MSI markası, en önemli çevre birimlerinden biri olan mouse ihtiyacınız için ergonomik, yüksek performanslı ve çok fonksiyonlu MSI mouse ürünlerini beğeninize sunar. Oyuncu mouselarından standart mouselara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, tamamen özelleştirilebilen ve programlanabilen işlevsel mouse ürünleriyle mouse kullanımına farklı bir boyut kazandırır. Uzun soluklu kullanımlarda tekrar eden hareketler sebebiyle; bileklerinizde oluşması muhtemel ağrıların önüne geçen ergonomik tasarımı ile sağlıklı bir kullanım konforu sunar. Oyun, ofis ve günlük kullanıma yönelik tüm gereksinimlerinizi karşılayan MSI mouse çeşitleri, yüksek performans ve işlevsel butonlarıyla bilgisayarınızı çok daha verimli kullanmanızı sağlar. 

Oyuncu MSI Mouse Modelleri 

Oyun tutkunlarına özel olarak tasarlanan işlevsel mouse modelleri ile oyuncular mouselarını tamamen kişiselleştirebilirler. Kablolu, kablosuz, lazer ve optik mouse modelleri birçok fonksiyonla donatılmıştır ve ihtiyaca özel olarak programlanabilir. Sadece sağ el ile kullanılabilen mouse modellerinin yanı sıra sağ ve sol el ile kullanılabilen benzersiz çift el ergonomisine sahip MSI mouse modelleri de vardır. Bu mouselar solak olan kullanıcılar için büyük kolaylık sunar ve basit bir düğmeyle sol ele uyumlu olarak yapılandırılabilir. Tamamen ergonomik olan MSI mouselar elinizin anatomisine uyum sağlayan tasarımıyla tutuş konforu sunar ve daimi olarak mouse kullanmak zorunda olan insanlarda görülen sağlık sorunlarının da önüne geçer.

Özel Kaymaz Yüzey 

Özel kaydırmaz malzemelerden üretilen ve mouse'un yan taraflarında bulunan petler ve yine kaymaz dış yüzey, mükemmel kavrayış sağlar ve fare kontrolünü kaybetmenizin önüne geçer. Fareyi kablolu veya kablosuz kullanabilme seçeneği sunan MSI mouse modelleri de vardır. Örgü ve kauçuk kaplama kablolara sahip mouse modelleri, altın kaplama USB konnektörleri ile ultra uzun parça ömrü ve dayanıklılık sunar. 5 milyon ve 50 milyon arasında tıklamaya dayanıklı mouse modelleri, birçok renk seçeneği sunan RGB geriden aydınlatma fonksiyonu ile fareyi dilediğiniz renklerde aydınlatabilme imkânı tanır. Ağırlık sistemine sahip mouse modelleri ile farenin ağırlık sistemini kendi gereksiniminize paralel olarak özelleştirebilirsiniz. 

Zengin Buton Seçenekleri ve DPI Değerleri 

Benzersiz tasarımları ve zengin işlevsel butonlarıyla her tür oyunu oynamaya ve ofis ortamında kullanmaya elverişli mouse çeşitleri, en kaliteli bileşenlerle donatılmıştır. Bu sayede hiçbir hamleyi kaçırmamanız ve kesin denetim sağlamanız hedeflenmiştir. Çift profil olanağı sunan mouse çeşitleri, varsayılan ve gelişmiş modlar arasında süratli DPI değişim konforu sağlar. Her profil için farklı düğme seçeneği sunan fareler, tıklama ve imleç hızını ayarlama, pulling oranı ayarlama, macro ayarlama, medya işlevleri, windows işlevleri, kombo ve tetik gibi oyun düğmelerini yapılandırma seçenekleri sunar. MSI oyuncu mouselar üzerinde 3 - 4 - 6- 7- 9 ve 10 butona kadar programlanabilen buton seçeneği bulunur. Bu butonlarla fareye çeşitli görevler atayabilir ve farenin üzerinde tam denetim sağlayabilirsiniz. Ön tanımlı veya ayarlanabilir 18000 - 16400 - 8200 - 3500 - 2400 - 1600 - 1000 değerleri arasında değişen DPI (mouse hassasiyeti) değerine sahip mouse modelleri tüm komutları süratle algılar. Dilerseniz yazılıma ihtiyaç duymadan DPI değerlerinde gereksinimlerinize uygun olan değişiklikleri yapabilirsiniz. MSI mouse modelleri, laser veya optik sensörlere sahiptir. Tüm işlemlerinizi bu sensörler ile son derece süratle gerçekleştirebilirsiniz. MSI mouse modelleri üzerinde yer alan aydınlatmalı ejderha simgesi farenize şıklık ve estetik bir görünüm kazandırır. 

Ev, Ofis ve Oyun İçin MSI Mouse Çeşitleri 

Evde, ofiste ve oyun tutkunlarına özel olarak tasarlanan zengin MSI mouse seçenekleri, fareniz ve bilgisayarınız üzerinde tam hakimiyet sağlar. Oyundayken oynadığınız oyuna özel olarak yapılandırdığınız farenin üzerinde bulunan ve programlanabilen birçok işlevsel buton sayesinde rakiplerinize fark atabilir, ofis ortamında tüm işlemlerinizi süratle gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir mouse ile hem eğlence hem ofis işlemlerinizi ister sağ ister sol eliniz ile kolayca yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MSI Mouse

19 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Kullanım Amacı
Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/msi