Elektrik, telefon ve internet sistemleri dahil pek çok alanda kullanılabilen Nilson priz anahtar modelleri, kullanım özelliklerine göre sunduğu çeşitleriyle aradığınız ürünü bulmanızı kolaylaştırıyor. İç tesisatın en önemli parçaları arasında yer alan ürünler, birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla da dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı oluyor. Hem elektriği hem de belirli sinyalleri bir yerden başka bir yere aktarabilmenize imkân tanıyan priz ve anahtarlar, çoklu modelleriyle de pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Standart ölçülerde üretilen pek çok ürün, sıva altına ve üstüne yerleştirilebilen antistatik çerçeveleriyle güvenliğinizi ön planda tutuyor. Kaliteli ve dayanıklı materyallerden tasarlanan modeller, UV ışınlarına karşı güçlendirilmiş yüzeylere sahip prizleriyle de sararma ve benzeri problemlerle karşılaşmanızın önüne geçiyor. Sabitleme yuvaları sayesinde kolaylıkla monte edilebilen birçok priz ve anahtar, güçlü tırnak sistemiyle hem yerleştirirken hem de sökerken zorluk çıkarmıyor.

Güvenliğinizi Ön Planda Tutan Nilson Priz ve Anahtarlar

Kullanım tipine ve koruma özelliklerine göre üretilen Nilson priz anahtar modelleri, pek çok şebeke priziyle elektrik sisteminizi istediğiniz şekilde kurabilmenize yardımcı oluyor. Toprak korumalı ve korumasız olarak çeşitli alternatiflere sahip ürünler, ikili tasarımlarıyla da pratik bir kullanım alanı sunuyor. Toprağa gömülü olan iletkeni bağlayarak elektrik kaçaklarını önleyebileceğiniz topraklı prizler, özellikle banyo ve benzeri nemli alanlarda güvenliğinizi ön planda tutuyor. Çocuk odalarında kullanabileceğiniz kapak korumalı modelleriyle de emniyetli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olan ürünler beyaz, gri ve metalik renk seçenekleriyle birlikte dekorasyonunuzu tamamlamanıza fırsat tanıyor. Portatif tasarımlarıyla elektrik enerjisini kablodan cihazınıza doğru aktaran prizler, ikili ve üçlü olarak tasarlanan çoklayıcılarla da işinizi kolaylaştırıyor. Golyat priz olarak adlandırılan bu priz modelleri, tek girişi bulunan ürünlerin iki ve daha fazla girişe sahip olmasını sağlayarak aynı anda pek çok cihaza elektrik aktarabilmenize yardımcı oluyor.

Birbirinden Farklı Özellikleriyle Priz ve Anahtar Modelleri

Elektrik devresini açıp kapatmanızı sağlayan anahtar modelleriyle de enerjiyi kontrol edebilmenize olanak tanıyan Nilson, geniş ürün yelpazesiyle ihtiyacınız olan ürünü bulmanızı kolaylaştırıyor. Genel olarak ışıklandırma sistemlerinde kullanılan anahtar prizler, lambaların çalışması için gereken elektriği avize ve apliklere aktararak bulunduğunuz ortamı ışıklandırmanıza yardımcı oluyor. 850 dereceye ısıya dayanıklı modelleriyle güvenli bir kullanım deneyimi sunan ürünler, standart ölçülerde tasarlanan estetik görünümleriyle yaşam alanlarınızı istediğiniz şekilde tasarlama şansı veriyor. Üzerinde birden fazla tuş bulunan komütatör anahtarlarla da iki veya daha fazla lambayı tek bir noktadan kontrol edebilmenizi sağlayarak özellikle geniş alanlarda elektrik tesisatınızı istediğiniz şekilde kurabilmenize olanak tanıyor. Her bütçeye uygun alternatifleriyle türüne ve kullanım özelliklerine göre farklı seçeneklere sahip olan Nilson priz anahtar fiyatları, zengin çeşitliliğiyle eviniz ve ofisiniz dahil pek çok alanın iç tasarımını yenilemenize yardımcı oluyor.

Nilson Elektrik Priz ve Anahtar Çeşitleri Nelerdir?

 Elektrik enerjisinin yanı sıra internet ve uydu sinyallerini bir yerden başka bir yere aktarmanıza olanak sağlayan priz ve anahtarlar, farklı tasarımlarıyla da pek çok seçenek sunuyor. Konnektör, komütatör ve telefon prizlerinin de aralarında bulunduğu ürünler, çok sayıda çerçeve modelleriyle birlikte aradığınız ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor.

Priz Montajları Nasıl Yapılır?

Sıva altına ve sıva üstüne monte edilebilen tasarımlarıyla birçok alanda kullanılabilen ürünleri monte ederken ilk olarak uygun yüksekliği belirlemeniz gerekiyor. Eğer sıva altı priz modelini tercih ediyorsanız duvar içerisine yerleştirilen bir kasa yardımıyla sabitleyebilirsiniz. Sıva üstü ürünleri, herhangi bir kırma ve delme işlemi uygulamadan duvar üzerine monte edebilirsiniz.

Nilson Priz Anahtar Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hem materyaline hem de özelliğine bağlı olarak farklı seçenekler sunan Nilson priz anahtar fiyatları her bütçeye hitap eden seçenekleriyle elektrik tesisatınızı yenilemenize fırsat sunuyor. Birbirinden farklı modelleriyle istediğiniz ürünü bulabilmenizi kolaylaştıran modelleri en, boy ve derinlik ölçülerine göre seçebilir, kolaylıkla monte edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Nilson Priz Anahtar Fiyatları

53 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Nilson Priz Anahtarlar
  2. CajuArt Priz Anahtarlar
  3. Bemis Priz Anahtarlar
  4. Viko Priz Anahtarlar
  5. Legrand Priz Anahtarlar
  6. Schneider Electric Priz Anahtarlar
  7. Viko Artline Priz Anahtarlar
  8. Makel Priz Anahtarlar
  9. Günsan Elektrik Priz Anahtarlar
  10. Mutlusan Priz Anahtarlar
  11. Günsan Priz Anahtarlar
  12. ovivo Priz Anahtarlar
  13. Elbi Priz Anahtarlar
  14. Almera Priz Anahtarlar
  15. NE-AD Priz Anahtarlar
  16. Mono Priz Anahtarlar
  17. Mete Enerji Priz Anahtarlar
  18. Tem Priz Anahtarlar
  19. Dizaynaks Priz Anahtarlar
  20. Fetih Priz Anahtarlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Türü
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Nilson
DSACategoryId/60002705/2147483620/80571082/60002661/nilson
Başa dön