My Little Pony’nin renkli, eğlenceli dünyasını sunan aksiyon setleri ve figür oyuncaklar, çocukların beğenisini kazanıyor. Kaliteli markaların tasarımları, 2 yaş ve üzeri çocukların hayranı oldukları karakterler ile severek oynamalarını sağlıyor. Çocukların sağlığına zarar vermeyen materyallerin bir araya gelmesi ile tasarlanan My Little Pony figür oyuncak çeşitleri, dikkat çeken pastel renkleri ile çocukların hayal dünyasına katkıda bulunuyor. Çocuklar, bu oyuncaklarla tek başına zaman geçirebileceği gibi arkadaşları ile oynayarak da sosyal ortam paylaşımlarını gerçekleştirebiliyor. Oyuncakları inceleyerek çocuğunuzun en çok sahip olmak istediklerini seçebilir ya da oyuncağını kendisinin seçmesini sağlayabilirsiniz.

My Little Pony Figür Oyuncak Modelleri

My Little Pony figür oyuncak modelleri arasında o kadar fazla çeşit var ki kendinizi bir anda My Little Pony’nin dünyasında bulabilirsiniz. Canterlot Saraya’nın göz alıcılığı, Pie’ın sandalının sevimliliği, Pie’ın rengarenk şekerleme dükkanı, Rarity’nin moda atölyesi, kristal imparatorluk sarayı, balo arabası ve arkadaşlık treni ile çocuklar kendilerini hikayenin içinde hissediyor. Sayılanlar, karakterlerin yaşam alanlarını yansıtıyor. Ayrıca birtakım günlük eşyalarını da içinde barındırıyor. Filmin karakterlerinin yer aldığı oyuncaklar ise genellikle tekli olarak sunuluyor. Neşeli Bebek Pony, Prenses Cadance, Modacı Rarity, Güzel Kanatlı Princess Celestia ve Princess Twilight Sparkle gibi karakterler de eğlenceli dünyalarını çocuklarınızın oyun alanına taşıyor. Çocuklar, My Little Pony figür oyuncak modelleri sayesinde karakterleri giydirip saçlarını yaparak, onları konuşturarak kendi maceralarını yaratıyorlar.

My Little Pony figür oyuncak çeşitleri arasında farklı aksesuarlar ile sunulan setler de yer alıyor. Setlerin içinde aksesuarlar ya da çeşitli nesneler bulunuyor. Aksesuarlar yardımı ile çocuklar figürlerin saçlarını tarıyor ve süslüyor. Bazı setlerin içinde yer alan çanta gibi aksesuarlar ile onları partiye ve eğlenceye gitmeleri için hazırlıyor. Farklı saç renklerine, farklı süslemelere, farklı aksesuarlara sahip My Little Pony oyuncak çeşitleri, çocukların filmde gördükleri karakterlere yeni bir hayat vermelerini de sağlıyor. Çocuklar kendi hikayelerini yaratıyor, kendi arkadaşlıklarını kuruyor ve filmden bağımsız olarak karakterlerine yeni bir hayat biçiyor. Sizin de çocuğunuz My Little Pony hayranı ise mutlaka oyuncak çeşitlerini incelemeli ve onun hoşuna gidecek figürü ona hediye etmelisiniz.

My Little Pony Figür Oyuncak Fiyatları

My Little Pony figür oyuncak fiyatları markaların tasarımlarına, tasarımlarında kullanılan materyallere göre farklılık gösteriyor. Ayrıca oyuncakların tekli ya da set halinde sunuluyor olması da fiyatları değiştirebiliyor. Her bütçeye uygun bir figür oyuncağın bulunabileceği sayfada, filtreleme seçeneklerini kullanarak dilediğiniz fiyat aralığında ürüne ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın renkli dünyasına, sevdiği karakterlerden birini katabilmek için aradığınız fiyatta bir ürünü mutlaka bulabilirsiniz.

Oyuncak fiyatları dolayısı ile sevdiğiniz miniklere My Little Pony figürlerinden ve setlerinden hediye etmek de kolay hale geliyor. Güncel oyuncak serileri ile oynamaktan zevk alan miniklere verilecek en güzel hediyelerden biri olan My Little Pony figürleri, devasa şato ve evleri ile miniklerin hayallerini süslerken tekli figürler sayesinde daha küçük bir alanda daha yaratıcı olabilme imkanı da sunuyor. Sarı, yeşil, mavi, pembe, mor gibi pastel renklerin dünyasına çocukları davet ediyor. Neredeyse her figürün saç renklerinin benzersiz olması dikkat çekiyor. Rengarenk saçlara sahip figürler ise ayrıca çocukların gözünden de kaçmıyor. My Little Pony serisinde yer alan imparatorluk üyesi prenseslerin renkli dünyasına adım atmak için ürünleri inceleyebilir, çocuklarınız ile birlikte seçimler yapabilirsiniz. Oyuncak figürlerin açıklamalarında yer alan uygun yaş ibaresine dikkat ederek onların beğeneceğini düşündüğünüz figürlere hemen sahip olabilirsiniz.

My Little Pony Figür Oyuncakları

130 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. My Little Pony
  2. Vardem
  3. Giochi Preziosi
  4. Transformers
  5. Animal Planet
  6. Hasbro
  7. Mattel
  8. Star Wars
  9. Sunman
  10. Littlest Pet Shop
  11. Noble Collection
  12. CC Oyuncak
  13. Disney
  14. Imaginarium
  15. Neco Toys
  16. Mega Oyuncak
  17. Schleich
  18. Spider-man
  19. Avengers
  20. Dolu
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Cinsiyet
 7. Yaş Aralığı
 8. Karakter / Tema Seçenekleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka My Little Pony
DSACategoryId/2147483639/23031884/313764
BAŞA DÖN