Niloya

Çocukların hayal dünyasını kapsayan birçok çizgi karakter ve kahraman vardır. Eğlenceli kişiliği ve sevimli görünümüyle Niloya da bunlardan biri. Niloya'nın dünyasında yer alan sevimli arkadaşı Tosbik, Mete ve ailesiyle birlikte bu dünyanın yansıdığı eğlenceli oyuncaklar çocuklarınız için oldukça mutluluk vericidir. Niloya markası bünyesinde bulunan oyuncak, kırtasiye ürünleri ve dekorlar çocuklarınızın hayal dünyasını destekleyen ve gelişimlerine olumlu katkılar gösteren ürünlerdir. Niloya ve onun dünyasından kopup gelen pek çok karakterin içeriğini oluşturduğu bu ürünler ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirir. Kırtasiye ürünleri ile miniklerin gelişimini destekleyebilir, doğum günü partisi gibi etkinliklerde kullanılabilecek dekorlarla sevdiği kahramandan konsept yaratabilirsiniz.

Niloya'nın Sevimli Dünyasına Kapı Açan Oyuncaklar

Çocuklar, oyun esnasında oyuncakları ile konuşarak oynadıkları oyuna onları dahil ederler. Bu noktada peluş oyuncaklar oynanmak istenen oyunda karakter yaratmak için çocukların ilk başvurduğu oyuncaklardandır. Niloya peluş oyuncaklar, yumuşak ve sevimli görünümleriyle çocuklarınızın hayal dünyasında onlara arkadaşlık ederler. Müzikli peluşlar oyunlarına daha da renk katacak bir seçenek olarak ayrıca değerlendirilebilir. Çocuk gelişimini destekleyen ve onu harekete geçiren oyuncaklar da Niloya bünyesinde bulunur. Bultak oyuncaklar ile geometrik şekilleri öğrenebilir, market oyuncakları ile arkadaşlarıyla eğlenceli ve etkin bir oyun kurabilirler. Evcilik oyunları için mutfak ve kahve oyuncaklarıyla eğlenebilirler. Oyun oynanacak alan konusunda seçici davranan çocuklar, bu alanın kendisine özel olmasını ve o alanda dilediği gibi oynayabilmeyi isterler. Niloya oyun çadırları bu alanı yaratmak için mükemmel bir tercihtir.

Çocuğunuzun doğum günü partisinde veya onun için düzenlediğiniz özel etkinliklerde kullanabileceğiniz Niloya parti malzemeleri ile eğlenceli bir dekor yaratabilirsiniz. Niloya masa örtüleri, parti şapkaları ve kaynana dili gibi eğlenceli parti malzemeleri, Niloya ve arkadaşlarının sevimli görselleri ile tasarlanmıştır. Bu partilerde çocukların eğlenerek şarkı söyleyebilmesi için Niloya ayaklı müzik setlerini de tercih edebilirsiniz. Niloya güneş gözlüğü ve parti balonları da değerlendirebileceğiniz ürünler içerisindedir.

Niloya Dünyasından Kırtasiye Malzemeleri

Okula ilk adımda çocukların uyum gösterebilmesi adına ev ve okul arasındaki geçişin eğlenceli ve oyun temelli olması sağlanır. Dikkat süresi oldukça az olan çocukların dikkatlerini verebildikleri en uzun etkinlikler oyunlardır. Niloya hamur setleri el ve göz koordinasyonun gelişimini destekleyen kırtasiye malzemeleri içerisindedir. El ve göz koordinasyonu, ellerin ve gözün aynı anda kullanımını mümkün kılar ve çocukların gelişiminde önemli bir ayrıntıyı oluşturur. Aynı zamanda eğitim sürecinin başlangıcında oyun hamuruyla etkinlikler yapmak ince motor becerilerini destekleyerek ellerin daha etkin kullanımını sağlar. Niloya oyun hamuru setleri içerisindeki materyaller ile farklı şekiller üretebilen çocukların yaratıcılığı da gelişir.

Okula başlangıçta çocukların ilk heveslendikleri ürünler arasında sırt çantaları yerini alır. Niloya sırt çantaları sevimli görünümleriyle çocukların ilgisini çekecek ve okulu sevdirecek tasarımdadırlar. Aynı zamanda dayanıklı yapısı ve kullanışlı gözleri ile okul eşyalarını rahatlıkla taşıyabilirler. Tüm Niloya okul çantalarında bulunan suluk kenarlığıyla çocuğunuz çanta dışında suyunu rahatlıkla taşıyabilir. Bu sayede suya kolaylıkla ulaşabileceği gibi çanta içerisinde okul malzemelerinin ıslanma tehlikesinden de korunmuş olunur.

Peluş oyuncakların temizliğini nasıl sağlamalıyım?

Peluş oyuncaklar, maksimum 30 derece sıcaklıkta, sıkma işlemi uygulanmadan, kimyasalsız bir şekilde yıkanmalıdır ve kurutma işlemi oda sıcaklığında yapılmalıdır.

Oyun çadırları kurulu bir şekilde mi bana ulaşacak?

Oyun çadırları kutusundan kuruluma hazır bir şekilde çıkmaktadır. Basit bir kuruluma sahip olması sayesinde kolaylıkla taşınabilir özelliktedir.

Niloya mutfak konseptli oyuncaklarda fırın ve ocak gibi ürünler gerçekten çalışıyor mu?

Niloya mutfak oyuncakları sesli ve ışıklı özelliktedir, ateşli herhangi bir aksam içermezler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Niloya

17 ürün listeleniyor
Altın / Takı / Mücevher
Anne / Bebek / Oyuncak
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler