Mustela, doğal içerikli ve kalite standartları yüksek ürünleriyle Avrupa eczanelerinin bir numaralı tercihi konumunda olan bebek cilt bakım ürünleri imalatçısıdır. Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren ilgiye ve kusursuz bir bakıma ihtiyaç duyar. Bebeklerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında pişik kremleri ve masaj yağları gelir. Bebekler için kullandığınız ürünlerin kalite standartlarına ve doğal içeriğe sahip olması ise bebek cilt bakım ürünlerinin en önemli özellikleridir. Bebeklerin sahip oldukları hassas cilt anında kızarmaya ve tahriş olmaya meyilli olduğu için doğal içerikli bebek bakım ürünleri kullanılır. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları bebek bakımı için kullanılan Mustela markasının en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Bebeklerin hassas cildinin en çok ihtiyacı olan ürünlerden birisi de pişik önleyici kremlerdir. Bebek bezleri ve ıslak mendiller bebeklerin hassas tenleri ile günün her vaktinde çok yakın, uzun süreli temas halinde olduğu için kimi zaman ciltte kızarıklık, pişik gibi istenmeyen durumlara neden olabilir. Ciltte oluşabilecek bu kızarıklıklar ve pişiğin önlenmesi be bebeğin rahatsız olmasını engellemek için pişik kremleri son derece etkili bir çözüm sunar. Pişik kremleri ve onarıcı bakım kremleri gibi ürünler her ebeveynin kurtarıcısıdır. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları bebeğinizin cildini korumak, pişiği önlemek ve oluşan pişikten kolayca kurtulmak için tasarlanıp üretilmiş doğal içerikli ürünlerdir. Mustela bebek cilt bakım markası, 1950’den beri ürettiği doğal içerikli bebek bakım ürünleri ile ebeveynlerin tercih ettiği önde gelen bebek markalar arasındadır. Marka, imal ettiği ürünleri dünyaya ve tüm cilt tiplerine duyduğu sorumluluk ile formüle ettiğini ifade eder. Mustela ürünleri doğal içerikli olup bebeğin sağlığını etkileyecek paraben ve parfüm gibi zararlı bileşenler ve kimyasal maddeler içermez.

Mustela ile Pürüzsüz Cilt

Mustela bebek pişik kremleri ve yağları bebeğinizin cildinin nemlenmesini ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 pişik kremi ile bebeğinizin cildi 3 adımda koruma altına alınmış olur. İlk adımda pişik oluşumunu engeller, ikinci adımda bebeğinizin cildini rahatlatır ve son adımda bebeğinizin cildini nemlendirip cildi onarır. Bebeklerin cildi bazı dönemlerde ıslak mendillerden dolayı ya da sık görülen yenidoğan hastalıklarından dolayı tahriş olup kızarabilir. Mustela onarıcı bakım kremi ise bebeğin tahriş olmuş ağız, eklem ve vücudun bütün tahriş olmuş tüm bölümlerinde kullanılabilir. Mustela Vitamin Barrier pişik önleyici krem yenidoğandan itibaren tüm bebeklerde ve cilt tiplerinde kullanılabilen bir pişik önleyici kremdir. Bebeğinizin her bez değişiminde Mustela pişik önleyici kremi kullanırsanız üç aşamalı etki sağlar. Bebeğinizin cildindeki pişik ve tahrişleri önler, nemlenmesine yardımcı olarak kuruluğu önler, kalıcı bir rahatlık sağlar. Pişik ve tahriş olmuş ciltte kullanıldığında ise ilk kullanımdan itibaren bebeğinizin cildini yatıştırır ve rahatlatır. Bebeklerin diş çıkarma dönemleri ya da ishal olduğu dönemler gibi hem ebeveynler hem de bebekler için zorlu geçen zamanlar bebeklerde pişik görülme ihtimalinin yüksek olduğu dönemlerdir. Bu zorlu dönemlerde bile Mustela Vitamin Barrier pişik önleyici krem bebeğinizin cilt bariyerini uzun süreli bir etkiyle korur ve bebeğinizin rahatlığını sağlar. Mustela avokadolu bebek masaj yağı ise %99 doğal kökenli bileşenlere sahiptir. Bebek yağları ise bebeğin cildini korumaya ve nemlendirmeye yarayan ürünlerdir. Bebek yağları kuru veya ıslak cilde uygulanabilir. Bebek masaj yağları uyku öncesinde kullanıldığı zaman bebeğin rahatlamasını ve huzurlu bir uyku geçirmesini sağlar. Mustela avokadolu bebek masaj yağı bebeğinizin cildi için nemlendirici, rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkilere sahiptir. Mustela Cicastela onarıcı bebek bakım kremi ise bebeklerin ve çocukların cilt sorunlarını ve rahatsızlık hislerini gidermelerinde yardımcı olan günlük, ufak tahrişler için ideal bir kremdir. Bebekler ve çocuklar gün içinde çeşitli sıyrıklar ve çizikler alabilir. Mustela Cicastela onarıcı bebek bakım kremi bu ufak yaraların onarımı ve iyileşmesinde kullanılabilen parfüm ve koruyucu içermeyen doğal içerikli bir üründür.

Doğal İçerikli Mustela Ürünleri

Bebeklerin ciltleri hassas ve tahriş olmaya elverişli olduğu için kullanılan ve bebeğin cildine direkt temas eden yağ ve krem gibi ürünler yüksek kalitede, sağlık standartlarına uygun ve doğal içerikli ürünler olmalıdır. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları 1950 yılından beri bebekler için üretilen doğal içerikli cilt bakım ürünleridir. Mustela pişik önleyici krem %98 doğal içerikli bir üründür ve paraben, parfüm ve koruyucu gibi bebeklerin hassas cildine zarar verecek kimyasal bileşenler içermez. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları bebeklerin doğumundan itibaren güvenlik garantisi için 450’den fazla test ve ölçümden geçmiş ve sağlık uzmanları ile birlikte geliştirilmiştir. Çocuk doktorlarının ve dermatologların %100’ü ürünün koruyucu etkisinin olduğunu onaylamıştır. Ürünü kullanan ebeveynlerin ise %80’i kullandıkları ilk günden itibaren ürünün bebeğin cildindeki kızarıklığı ve tahrişi azalttığını belirtmiştir. Mustela avokadolu bebek masaj yağı ise %99 doğal içeriklidir ve hayvansal içerikler barındırmaz. Kullanan ebeveynlerin %98’i bebeklerin cildinin avokadolu masaj yağı kullanımı sonrası nemli ve yumuşak olduğunu belirtmiştir. Avokado yağı bebeğinizin hassas cildini onarmanıza ve korumanıza yardımcı olur. Mustela avokadolu masaj yağı nar çekirdeği yağı ve ayçiçek yağı gibi diğer bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiştir. Doğal yağlar hem bebeğinizin cildini nemlendirir hem de huzurlu ve rahat bir uyku sağlar. Mustela Cicastela onarıcı bakım kremi de diğer Mustela ürünleri gibi doğal içeriklidir ve bebeğinizin cildine zarar verebilecek kimyasal bileşen içermez. Mustela Cicastela onarıcı bakım kremi hafif, yapışkan olmayan ve yağsız bir dokuya sahiptir, böylece bebeğinize kremi uyguladıktan sonra gönül rahatlığıyla kıyafetlerini giydirebilirsiniz. Mustela Cicastela onarıcı bakım kremini kullanan ebeveynlerin %98’i kremin bebeklerinin cildindeki rahatsızlık hissinin giderilmesine yardımcı olduğunu belirtirken kremi kullanan ebeveynlerin %96’sı kremin bebeğinin cildine yumuşaklık ve esnekliğini geri kazandırdığını söylemiştir. Mustela onarıcı bakım kremi diğer Mustela ürünleri gibi bebeğin cildine zarar verebilecek kimyasallar içermez ve %91 doğal kökenli içeriklerden oluşmuştur. Kremin içeriğinin kalan %9’u hoş bir dokuya sahip olması için formüle edilmiştir.

Kolay Kullanım Özelliğiyle Mustela Ürünleri

Bebekler çok sık altını kirletir ve bebeğinizin cildini tahriş etmemesi için bebek bezlerinin sıklıkla değiştirilmesi gerekir. Bebeklerin bezinin günde 7-8 defa değiştirilmesi idealdir. Bebek bezlerinin bu sıklıkla değiştirilmesi bebeğinizin cildinde oluşma ihtimali olan rahatsızlıkları minimuma indirgese de pişik kremleri kullanarak çok daha yüksek oranda cilt problemlerinin önüne geçilmiş olur. Bez değiştirirken bebeğin cildine ıslak mendil gibi ürünler temas ettikçe bebeğin poposunun tahriş olma olasılığı artar. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları kullanım olarak ebeveynlere kolaylık sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Mustela avokadolu bebek masaj yağı, kullanırken yağı etrafa fışkırmadan kolayca kullanabilmenizi sağlar. Elinize avokadolu masaj yağını biraz püskürttükten sonra bebeğinizin cildine nazikçe masaj yapabilirsiniz. Mustela Vitamin Barrier pişik önleyici krem ise bebeğinizin bezini her değiştirdiğinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Bebeğinizin bez bölgesine, kıvrımları atlamadan tabaka halinde nazikçe uygulayabilirsiniz. Mustela Cicastela onarıcı bakım kremi ile de bebeğinizin cildinde oluşan çizik ve sıyrık gibi yaralar için anında koruma ve onarım sağlar. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları ile bebeğinizin cildine bakım yaparken hiç zorlanmayacaksınız.

