Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için bakım rutinleri oluşturmak ve bu rutinleri aksatmadan uygulamak oldukça önemlidir. Nivea 130 yılı aşkın tecrübesiyle günlük rutinlerinize eşlik edecek benzersiz cilt ve vücut bakım ürünleri üretiyor. Farklı cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen yüzlerce ürün içinde Nivea nemlendirici ürünler de geniş yer kaplıyor. Vücudun farklı bölgeleri için özel üretilmiş nemlendirici ürün çeşitleri, farklı form ve yapıları ile tüketiciler için geniş bir yelpaze sunuyor. Temizlik sonrası ihtiyaç duyduğunuz bölgelere düzenli uygulayarak cildinizin ideal nem seviyesine ulaşmasını sağlayacak nemlendirici krem, losyon ve jeller cildinize esneklik kazandırarak deformasyona karşı vücudunuzu koruyor. 

Bakım Rutininiz İçin Her Şey Nivea'da!

Nivea geniş ürün yelpazesi ile cilt ve vücut bakımında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi portfolyosunda bulunduruyor. Cilt tipinize ve alışkanlıklarınıza uygun bir temizleyici ile cildinizi kir ve yağdan arındırdıktan sonra Nivea nemlendirici ürünler ile cildinizi besleyebilirsiniz. Dirsek, bacak gibi kolayca kuruyabilen bölgeler için Q10 içeren Nivea vücut sütlerini düzenli uygulayabilir, göz çevresi gibi hassas bölgeleriniz için özel üretilmiş bakım kremleri ile rutinler oluşturabilirsiniz. Bunların yanı sıra yüz için geliştirilen yüz nemlendirici krem ve losyonları kullanarak yaşlanma belirtilerini geciktirebilir, canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Onlarca çeşidi bulunan el kremleri ile el ve tırnaklarınızı nemlendirebilir, olumsuz çevresel etkilere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Cilt Tiplerine Göre Nemlendirici Ürünler

Doğru bir bakım rutini oluşturmak ve cildinizi ihtiyaç duyduğu içeriklerle beslemek için cilt tipinizi bilmek ve ona uygun ürünler tercih etmek hayati önem taşıyor. Örneğin yağlı bir cildiniz varsa yoğun, yağlı nemlendirici ürünler kullanmak akne oluşumunu tetikler ve günlük hayatınızı olumsuz etkiler. Nivea yağlı cilt tipine uygun olarak geliştirdiği nemlendirici ürünleri ile cildinize ideal seviyede nem kazandırarak yağlanmayı geciktiriyor ve cildin esnekliğini korumasını sağlıyor. Kuru ciltler ise bunun tersine daha yoğun nemlendirici ürünleri gerektiriyor. Hassas, karma ve problemli diye çeşitlenen cilt türlerinden her biri farklı ihtiyaçları doğuruyor ve bu ihtiyaçlara hitap eden onlarca ürün Nivea'da keşfedilmeyi bekliyor. 

Cildiniz Geceleri Uyumuyor

Vücudun kendini yenilediği ve yeni güne hazırlandığı gece boyunca cildiniz de uyumuyor. Cildin kendini doğal yollarla tazelediği saatlerde bu süreci desteklemek için Nivea gece kremleri yardımınıza koşuyor. Q10 ve kreatin içeren gece kremleri, kırışıklıklarla etkili şekilde mücadele ediyor. Bir yandan yüzünüzdeki kırışıklıkların görünümü azalırken bir yandan da yeni kırışıklıkların oluşmasının önüne geçiliyor. Cildi yoğun bir şekilde nemlendiren ve bakım yapan Nivea gece kremleri, cildin geceleri kendini yenileme sürecine etkili şekilde destek oluyor. 

Erkekler İçin Cilt Bakımı

Erkek cildi, kadın cildine oranla %15-20 oranında daha kalın ve yağ bezleri bakımından daha zengin olduğundan farklı bakım ihtiyaçlarını beraberinde getiriyor. Nivea bu bilinçle geliştirdiği erkek nemlendirici bakım ürünleri ile cildi ideal nem seviyesine ulaştırırken, akne oluşumunu engelliyor. Erkeklerin yüzlerindeki tüylerin daha fazla olması ve bu nedenle tıraş rutinlerinin bulunması daha farklı ihtiyaçları da doğuruyor. Tıraşın olumsuz etkilerini gidermek ve canlı bir cilde sahip olmak için Nivea nemlendirici ürünler erkeklerin de en büyük yardımcıları oluyor. Daha fazla kolajen içerdiklerinden daha geç kırışmaya başladıkları düşünülse bile erkekler için de 35 yaş sonrası kullanıma uygun gece&gündüz kremleri önemli bakım ürünlerinden oluyor. 

Nivea Nemlendirici Ürünler Genel Özellikleri

  • Cilde esneklik kazandırarak, yaşlanmaya bağlı kırışıklıkların oluşumunu geciktiriyor.
  • Kuru cildin getirdiği gerginlik hissini gideriyor. 
  • Vücudu ideal nem seviyesine ulaştırarak canlı bir görünüm sağlıyor. 
  • Çatlak, döküntü gibi cilt problemlerinin önüne geçiyor.
  • Sahip olduğu aroma ve esanslarla hoş bir koku veriyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nivea Nemlendirici Kremler

353 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 353 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010894/nivea