Newage

"Newage müzikler, sıklıkla  rahatlama, dinlenme, çalışma, okuma gibi  işlerde sizi motive edecek nitelikte özel olarak bestelenmiştir. Ayrıca  newage müzikler, meditasyon, yoga veya masaj gibi aktivitelerde de oldukça  etkilidir. Newage müzikle ilgilenenler  için hepsiburada.com olarak  birbirinden kaliteli ve seçkin ürünleri bir araya getirdik.

Newage müziklerinizi seçerken, hangi aktivite  esnasında dinleyeceğinize karar vermelisiniz. Çünkü farklı ritimlerde ve aranjelerde olan bu müziklerin  etkileri de farklı olabiliyor. Örneğin dinlenme veya  meditasyon aktiviteleri için yavaş ritimli, sakin, piyano, yan flüt gibi  enstrumanların kullanıldığı dinlendirici  müzikleri seçerken; çalışma ve motivasyon  için daha hareketli, içeriğinde gitar ve  vurmalı sazların olduğu müzikleri seçebilirsiniz.

Newage  müzik  kategorisinde Lorenna McKennitt 'ten Jean Michael Jarre 'e Nouvelle Vague 'dan Hurts'a birçok ismin tanınmış eserlerine ulaşabilirsiniz. Newage müzikleri okuma, dinlenme, rahatlama için dinliyorsanız George Winston, Madredeus veya Lorenna McKennitt gibi hafif müzik yapan isimleri öneriyoruz. Hafif ritimleri, egzotik ve mistik ezgileriyle rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Şayet newage müzikleri motive edici ve ilham verici nitelikleriyle seviyorsanız Nouvelle Vague -özeliikle Bande a Part adlı albümü- gibi  biraz daha coşkulu tarz albümler edinebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Newage Müzikler

17 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?