Dahili bilgisayar bileşenleri, sanal gerçeklik kitleri, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarları ile teknoloji dünyasının en bilinen markalarından biri olan MSI, verimlilik ve performans odaklı ürünleriyle dikkat çekiyor. Klasik masaüstü bilgisayar tasarımları yerine kendine özgü çizgileri üzerinde taşıyan ve gerek görünümüyle gerekse iç yapısıyla farklılık gösteren MSI masaüstü bilgisayar modelleri, oyuncular başta olmak üzere herkes için uygunluk gösteriyor.

Kasa ölçüleri ile genellikle taşınabilir boyutlarda olan MSI masaüstü bilgisayar çeşitleri, iç aksamlarının özel tasarlanmış olmaları ile yoğun yük altında bile yüksek sıcaklıklara ulaşmadan çalışıyor. MSI’ın kendi üretimi olan kasa, ekran kartı ve anakartların yer verildiği ürünler, çeşitli özelleştirmeler sayesinde sıradan kullanıcıların çoğu zaman kendi başlarına hazırlayamayacakları şekilde yapılandırılıyor. Kimi modellerdeki ekran kartları, PCI-e slotuna doğrudan yerleştirilemediği için yardımcı aparatlarla kasanın farklı alanlarına konumlandırılarak kasa içi alanın daha verimli değerlendirilebilmesi sağlanıyor. İşlemci soğutucusu noktasında da kendi çözümlerini üreten MSI, devir hızını otomatik ayarlayarak işlemciden yayılan havanın kasa dışına çıkarılmasını sağlayan soğutma ekipmanlarını kullanabiliyor.

Estetik görünümlü ve çeşitlilik gösteren LED aydınlatmalı kasalarıyla oyun tutkunlarının rahatlıkla ilgisini çekebilecek MSI masaüstü bilgisayarlar, dahili donanım bileşenleriyle hayranlık uyandırıyor. Küçük kasalarında Mini-ITX, daha büyük kasalarında ise microATX formundaki anakartları bulunduran ürünler, tercih edilen modele göre farklı bellek boyutu, depolama alanı türü, depolama alanı kapasitesi ve ekran kartı gücüne göre değişiklik gösteriyor. Gerek çalışmalarında gerekse oyun seanslarında her zaman en yüksek performansı isteyenlerin beklentilerine yanıt veren modellerle memnuniyet yaratan MSI, modern oyunların akıcı biçimde oynanabilmesine olanak veriyor. Anakartları üzerinde yer alabilen yüksek hızlı USB portları aracılığıyla sanal gerçeklik destekli oyunların ve dijital içeriklerin de takip edilebilmesine zemin hazırlayan bilgisayarlar, bağlantı portlarıyla güncel kullanım senaryolarına uygunluk gösteriyor. Sahip olduğu bilgisayarın donanımlarını belirli oranda değiştirebilmeyi hedefleyenlerin alışveriş listelerine ekleyebilecekleri ürünler, enerji tüketimi konusunda da öne çıkıyor. Yeni nesil donanım bileşenleri ile yapılandırıldığı için son derece az enerji harcayan bilgisayarlar, aynı zamanda güç kaynaklarının (PSU) yapıları sayesinde, elektrik tüketimini ideal oranda tutmayı başarıyor.

MSI Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Tasarımlarıyla göz dolduran, performanslarıyla yeni nesil oyun ve uygulamalara meydan okuyan MSI masaüstü bilgisayar fiyatları ile farklı aralıklarda yer alıyor. Kullanıcıların bütçelerini zorlamayacak modeller, daha düşük konfigürasyonlara sahip olurken daha yüksek fiyatlar üzerinden teknoloji meraklılarına sunulan ürünler; işlemci, ekran kartı ve SSD depolama alanlarıyla ayrılıyor. Bu noktada gereksinimlerin ve edinilen bilgisayarın takriben kaç sene süreyle kullanılacağının belirlenmesi, en doğru bilgisayarın seçilmesine yardım ediyor.

Seyahat eden, arkadaşlarıyla LAN partilerine katılan, çalışmalarını ve eğlence sürecini dilediği her yerde sürdürmek arzusundakilerin yönelebilecekleri aygıtlar, taşıma sürecinin kolaylaşması için özel bölmelere sahip olabiliyor. Bazı modeller çanta ya da valizlere sığabilecek boyutlarda olurken bazıları ise oyun konsolları gibi yatay konumda değerlendirilebiliyor ve taşınabiliyor.

MSI, kendi üretimi olan donanım bileşenlerinin yanı sıra yazılım tarafında da teknoloji meraklılarını yalnız bırakmıyor. Seçilen ürüne bağlı olarak Windows işletim sistemi ile güçlendirilen masaüstü bilgisayarlar, MSI’ın; Nahimic, Command Center, Gaming App ve Dragon Center gibi yazılımları ile zenginlik kazanıyor. Oyunlarda ve uygulamalarda hem görsel hem de işitsel farkın rahatlıkla hissedilebilmesini temin eden yazılımlar, kullanıcıların internet üzerinden canlı yayın yapmasına da imkan tanıyor. Bilgisayar donanımı alanındaki başarısını ve kendine özgü tasarımlarını masaüstü bilgisayarlarıyla da gösteren MSI markası, yüksek performanslı bilgisayarlara ihtiyacı olan herkese uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

MSI Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. MSI
  2. Gamyx
  3. Turbox
  4. İzoly
  5. Avantron
  6. Dark
  7. Efs Bilişim
  8. Casper
  9. HP
  10. Ates99
  11. Lenovo
  12. Dragos
  13. Asus
  14. Dell
  15. Quadro
  16. Exper
  17. Apple
  18. Technopc
  19. Acer
  20. Aerocool
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşlemci Tipi
 7. İşletim Sistemi
 8. Ram (Sistem Belleği)
 9. Harddisk Kapasitesi
 10. Optik Sürücü
 11. Kullanım Amacı
 12. SSD Kapasitesi
 13. Monitör
 14. İşlemci Numarası
 15. Ram Kapasitesi
 16. Ram Tipi
 17. Webcam
 18. Kart Okuyucu
 19. Power Supply
 20. Ekran Kartı Tipi
 21. Ekran Kartı Modeli A-Z
 22. Ethernet
 23. Wireless Özelliği
 • Marka MSI
DSACategoryId/2147483646/3000500/34
BAŞA DÖN