Mustela ile Keyifli Uykular

Bebeklerin büyüyüp gelişmesi için en önemli etken uykudur. Bebekler, günün büyük bir çoğunluğunda uyurlar. Pişik ve cilt kuruluğu gibi rahatsızlıklar ise bebeğin canının yanmasına ve rahat uyuyamamasına neden olur. Pişik, bebeklerde yanlış ve kalitesiz ürünler kullanıldığında ya da vaktinde ve sık sık bezlerinin değiştirilmemesi gibi nedenlerle oluşabilir. Cildinde pişik olan bebekler acı ve sızlamadan dolayı huzursuz hisseder. Tüm bu cilt problemleri de bebeğinizin uyku düzenini etkileyip uyku problemine yol açabilir. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları, pişiği ve ciltte oluşan kuruluk, kızarıklık gibi rahatsızlıkları önleyerek bebeğinizin uyku düzeninin sağlanmasına yardımcı olur. Mustela Vitamin Barrier pişik kremi tüm bu sorunların önüne geçmeye yardımcı olur. Mustela hayvansal yağ içermeyen ve bebeklerin doğumundan itibaren kullanılabilen avokadolu masaj yağı ise bebeğinizin cildini nazikçe nemlendirirken yaptığınız masaj ile bebeğinizin gazını çıkarmasına ve kolayca uykuya dalmasına yardımcı olur.

Doğal ve Güvenilir Bakım Ürünleri

Mustela, yenidoğan bebekler dahil olmak üzere ailenin bütün üyeleri için doğal kökenli uzman temizlik ve cilt bakım ürünleri imal eden bir markadır. Kuruluşu itibariyle Mustela, doğal içerikli ürünleri ile ebeveynlerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği bir markadır. Ürünlerinde doğal bitki yağları kullanan marka, pişik kremi ve masaj yağı ürününde organik avokado yağı kullanmaktadır. Kullanılan organik avokado yağı cildin bariyer fonksiyonunun gelişmesini sağlar, dış etkenlerle başa çıkmak için bebeklerin cilt hücrelerini bir kalkan gibi korur. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları avokado dışında ayçiçeği yağı, zeytinyağı, balmumu, çarkıfelek meyvesi ve şizandra gibi bitkisel ve doğal kökenli içeriklerden oluşur. Mustela, çocuklara ve bebeklere karşı en az ebeveynler kadar hissettiği sorumlulukla ürünlerini imal eden bir markadır. Ayrıca Mustela sadece çocuk ve bebek sağlığına karşı değil tüm dünyaya ve ekosisteme karşı duyarlıdır. Kaynakları sorumlu kullanırken israfa ve gereksiz enerji harcamaya da karşı olan firma tesislerini bu yönde kurmuş olan bir Fransız markasıdır. Mustela markasının ürünlerinin ambalajları da en az içerikleri kadar zararsızdır. Eko-tasarım ambalajlar ile ekolojik dengeye verilen zararı minimuma indirme amacıyla tasarlanmıştır. Markanın şişeleri ve karton kutuları geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. 2010’dan beri izlediği politika ile 142 ton daha az plastik ve geri dönüştürülemeyen malzeme kullanılmıştır. Mustela markası bebeklerin doğumundan itibaren ciltlerinin gelişimi konusunda araştırma yapan bir markadır. Marka, doğumdan itibaren dayanıksız olan bebek cilt bariyerini geliştirmeye ve korumaya yönelik ürünler tasarlar. Bebek cildinin nemi hapsetmemesi dolayısı ile bebeklerin cildini kolayca nemlendirmeye yönelik ürünler imal eder. Bebeklerin sahip olabileceği normal cilt, kuru cilt, çok hassas cilt ve çok kuru cilt gibi dört farklı cilt tipine de uygun bakım ürünleri geliştirir. Mustela bebek pişik kremleri ve yağları bebek hangi cilt tipine sahip olursa olsun bebeğinizin sağlığını etkileyebilecek koruyucu, parfüm ve paraben gibi kimyasal bileşenler içermez ve doğal içeriklidir. Yüzlerce dermatolog ve bitki özü uzmanı ile çalışan firma bebeklerinizin sağlığı için en uygun ürünleri üretir ve doğanın en iyi ürünlerini kullanır. Üstelik bebek cildi için en sağlıklı ürünleri üretirken de doğaya ve çevreye saygılı teknolojileri kullanır. Siz de Mustela bebek pişik kremleri ve yağları ürünlerinin özelliklerini, fiyatlarını ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, anında sipariş verip satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mustela Bebek Pişik Kremleri ve Yağları

Marka
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 44 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/301159/23021010/mustela