister sıvı soğutma ile sağlayabiliyor.
  • Optimize Edilmiş Hava Akışı: MSI kasalarının üzerinde standart olarak birden fazla fan yer alıyor. Bazı modellerde bu fan sayısı 4’e kadar çıkabiliyor. Önemli noktalara yerleştirilen bu fanlar ve yardımcı ızgaralar sayesinde kasa içi kusursuz bir şekilde soğutuluyor. Optimize edilmiş hava akışı, hava akışının sabit ve önemli noktalardan yapılarak özellikle fazla ısınan bölgelerin daha da iyi soğutulmasını sağlıyor.
  • Menteşeli Saydam Panel: Güncel kasa modellerinde bulunan saydam panellerin birçoğu klasik kasa paneli gibi sökülüyor. MSI, kullanıcılara pratiklik sağlamak amacıyla bu panellerde menteşe kullanıyor. Kasanın iç tarafında yer alan, yani kasanın genel görünümüne herhangi bir etkisi olmayan menteşeler; bu panellerin aynı bir kapı gibi açılıp kapanmasına olanak sağlıyor. Manyetik mıknatıslar sayesinde cam paneller rahatlıkla kapalı tutulabiliyor.
  • Manyetik Filtre: Bazı modellerin üst panelinde yer alan manyetik filtreler, kasa içerisindeki hava çıkışının daha verimli olmasını sağlıyor. Ayrıca yapısı sayesinde kasa temizliğini de oldukça pratikleştiriyor.

MSI, ürettiği kasaların stilleri kadar kullanıcıya sağladığı faydaya da önem gösteriyor. Böylece kullanıcılar hem stilist bir bilgisayar kasasına hem de etkili bir şekilde soğutulan sistemlere sahip olabiliyor. Sizler de yüksek performansı zarif tasarım ile buluşturan bir kasa modeline sahip olmak isterseniz MSI’ı tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MSI Bilgisayar Kasası Fiyatları

46 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 24 / 46 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?