MSI mouse pad çeşitleri konforunuzu ve oyun performansınızı artırıyor. Kalitesi ile oyunseverlerin favorileri arasına yerleşen MSI markasının mouse pad’leri dayanıklılık ve işlevselliğin yanı sıra şık ve güçlü tasarımları ile de dikkat çekiyor. Modern teknolojilerle üretilen fare matları bir yandan oyuna hakimiyetinizi artırırken diğer yandan ellerinizin yorulmasını önlüyor. Mouse verimliliği ve kullanıcı konforu göz önüne alınarak geliştirilen ürünler uzun saatler boyunca oyun oynayanları cezbediyor. Bununla birlikte oyun oynamanın yanı sıra video ve fotoğraf düzenleme, internette gezinme vb. iş ve işlemler için de ideal bir kullanım sağlıyor. MSI Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri ürünlerin niteliklerine kıyasla avantajlı bir yapı çiziyor; oyuncu matları sıradışı, güçlü ve yenilikçi ürün arayışındakilere hitap ediyor.

Sağlam, Ergonoimik ve Estetik Tasarımlar

 • Dayanıklı yapısı ile dikkat çeken MSI pad çeşitleri oyuncuların beklentileri gözetilerek tasarlanıp üretiliyor.
 • Üst yüzeyinden yan alanlarına, tabanından görsel tasarımına değin her yönü detaylı düşünülerek imal edilen bu gaming pad’leri sağlamlığı ile fark yaratıyor.
 • Uzun oyun seansları dahi bu matarı eskitemiyor, işlevselliğini azaltmıyor. Böylece bir yandan verimliliği artırırken diğer yandan kullanım avantajı sunuyor. Örneğin yüksek dayanımlı alüminyum tasarıma sahip Thunder Storm mouse pad’ler en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor.
 • Konversyon kaplamalı ultra sağlam alüminyum taban ve ekstra ince yüzey eğilme ve bükülmelere dayanıklı bir yapı çiziyor. Böylece mouse pad olası darbelere ya da bir yere götürme sırasında meydana gelebilen baskılara dirençli kılınıyor.
 • L profilli dizaynın yanı sıra silikon ayaklar ve özel tasarım kenarlar da kalitesi ile adından bahsettiriyor. Ayaklı dizayn kullanımı kolaylaştırmasına ek olarak köşe alanların çevresel faktörlere olan dayanıklılığını da artırıyor.

Oyun Performansınız Artıyor

MSI mouse pad çeşitleri yüksek hassasiyetli yüzey yapıları ile oyunlardaki avantajlarınızdan biri haline geliyor. Ani imleç hareketleri dahi anlık olarak algılanıyor. Sert plastik polimer yüzeyli fare matları bu anlamda öne çıkanlar arasında yer alıyor. İnce anodize kaplamalı yüzeye sahip MSI mouse pad’ler de en hassas fare hareketlerini dahi oldukça yüksek bir keskinlikte algılıyor ve bu yönü ile tercih sebebi oluyor. Mikro dokulu teknolojik yüzeye sahip ürünler düşük hassasiyetli mouse kullanıcılarını dahi memnun ediyor. Hassasiyet oranı düşük fareler takılma ya da yavaşla olmadan kontrol edilebiliyor. Matların boyutları da oyun atmosferine hakim olabileceğiniz ölçülerde olduğundan verimlilik yüksek oluyor. Ayaklı modellerde, köşe alanlarda yer alan silikon ayaklar koruma sağlamasının yanı sıra titreşim ve sarsıntıları önleme işlevleri ile farkını ortaya koyuyor. Bu da oyun alanlarına hakimiyeti doğrudan artırıyor.

Konfor ve Rahatlık Arayışındakilerin Tercihi

L profilli mouse pad’ler özel tasarım bilgisayar aksesuarları arasındadır. Klavye yanına koymaya uygun olacak şekilde tasarlanan bu ürünler masaüstü alanında ekstra yer işgal etmiyor. Fare pad’leri Mouse kullanımı sırasında da büyük rahatlık ve kolaylık sağlıyor. Ultra ince malzemeden üretilen pad’lerin kenar ve köşelerinde özel yumuşatma teknolojisi kullanılıyor. Bu da keyifli bir kullanım hissi veriyor. MSI gaming pad çeşitleri oyun partileriniz için tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında yer alıyor. İnce yapısı sayesinde yanınıza alabilir, zarar görmeden taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte ürünleri önerilen biçimde kullanmak, temizlemek ve muhafaza etmek de önem arz ediyor. Örneğin kutu içeriğinde mikrofiber temizleme bezi olan mouse matlarını bununla temizlemek tavsiye ediliyor, sert temizlik bezleri ya da kimyasal temizleyicililer kullanmamak gerekiyor. Kullanım amacı dışında kullanmamak da uzun süre etkili kullanım için gerekenler arasında yer alıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

MSI Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

2 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. MSI Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. İyi Fikirler Mouse Padleri
  17. Appa Mouse Padleri
  18. fotografyabaskı Mouse Padleri
  19. Officekup Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. XRades Mouse Padleri
  23. Addison Mouse Padleri
  24. KayaTech Mouse Padleri
  25. Daytona Mouse Padleri
  26. TKZ Mouse Padleri
  27. Ankaflex Mouse Padleri
  28. GamingPadci Mouse Padleri
  29. Londo Mouse Padleri
  30. Rampage Mouse Padleri
  31. Cyber Mouse Padleri
  32. MF Product Mouse Padleri
  33. Bubm Mouse Padleri
  34. Ednet Mouse Padleri
  35. Frisby Mouse Padleri
  36. Promate Mouse Padleri
  37. Trust Mouse Padleri
  38. Vizyon Mouse Padleri
  39. Elba Mouse Padleri
  40. Gamingburada Mouse Padleri
  41. Linea Mouse Padleri
  42. Nur Home Mouse Padleri
  43. Tx Mouse Padleri
  44. Bloody Mouse Padleri
  45. Inca Mouse Padleri
  46. KKmoon Mouse Padleri
  47. OEM Mouse Padleri
  48. Check Mouse Padleri
  49. HP Mouse Padleri
  50. Helixsun Mouse Padleri
  51. Hobi Tuning Mouse Padleri
 4. Renk
 5. Türü
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı
 • Marka MSI
DSACategoryId/2147483646/42/29/msi
Başa dön