Yerli ve yabancı yazarların önemli eserlerini okurlarla buluşturan Nemesis Kitap, edebiyat dünyasında yer edinmiş, önde gelen klasiklere de yayın havuzunda yer veriyor. Yabancı eserlerin çevirisindeki kalitesiyle göz dolduran yayınevi, alanında kendini kanıtlamış çevirmenleriyle okuma hazzını artırıyor. Farklı boyutlarda bastığı kitaplarıyla taşıma kolaylığı oluşturan yayınevi aynı zamanda ciltli ve karton kapaklı baskılar da gerçekleştiriyor. Son derece dayanıklı olan birinci sınıf hamurdan üretilen kitap sayfaları yırtılma ve kopma problemleri yaratmayarak nesiller boyunca okunabilir bir esere sahip olma imkânı oluşturuyor. Roman, öykü, deneme, araştırma ve çocuk kitapları gibi oldukça geniş bir portföye sahip olan Nemesis Kitap, nitelikli okumalar için doğru adres olmayı başarıyor.

Uluslararası Çok Satan Eserler

Güncel konuları ve güncel olayları içeren eserlerin de yer aldığı çok satan kitaplar yayınlayan Nemesis Kitap ile dünya okurlarının çokça okuduğu ve gelecekte adından sıkça söz ettirecek önemli eserlere sahip olunuyor. Kitapların içerisinde yer alan çevirmen ve editör notları, bahsedilen kelimenin ya da konunun anlamını, önemini açıklayarak edebiyatseverlerin daha nitelikli bir okuma gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Eserin konusuna bağlı olarak grafik tasarım sanatçılarının tasarladığı kapaklarla okurlara sunulan kitaplar şık dış görünüşleriyle göz doldurmayı başarıyor. Kitabı almadan önce okurların eser ve eserin yazarı hakkında bilgi edinebilmesini sağlayan Nemesis Kitap ile bilinçli bir okurun duyabileceği tüm ihtiyaçlar karşılanıyor. Çevirmenin ya da yazarın yazdığı ön sözlere de baskılarında yer veren yayınevi, eserin önemi hakkında daha çok bilgi edinebilme fırsatı sunuyor.

Fark Yaratan Diyet ve Kişisel Gelişim Kitapları

Kilo problemleri olan ya da ideal kilolarına ulaşamamış olan tüketiciler için oldukça yararlı diyet kitapları sunan Nemesis Kitap'la beraber sağlıklı bir şekilde kilo almak ya da kilo vermek mümkün hale geliyor. Alanının önde gelen diyetisyenlerinin kaleme aldığı diyet kitaplarıyla kilo almamak için neler yapılması gerektiği ve hangi diyetlere başvurulması gerektiği detaylı bir şekilde açıklanıyor. Kişisel gelişim alanında uzman isimlerin yazdığı değerli eserlere yer veren yayın politikasıyla okurların takdirini kazanan Nemesis Kitap, kendisini geliştirmek, kişisel ilişkilerinde ve işl hayatında daha başarılı olmak isteyen okurların yardımcısı oluyor.

Sürükleyici Aşk ve Cinayet Romanları

Edebiyatseverlerin büyük bir zevkle okuduğu aşk ve cinayet romanları kategorisinde onlarca esere yer veren Nemesis Kitap, sürükleyici ve nitelikli eserler okumak için doğru adres olmayı başarıyor. Hem yerli yazarların eserlerinden hem de yabancı yazarların eserlerinden beslenme imkânı sağlayan yayınevi sayesinde farklı isimleri tanımak da olanak kazanıyor. Gerçek hikâyelere dayanılarak yazılmış eserlerin yanı sıra kurgu dünyasının değerli bir eseri olarak yazılmış olan romanlarla da tanışılıyor. Sürprizli sonlara sahip eserler okurları şaşırtırken sıra dışı karakterlerin düşüncelerini okumak edebiyat aşıkları için oldukça keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Okunması Gereken Modern Klasikler

Dünya genelinde adından sıkça söz ettiren ve sinemaya uyarlanan birçok modern klasik Nemesis Kitap aracılığıyla Türkçe olarak kütüphanelere taşınıyor. Kitaplıklarının güncel eserlerle de güçlenmesini isteyen okurların tercihi olan Nemesis Kitap okunması gereken modern klasikleri özenli çeviriler ve titiz baskılarla yayına hazırlıyor. Günceli takip eden bir yayınevi olarak göze girmeyi başaran Nemesis Kitap yeni çıkan ve büyük ses getiren önemli eserleri kısa süre içerisinde, okurlar için raflara yerleştiriyor. Çocuk kitapları alanında oldukça değerli eserleri külliyatında barındıran yayınevi, çocuklarına okuma sevgisi kazandırmak isteyen ailelerin önde gelen tercihleri arasında yer alıyor. Hayal dünyasını geliştiren ve dünya kültürüne entegre olmayı sağlayan çocuk kitaplarıyla donanımlı bireyler yetişiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nemesis Kitap

680 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yayın Tarihi A-Z
 5. Yazar A-Z
 6. Basım Dili
 7. Boyut
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Hemen Al Sonra Öde
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön